Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

E, jel zna neko kako ide sad prebacivanje adsla sa jednog telefona na drugi? Jel ima frke, jel prave probleme, jel ide možda laganije?

odes kod provajdera tvog adsl-a ili ih pozoves ,kazes ocu da prebacim adsl sa ovog broja telefona na drugi broj telefona tj.linuju, i msm da cekas instalaciju ako se ne varam od 2-3 dana

ispravite me ako gresim

Edited by djoleman
Link to comment
Share on other sites

Svi su isti u sustini ja sam imao Telekom ADSL pa se prebacio na SBB koji daje veci protok ali im je QOS ocajan, cak je i taj protok od 8mbit/s drasticno opao pa se neretko desava da ne prelazi 3-4mbit/s. Nekako mi se cini da je Telekom imao bolju uslugu i mogu da kazem da se nisam proslavio sto sam presao na SBB.

Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja ukapirao tu promociju to ide ovako :) uzmes taj promo paket iptv + adsl ako uzmes na 2 godine onda prvu godinu placas 1400din tj samo cenu za adsl a drugu godinu 1400+oko 700din koliko je paket iptv

Šta se desilo sa :D smajlijima?

:D je vise tinejdz smajli :) sad sam ozbiljan covek :) pa se smejem suptilnije :):):):)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

podeli sa drugarima link za tu promociju ^_^

http://www.open.tele...?temp=0&sid=480

Da li se nekom desilo da kad uvede iptv da mu internet radi ocajno(telekomov adsl)?

Internet super radi, download je uvek skoro max, ali u igricama je primetno losije. Posto sam prestao da igram cs pa nisam mogao to da primetim, burazer mi se zali kako mu se ping sa 5 povecao na 40 u sourceu. Aj javi ako si uspeo da sredis.

Edited by Ivan_
mani se boja i fontova
Link to comment
Share on other sites

Saznao sam juche da Telekom i dalje nudi onu studentsku akciju koja je trebala da istekne krajem jula. 4mb po ceni 1mb i prva 3meseca su dzabe. Ako nekoga interesuje...

to je samo za nove korisnike ?:) a oni koji su vec za njih ne moze :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

^ja sam to uradio za dan. Odeš rano ujutru (najbolje pred otvaranje), raskineš ugovor, pređeš kod druge koleginice i potpišeš ugovor i to je to. Normalno ponesi opremu za svaki slučaj jer kao moraš da je vratiš iako ćeš da je uzmeš opet za 20ak sekundi: :D

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...