Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Ovo je jedan od onih sjajnih dana po principu - citav dan radim, nemam nista pametno da podelim sa vama :) Znaci evo, jos uvek nisam zavrsio, ali planiram sad jos mozda cuku/dve da odradim sta imam, pa da idem kuci.

Probao sam novi jogood koji pored jabuke i cimeta ima i parcice keksa, ok je, preporuka. Eto to je hajlajt pa time mogu da odgovorim na pitanje Doncafe reklame "sta mi se danas lepo dogodilo" :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je lakshe poshto sam dizajner - samo ukljuchim 3ds max, photoshop, illustrator, corel itd. i poneki put klikcem na neki tool ;) Ako se ne varam ti si ekonomista, vi bi trebali da budete majstori "iluzije rada" [:D] Ispravi me ako greshim. [:)]

tacno [:)]

samo novih ideja nikad dosta. treba opravdati glas... [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Meni je lakshe poshto sam dizajner - samo ukljuchim 3ds max, photoshop, illustrator, corel itd. i poneki put klikcem na neki tool ;) Ako se ne varam ti si ekonomista, vi bi trebali da budete majstori "iluzije rada" [:D] Ispravi me ako greshim. [:)]

Blago tebi... mene su odma' prvog dana spicili sa dedlajnovima za dve kampanje :( otprilike danas za juce :(

I'm screwed...baaaaaad

fml

Link to comment
Share on other sites

imam slican problem, aj' 'leba ti daj neke savete... [8D]

popio sam jos 2 duple kafe, pocinju da me probijaju talasi vrucine... ne smem ni da pomislim kako ce da odreaguje moj zlosrecni zeludac. [xx(]

drasko, nema tu velike pomoci. Talasi vrucine su klasichni simptomi menopauze. Protiv vremena se ne mozesh boriti. [;)]

inache, cheka me jedna besana noc.faks trazi svoj danak u krvi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

evo dosao sam od ribe... suvise da sam ceo dan bio smoren,konacno me neko oraspolozio :))

ali cim sam dosao morala je da se vrati nervoza... cim sam video da je na hubu dl najveci 2kb/s popizdeo sam,ali je bilo kasno da zovem sbb,tako da cu im sutra...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...