Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Samo da ne pocne da zabada kad krene kisha(kod sezama je to redovno:) ).

wow sam batalio odavno, a igrice ne furam vec par godina.

jedino planiram sc2 i diablo 3, al' ne bih se rukovodio pingom :)

nego, tu mi je primamljiva cena. u tih 2800 dinara dobijam i kablovsku i net(5 Mbps), a sezam od 4mbs je preko dve hiljade + placam kablovsku.

Vazno mi je da nema tih 'debilnih' problema kao sto sam naveo. Nocu ukljucim torente, a preko dana je to klasicno overavanje neta par foruma,tjub, itd...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel jos nekome internet radi ocajno? Imam telekomov adsl, i u poslednja dva dana se raspada, po 5-6 puta moram da refreshujem stranice da bi se otvorile i tako konstatno...

meni se isto desavalo, problem sam resio tako sto sam presao na sbb :]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

od kako je sezam preshao na orion, samo rechi hvale za njih

poboljshali su vezu, uveli su neke popuste i odlichne ponude za stare korisnike

ko ne zheli da se zamlacuje ugovorima na godinu dana, sezam je pravo reshenje!!1

Edited by w()()()

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

ne da laguje,nego bi im jebo mater svima redom tamo u telekomu...

ajde sto mi u hon-u sece i kasni na svake 3 sekunde,tipa skoci ping na 200,nego sto mi najosnovnije stranice kao sto su google i face otvara iz treceg puta,posle refresha. izgoreo sam,a toliko me mrzi da ih zovem i da slusam stalno iste price. takodje me mrzi i da prelazim na drugi provajder,jer sam vec sa sbb-a presao na ovaj usrani telekom.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

daju li oni mozda u ponudi wirles ruter ?:)

Jok, dobijesh neki cisco docsis e31245123 modem, koji ima samo lan/usb prikljuchke sa kompom. Ali ja sam iskoristio moj stari wag200g, povezao ga sa ovim degenskim i sad sve radi fino :)

Mada shta znam, nisam ih pitao, mozhda imaju negde neke wireless rutere :v

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Ovo govno se ne smiruje, zvao sam ih i kao i uvek govore da nije do njih, o boze boze, vec 2 nedelje konstanto laguje u cs-u.

kad ti kazu "nije do njih" ti im reci da ti njima placas, a ne nekome drugom, i da su duzni da obezbede ono sta placas

inace to "nije do nas" je bio standardan izgovor i u eunetu, kad sam radio tamo, uz objasnjenje da je 'nadprovajder' napravio problem, a opet prevedeno na srpski 'nismo-platili-nadprovajderu-jebiga' ^^

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...