Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ferrari ima taj problem da im svi modeli u rangu previse lice jedan na drugi... kao sto ce ova buduca "Imola" da lici na Scaglietti. Zato sam oduvek vise gotivio Lambo.

A ovaj ce se sigurno dobro prodavati na nasem trzistu - Nissan PIVO. :)

pivo_250k.jpg

A moracu da dodam i jos jedan novitet... Zamislite, ova kompanija zeli da se umesa u trzisnu bitku sa BMW X5 i slicnima... :)

Ssang Yong Kyron

Edited by dovlagsi

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

sangjong je gm-ov, tako da tu može svašta da se očekuje..

videh danas novi porše turbo u gradu, nisam ni znao da je izašao.. znači carrera sa okruglim farovima..

Link to comment
Share on other sites

A ovaj ce se sigurno dobro prodavati na nasem trzistu - Nissan PIVO. :)

Ahah, ovo kao da je konstruisao Erik Bananamen :)

Scirocco mi se opasno svidja, to je moje vidjenje automobila kakvog bih zeleo da vozim =) Zakrivljenje, ali u isto vreme i jake linije.

Podseca na benkicu loma.

Rols izgleda kao da ga je sklapalo dete od lego kockica, ali vec vidim masovnu primenu istog u brojnim crnackim spotovima.

Bmw je mmmm.

Ferari je predugacak, a mitsu izgleda kao automobilcic na baterije.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

997?

Poslednji je jos uvek 996 sa 420 KS. 100%, uostalom mozes to videti i na netu...

?

pazi, definitivno je imalo okrugle farove, zadnji spojler a i pisalo je turbo.. :)

moguće da sam se istripovao za farove, mada mi je pala na pamet suluda ideja da su došli ovde da ga testiraju jer ih ovde neće slikati.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ferrari ima taj problem da im svi modeli u rangu previse lice jedan na drugi... kao sto ce ova buduca "Imola" da lici na Scaglietti. Zato sam oduvek vise gotivio Lambo.

Ssang Yong Kyron

cek,cek...a kao da lambo ne boluje od istih problema? Murcielago ne lichi na Diabla, koji je svojevremeno lichio na Kountacha? A ni gallardo nije previshe razlicit od mursieladja, sem po svetlima koja su uzha i idu vishe ka vrhu...

Sve svetske automobilske firme poslednjih 10 godina furaju veoma slichne dizajne u svojim gamama automobila, pa i one eksluzivne. pogledaj samo aston martin, porshe...

(db9, db8, v8, porshe koji je posle par godina eksperimentisanja sa izgledom 911-ce vratio na izgled sa pocetka 90-tih)

btw da nisi mozda pomislio da ovo nije konachni izgled buduceg ferarija, nego samo

test mehanike koja se zasniva na skracenoj sasiji Skaljetija? Uostalom i neka lichi na Skaljetija, mogao je i mnogo gore da prodje.

btw check out this....

mitsubishi-conceptx01s.jpg

mitsubishi-conceptx02s.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

cek,cek...a kao da lambo ne boluje od istih problema? Murcielago ne lichi na Diabla, koji je svojevremeno lichio na Kountacha? A ni gallardo nije previshe razlicit od mursieladja, sem po svetlima koja su uzha i idu vishe ka vrhu...

Sve svetske automobilske firme poslednjih 10 godina furaju veoma slichne dizajne u svojim gamama automobila, pa i one eksluzivne. pogledaj samo aston martin, porshe...

(db9, db8, v8, porshe koji je posle par godina eksperimentisanja sa izgledom 911-ce vratio na izgled sa pocetka 90-tih)

btw da nisi mozda pomislio da ovo nije konachni izgled buduceg ferarija, nego samo

test mehanike koja se zasniva na skracenoj sasiji Skaljetija? Uostalom i neka lichi na Skaljetija, mogao je i mnogo gore da prodje.

Diablo lici na Countach-a?

No comment...

Kao sto Miura lici na Gallardo... :)

Ferrari "Imola" je najavljen vec za 2006. godinu. Dakle, ako vec rade "test mehanike" rade ga na finaliziranoj verziji i sasije, a i karoserije. Dakle, ono sto smo videli je 90% oblika nove Imole...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...