Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Izvalio sam da je u bigzu bila neka svirka, i jos je izgleda dobro i zabavno bilo. Nazalost mrzelo me da se penjem nazad gore, posto sam vec bio sisao do izlaza i video grupu ljudi ispred plus "obezbedjenje" :) Ako neko zna sta se to zbivalo nek javi.

Psy zurka bila

DJ Buca

DJ Aki

DJ Max

@topic: Evo me kod Domija [:D]. Bio pre toga kod devojchice, pa na vecheri u Monumentu sa istom. Sad smo ovde ostali samo josh Highl1, Ghost, ja i naravno Domi. Igramo Sony i Warcraft, zezanje [:)].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nameracio sam se da se bacim u trosak. Snimio sam jedan USB flashdisk od 1.5 giga pa kapiram da bi mi bas lepo lego [:)]

PS: Efikasnom akciom EPS-a rekord je stao na: 39 dana 11 sati 40 min i 7 sekundi [:)] Moze li ko duze [:D]

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

ustao sam i mislim da cu da povratim... [barf] , celo telo mi drhti i idem u wc svaka 2 minuta [klonjara]

juce sam mesao pivo i neku gadnu rakiju i sada kada bi me panduri naterali da duvam , naduvao bi 2.00 opusteno , znaci pijaniji sam nego juce [V]

btw tek sada vidim kolko rur ima mocnih smajlija [:D]

i da aj dajte mi neke savete i lekove protiv mamooorlooooka [;)]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

ustao sam  i mislim da cu da povratim... [barf]  , celo telo mi drhti i idem u wc svaka 2 minuta [klonjara]

juce sam mesao pivo i neku gadnu rakiju i sada kada bi me panduri naterali da duvam , naduvao bi 2.00 opusteno , znaci pijaniji sam nego juce    [V]

btw tek sada vidim kolko rur ima mocnih smajlija [:D]

i da aj dajte mi neke savete i lekove protiv mamooorlooooka  [;)]

Rasol. Po receptu starih majstora. [:D]

Posluzitje i flashirani paradajz.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ustao napokon

Bio juche na nekom indijskom venchanju

Prijatni ljudi, chudna klopa - prezachinjena nekim glupostima, ok ambijent

Vino, shampanjac, viski ..

Zaista sam se prijatno iznenadio ..

I na kraju kao shlag na tortu, propustim voz u 8 (doshao sam u 7:58 :)), pa sam morao da chekam do 22:30 :)

Smorio sam se ..

Link to comment
Share on other sites

EJB,

1. dobar ti potpis

2. zajebi sve te recepte, mogu i ne moraju da ti pomognu.. ono što je sigurno je da si dehidriran, i da ti fali tečnosti.. popij jedno tri čaše vode na sobnoj temperaturi (tj kupi šufla vode u prodavnici al uzmi sa police, ne iz frižidera), sačekaj da ispišaš pa nastavi da piješ po čašu-dve..

Link to comment
Share on other sites

legao oko 8, ustao u pola pet popodne, sad cu da uchim, pa da odgledam sa shvecom poslednje 2 epizode dhw

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

EJB,

1. dobar ti potpis

2. zajebi sve te recepte, mogu i ne moraju da ti pomognu.. ono što je sigurno je da si dehidriran, i da ti fali tečnosti.. popij jedno tri čaše vode na sobnoj temperaturi (tj kupi šufla vode u prodavnici al uzmi sa police, ne iz frižidera), sačekaj da ispišaš pa nastavi da piješ po čašu-dve..

poslusao sam tvoj i Dreadnought savet i oderao sam par casa soka od paradajza + 4case vodee na ex... i sada je dobro , samo sto me kiselina ubi... [:)]

a sto se tice potpisa .. trudim se da topic bude uocljiv svima , jer ima ljudi koji su zabodeni samo za jedne podforuume,a ja surfujem po svim [:)]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...