Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

kad sam pogledao prvu sliku,istripujem da ste uzeli sl da testirate i onda druga slika OMG!!

ne verujem...

daj nam bar nekako docaraj kako je kad mu skucas papucicu do poda. :))

Nismo uzeli da ga testiramo, naravno, ali sam barem imao prilike da vozim. Mada su i ove nalepnice ispale stvarno kao u photoshopu :) mozda zato sto sam slikao mobilnim.

Najveci utisak je zvuk motora, koji je stvarno u picku materinu.

--------------

U ostalim vestima:

Renault Laguna Coupe - serijska verzija

3,0 V6 240 KS

3,0 V6 dCI 235 KS

RenaultLagunaCoup_04_01.jpg

RenaultLagunaCoup_06.jpg

lep

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne sviđa mi se dizajn. proporcije su baš kako treba, ali nekako ima previše linija, sav je nekako grbav i nadrkan. ok, izgleda brzo, agresivno, opasno, ali ne i lepo.

izduv izgleda kao nešto što je neki naloženi klinac stavio na golfa dvojku, to mi je ubedljivo najgori detalj.

al treba im skinuti kapu što su napravili auto sa krovom na rasklapanje sa takvim proporcimaja. obično je ili kabina prekratka (mercedesi) ili gepek predugačak (pežo, reno)

Link to comment
Share on other sites

Ali kud mu dadoshe ime Kalifornija? Nekako mi je to glupo bash :) Mada ok, ameri su veliko trziste, jasno je to.

Nasledio je to ime od popularnog 250 California modela iz 1960. godine, poznat izmedju ostalog po tome sto je prvi model sa disk kocnicama. :)

-----------

Audi A5 Cabriolet, dolazi za godinu dana

RenderAudiA5cabriolet.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Dolazi Porsche Cayenne dizel!

3,0 V6 TDI 320 KS

Kostace 75.000 evra.

Trebalo je da ide i 4,2 TDI, ali su ga odbacili jer je previse tezak, ne ide im uz koncepciju brenda sportskih automobila omglol. Retardi, ko da dizel vec nije dovoljno samoubistvo...

porsche_cayenne_turbo_s_01.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...