Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Idemooooo...

Aston Martin V8 Roadster

Pocelo se sa 500, sa dva kompresora se diglo na 750, a sada smo dosli do 1000 KS - Saleen S7 BVK (Bugatti Veyron Killer) - 2,5 sec; 418 km/h

Zapalite Ingolstadt - Audi R10 V12 TDI

Nissan Urge - in-dash XBOX 360

Citroen konacno zaustavio proizvodnju dostavnog C15, Volga se postepeno gasi, Rolls-Royce napravio 2000-ti Phantom, Connaught Type-D Syracuse ce biti najruzniji sportski automobil na svetu, a ja sam se u poslednje vreme primio bas na ovaj model.

Od ostalih vesti: danas sam na NBG video Tatru sa V8 iz neke '75 i bas sam se odusevio.

Opsednut Dzeremi Klarksonom? Apsolutno.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
clark.jpg

"Čak četvrtina mu

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Toyota Corolla 2007

Alfa Romeo 149 - nemojte se cuditi, i Alfa je deo GM-a kao i izvesni model Chevrolet-a na kojeg vas 149 podseca.

Lada 112 KУПE - da li je ono migavac na retrovizoru??!!!111shift+1!!

Renault RX4 - yet another one...

BMW M5 Touring

[url="http://img122.imageshack.us/img122/8307/1seriesb6mh.jpg"]BMW Serie 1 Coup

Edited by dovlagsi

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Toyota Corolla 2007

Alfa Romeo 149 - nemojte se cuditi, i Alfa je deo GM-a kao i izvesni model Chevrolet-a na kojeg vas 149 podseca.

Lada 112 KУПE - da li je ono migavac na retrovizoru??!!!111shift+1!!

Renault RX4 - yet another one...

BMW M5 Touring

[url="http://img122.imageshack.us/img122/8307/1seriesb6mh.jpg"]BMW Serie 1 Coup

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

alfa odnosno fiat ciji je ona deo nije vishe ni deo gm jer je gm PLATIO fijatu milijardu i nesto dolara da ga vishe ne poseduje. Neverovatno ali istinito....

i alfa 149 najvishe lichi na Alfinu studiju dzipa Kamal. Ne znam na koji model GM aludirash

Da, zapravo dve milijarde $. Koji kreteni...

Ali to su dali samo da bi se resili 10% vlasnistva nad Fiatom, koje su uzeli mislim 1999. ili 2000. god. Saradnja however nije prekinuta, jer i npr. nova Alfa 159 koristi Opel-ovi platformu, kao i skroz novi GM-ov 1,9 16v JTS benzinac.

Prica se da ce i ova Alfa 149 biti na epsilon-platformi (gotovo svi modeli srednje klase u GM-u koriste istu), a aludirao sam na upotrebu Corvette-style zadnjih svetala... Inace, napred je iskoriscen dizajn 8C Competizione i izgleda skroz bezveze... barem na slikama.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

we shall see, taj 8C je bio stvarno lep konocept. a ovaj tvoj argument sa korvetom se moze takodje lako objasniti i kao pokusaj alfe da aludira na ferrari koji je mnogo poznatiji od korvete po pitanju duplih kruznih svetala, a na kraju krajeva ferari je deo fiata

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vala i bio je red da konacno (Aston) naprave jednu limuzinu. Mada, mogli su malo da se potrude a ne samo da "napakuju" DB9. Zato i kazu da ovaj projekat nema veze sa Lagondom - Lagonda ne samo sto tada nije licila na bilo koji model iz Astonove game, vec nije uopste licila na... (normalan) automobil. :) Zato ja dajem prednost Panameri.

A ovaj Chrysler... nadam se da ce da ga malo edituju pre Detroita.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Joj sto ima lepih fotkica danas...

Porsche Cayenne Turbo S - "S" vredi dodatnih 71 KS; 521 KS, 0-100km/h za 5,2 s i 270 km/h; ahh why?

Volkswagen GX3 - mesavina Donkervoorta, Peugeot 20Cup-a i Plymouth-a

Peugeot 207 - sada je sve zvanicno, ipak ce biti broj 207 i da, Peugeot 307 zaista moze da mu stane u gepek (2. kvartal 2006.)

