Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

pa gresis sto se konjaze tice.npr ''moj'' suv,u pitanju je jeep cherokee (odnosno liberty,onaj sa okruglim prednjim farovima) ima 160ks i 1900 kg pa sasvim lepo povlaci.fora je sto je dizel i ima 2500 kubika i samim tim odlican obrtni moment tako da je prava mera.posle su napravili isti takav samo sa motorm od 2800,taj ide mnogo bolje,tj uravnotezenije radi.

e sad,jedino sto je kod tog tiguana problem je sto je 1.4,pa mislim da motor mora mnogo da se eksploatise...

pa to i jeste problem, mozesh da terash 2t i na 120 konja samo je pitanje koliko ce to da izdrzi, ali ako nije predvidjen za divljanje verovatno moze, nije da ne moze... ne vidim gde sam ja spomenuo da taj motor ne moze da izvuche tiguana, vec se mogu naci utisci i da je prebuchan kada to radi... ali onakvo vozilo sigurno necesh siliti da obilazish na uzbrdici u krivini pri 130 km/h... ja sa mojim to mogu i jbg zadovoljan sam...

bash dobar onaj megan.... auf...

lici malo na moju kashiku :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa to i jeste problem, mozesh da terash 2t i na 120 konja samo je pitanje koliko ce to da izdrzi, ali ako nije predvidjen za divljanje verovatno moze, nije da ne moze... ne vidim gde sam ja spomenuo da taj motor ne moze da izvuche tiguana, vec se mogu naci utisci i da je prebuchan kada to radi... ali onakvo vozilo sigurno necesh siliti da obilazish na uzbrdici u krivini pri 130 km/h... ja sa mojim to mogu i jbg zadovoljan sam...

lici malo na moju kashiku :P

kashika,hahah

najzad sam skapirao kako da ga zovem a da me ljudi razumeju o kom modelu pricam :)

a sto se tice przenja,jbg,suv nikako nije za to (sem ovih x5,range rovera i ostalih perverzija). i kakvih 130 u krivini,moj kad teras preko 140 na autoputu nije prijatno uopste,mnogo je bucan,trese i vetar ga jebe cak.eto toliko od ''sport'' utility kurac :) ali kasika je sigurno mnogo bolja za te stvari...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kashika,hahah

najzad sam skapirao kako da ga zovem a da me ljudi razumeju o kom modelu pricam :)

a sto se tice przenja,jbg,suv nikako nije za to (sem ovih x5,range rovera i ostalih perverzija). i kakvih 130 u krivini,moj kad teras preko 140 na autoputu nije prijatno uopste,mnogo je bucan,trese i vetar ga jebe cak.eto toliko od ''sport'' utility kurac :) ali kasika je sigurno mnogo bolja za te stvari...

ide lepo i oko 190 :) nije bucan, miran, gazi lepo, osecas se sigurno... al crte goriva samo spadaju ... rekli mi ljudi da ga ne ulenjim i ja to bukvalno shvatio ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fiat Linea 1,4 8v Dynamic Speed !ndustry test-drive!

linea3m.jpg

http://www.speed-industry.com/articles.php...pe=1&id=293

Nadam se da su čitaoci primetili novu tehnologiju korišćenu pri snimanju točkova dok je vozilo u pokretu. (Patent je zaštićen kod nadležnih ustanova [;)] )

Odličan tekst, odlične fotke i odličan video materijal!

Bravo test & photo crew Speed !ndustry ! [8D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...