Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

Audi Q5

jos nisu izasle sve zvanicne informacije, ali izmedju ostalog ce imati novi 2,0 TFSI sa 211 KS i S-Tronic poluautomatiku sa 7 brzina

audi_q5_off_i_01.jpg

audi_q5_off_i_02.jpg

--------------

Mercedes GLK - serijski model

najbliza konkurencija onom gore :)

MercedesGLKofficial.jpg

MercedesGLKofficial_09.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Idem ja tako u Maxi na Senjaku, i vidim parkiran novi Audi A4. I lik izasao iz kola i mashe nekom drugom liku (koji je iza mene). Kako prilazim Maxiju skapiram sta, taj drugi "lik" je zapravo kombi AMS-a.

AMS: Dobar dan

Vozac_audija: Nece da upali!

I sta se ispostavilo - novi audi a4 ne radi :) I sad, ne zna covek sta je smeshnije, to sto ne radi A4, ili sto lik iz AMS-a gleda u onaj motor nishta mu nije jasno, otprilike ne zna ni gde je sta, jer celog zivota popravlja jugo :)

audia4.jpg

Otisao sam onda u Maxi, pa sam pri izlasku video da su uspeli da nekako ukljuce alarm, ali auto josh uvek nije radio :))

Link to comment
Share on other sites

Ma to sve razmazeni klinci sa senjaka :)

Jel ja to dobro vidim da lik fura novi A4 sa celicnim felnama ?!

Nije, alu-felne su u pitanju.

Odavno je vec aktuelna spika da kontrola kvaliteta u VW grupi nije na nivou. Ono, na nasem bivsem Touaregu se posle mesec dana sjebale sijalice sistema xenonaca sto se kao okrecu...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

gledao sam onog novog tiguana, choveche koliko vozilo (pored toga sto je za mene standardno ruzan kao i svaki vw) tek malo manje deluje od tuarega... ne kapiram kako planiraju onoliko chudo da vuche motor od 1.4

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da si ti meni ziv i zdrav 1.4 na Tiguanu daje 150 konja i jede 7-8 litara na 100 km. Qashqai sa motorom 2.0 daje 138 konja i jede minimum 10 litara na 100 km...

da si ti meni ziv i zdrav takodje :) 150 konja na skoro 1600 kg? koliko li se dernja to chudo :) cena? oprema? jbg svako ima svoj izbor, ovo nekako ne spada u compact SUV kategoriju po nekim stvarima a po drugim opet i jeste.... ipak posle vishe od godinu dana razlike u premijeri i za ocekivati da vw na papiru ima nesto bolje od ostalih ;)

nije da sam uporedjivao ali, kashkai ne troshi toliko, na otvorenom pri brzinu od 140 potroshnja je oko 7.5 ... a koliko je lepshi da ne spominjem ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa gresis sto se konjaze tice.npr ''moj'' suv,u pitanju je jeep cherokee (odnosno liberty,onaj sa okruglim prednjim farovima) ima 160ks i 1900 kg pa sasvim lepo povlaci.fora je sto je dizel i ima 2500 kubika i samim tim odlican obrtni moment tako da je prava mera.posle su napravili isti takav samo sa motorm od 2800,taj ide mnogo bolje,tj uravnotezenije radi.

e sad,jedino sto je kod tog tiguana problem je sto je 1.4,pa mislim da motor mora mnogo da se eksploatise...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa gresis sto se konjaze tice.npr ''moj'' suv,u pitanju je jeep cherokee (odnosno liberty,onaj sa okruglim prednjim farovima) ima 160ks i 1900 kg pa sasvim lepo povlaci.fora je sto je dizel i ima 2500 kubika i samim tim odlican obrtni moment tako da je prava mera.posle su napravili isti takav samo sa motorm od 2800,taj ide mnogo bolje,tj uravnotezenije radi.

e sad,jedino sto je kod tog tiguana problem je sto je 1.4,pa mislim da motor mora mnogo da se eksploatise...

Nikako ne treba porediti dizelase sa benzincima, a G!!!-jeva Kashika :) je benzinac. Kao i Tiguan, iako ima turbinu.

Inace,

Evo konacno malo vesti/slika o novom Meganu III

renaultmeganeiiiavjpg1aso4.jpg

renaultmeganeiiiintjpg1xv4.jpg

-------

BMW M1 Concept

BMW-M1_Concept_2008_photo_01.jpg

BMW-M1_Concept_2008_photo_09.jpg

-------

Lada 2116 - serijski model

lada1-1.jpg

lada2-1.jpg

lada3.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...