Volvo C30 pic 1 - jel ima neko da mu se nije svidjao 480 Turbo? /gde mi je onaj smajli koji tapse...?/

Volvo C30 pic 2

[url="http://www.speed-industry.com/novo/passatcoupe.JPG"]Volkswagen Passat Coup

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

mozda cu morati da te razocaram, jer je veoma neverovatno da ce nova miura da izgleda kao na slikama koje si naveo. Po nekim slikama koje sam video na netu i u najnovijem SAT-u ona ce mnogo vishe da lichi na sadasnje modele - galjardo i mursieladjo odnosno i na buduci, mozda, model Espada. Nece imati okrugla svetla, niti obrve. KOliko ja vidim jedino ce imati te usisnike u formi "rogova bika" kao stari model. Inache forma kola ce biti mnogo uglastija, i mnogo ruzna. Iskreno ne znam da li ce lambordjini znati da se snadje sa toliko razlicitih modela u isto vreme, i da li ce moci da ih dovoljno diferencira.

Ovaj novi 207 nije losh, osim sto mislim da mu ova zjapace rupa napre, za vazdushno hladjenje uopste ne prilichi. Ona prilichi velikom 407 i mozda 307 koji deluju kao neke zverke ali jedina asocijacija kada je vidim na ovolikom malom automobilu, jeste poseta zubaru kada ti stavi one tampone vate da bi odmakao obraze od zuba.

Volksvagen je ok, mada ne kapiram kome ce takvo nesto. Volvo je isto ok, ali ne deluje atraktivno. A pasat kupe je tek enigma...btw video sam neku kupe na bazi pasata sa dvoje vrata, sa nesto skracenim rastojanjem izmedju osovina. Mada mozda je to bio samo Eos sa fiksnim krovom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mozda cu morati da te razocaram, jer je veoma neverovatno da ce nova miura da izgleda kao na slikama koje si naveo. Po nekim slikama koje sam video na netu i u najnovijem SAT-u ona ce mnogo vishe da lichi na sadasnje modele - galjardo i mursieladjo odnosno i na buduci, mozda, model Espada. Nece imati okrugla svetla, niti obrve. KOliko ja vidim jedino ce imati te usisnike u formi "rogova bika" kao stari model. Inache forma kola ce biti mnogo uglastija, i mnogo ruzna. Iskreno ne znam da li ce lambordjini znati da se snadje sa toliko razlicitih modela u isto vreme, i da li ce moci da ih dovoljno diferencira.

Kad bi mene pitali, trebali bi ici na onaj gore dizajn. Bas zbog toga sto si rekao vezano za "snalazenje u rangu modela". Video si novu Espadu - ista prica kao i Murća ili Galjardo, a onakva Mjura bi bila bas onako... potrebno osvezenje.

Ovaj novi 207 nije losh, osim sto mislim da mu ova zjapace rupa napre, za vazdushno hladjenje uopste ne prilichi. Ona prilichi velikom 407 i mozda 307 koji deluju kao neke zverke ali jedina asocijacija kada je vidim na ovolikom malom automobilu, jeste poseta zubaru kada ti stavi one tampone vate da bi odmakao obraze od zuba.

Ne prilici mu citav prednji deo. Pogledaj samo odnos 15" alu-felni sa tim prednjim delom? Ne daj Boze da se neko odluci za neku 'base' varijantu sa nekim ratkapnama - pa to ce biti smesno. A da ne pricamo o tome sto su ovakvom 207icom "ubili" model 1007...

Volksvagen je ok, mada ne kapiram kome ce takvo nesto. Volvo je isto ok, ali ne deluje atraktivno. A pasat kupe je tek enigma...btw video sam neku kupe na bazi pasata sa dvoje vrata, sa nesto skracenim rastojanjem izmedju osovina. Mada mozda je to bio samo Eos sa fiksnim krovom.

Pa... verovatno je to bio Eos, ili su Ameri opet smislili neku Dzetu sa dvoje vrata. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...