Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ono sto ja primecujem da je definitivno drugachije jesu usisnici oko i ispod registracije napred, sama maska hladnjaka ima ovaj hromirani ram i svetla pozadi su nesto izmenjena. Nisu neke velike razlike, ali definitivno mi se svidja ovaj autic

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

C3 i C2 imaju druge ciljne grupe. C3, maltene mpv je vishe namenjen za drugi auto u porodici, kojim bi zhene vozile decu, i otuda i oblik i velichina. Sa druge strane c2 je namenjen mladjoj populaciji kao prvi auto i postoje sportske verzije kao i oni tripovi da se custom-izuje enterijer kao sa Minijem i novim Fitjom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kad se pojavljuje accord u evropi ? Hoce biti i coupe verzija za nashe trzishte ? Zna li se cena ? I koju motori ce biti u ponud... :D mnogo pitam.

Na leto u Evropi, na jesen kod nas;

Nece;

Ne zna se, ali ce pocetna biti recimo 21.500 e;

bice dva benzinca - 2,0 VTEC sa 155 KS i 2,4 VTEC sa 200 KS plus novi 2,2 DTEC dizel sa 150 KS.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo konacna verzija astre za 2009? Posto mi se cini da je ovo samo neka montaza. Uglavnom ok je, ali ipak mi je lepsa aktuelna verzija, tako da minus za opel.

Naravno da je montazha.

Nervira me sto Nemci sada "smiruju" malo dizajn hechbek-klase. Pre ove projekcije Astre, imali smo priliku da vidimo i 2009 VW Golf VI:

auto260807.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

"smiruju" dizajn?!...ako sklonimo na stranu sadasnju astru, nemci nikada nisu imali neki kontroverzan, riskantan dizajn u golf-klasi. pa pogledajte samo golf i A3 kroz istoriju.

btw ova nova astra mi se nesto i ne svidja.Deluje tesko i ne svidja mi se stil c stuba koji chini da lichi na mazdu 3 - kao nesto izmedju hechbeka i karavan

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

"smiruju" dizajn?!...ako sklonimo na stranu sadasnju astru, nemci nikada nisu imali neki kontroverzan, riskantan dizajn u golf-klasi. pa pogledajte samo golf i A3 kroz istoriju.

Pa pogledaj onu projekciju novog Golfa, kao da je naslednik 'trojke'. Ovaj aktuelni barem ima finu onu masku hladnjaka i tako neke detalje, ova 'shestica' se vraca u '94.. Postoji mogucnost da on i ne bude takav u stvarnosti, medjutim sve je vise slika na netu na ovaj fazon, tako da je to manje-vise sledeci Golf.

A nova Astra svakako nije dizajnerski riskantnija od aktuelne.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ovaj golf je ovako dosadan jer to kupuje ta populacija ali generalno, koliko ja znam, vw hoce da uchini da ovaj golf sto jednostavnijim, sto lakshim za proizvodnju jer se za sklapanje jednog Golfa V potroshi skoro duplo vremena u odnosu na to koliko je potrebno za konstrukciju nekog Korejanca pa cak i Francuza. Posebna jebada je sa elektrichnim vodovima.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Uzas zivi...

elem,opet ja davim za megane 3...ima li igde slika ??nadjoh nesto malo iz nekih net izdanja auto casopisa(ruskih)...izlazi krajem godine i nista jos ne znam o njemu...a obicno

na sve strane bruji kakava ce da bude nov model...ali ipak nije tipicno za reno da se ispucava sa informacijama

pre samog izlaska modela...

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

Opel Insignia - model koji ce zameniti Vektru, iako je Vektra kraca chitavih 21 cm pa se Insignia chini vishe slichnija staroj Omegi... ali ako stavimo to na stranu, imamo ispred sebe lep automobil, koji mozda ne izgleda dramatichno ali je svakako lepshi od Pasata ili Lagune, mada je zadnji deo mogao biti dosta elegantniji. Mene, nekim detaljima dosta podseca na Volvo S80.

02_opel_insignia_first.jpg

03_opel_insignia_first.jpg

04_opel_insignia_first.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...