Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Usrani SBB je u raspadu. Nema teorije da se igra, prica, stream-uje normalno kad je meni ping ka Beogradu oko 100 a gubitak paketa u vecernjim satima bije do 10%. Sto idem dalje to je gore. Bio sam, promenio sam modem a danas sam i poslao mail na support@sbb.rs :(

Stoga, gledajte ljudi druge opcije, ovi od goreg ka gorem idu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Meni samo smeta to sto trenutno nisam u mogucnosti recimo da igram bilo sta, recimo COHO jer imam taj gubitak paketa od 1%-7% i upstream mi je sjeban generalno. Ali zato isto mogu da skinem sve sto zelim, veoma brzo. Ali nije sve u skidanju :(

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa ili zovi i reci im problem i pitaj ih za resenje ili ako to ne uspe testiraj sam, ako nemas gubitke ka nekom ortaku koji je na sbbu u kragujevcu, a imas ka beogradu onda je problem do njihovih linkova, a ako i tu imas gubitke onda je problem u tvojoj "liniji".

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Vec to odradio, ustanovio da je problem do njih i na njihov savet poslao mail sa testovima na Speedtest/Pingtest stranicama. Recimo, dok je brzina ok ping ka bilo cemu je stravican a posebno ka lokalnim serverima tipa BG i Nis jer tu sa konstantno javlja gubitak paketa. A recimo, to mi i smeta jer eto ne mogu da se zezam preko TS ili slicnog sa likovima iz BG i Nisa. A secam se nekad, imao sam najbolji ping na SBB COD serveru :(

edit: Nema potrebe za novim postom. Samo da pokazem koliko moze da bude lose.

26947264.png

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

imam ogroman problem sa iptv-em sad, pucao mi je par puta u 2 dana i problem resim tako sto izvadim i vratim kabl u modem koji ide iz splitera, ali nisam znao u cemu je problem tacno...i sad sam izvalio da internet pukne svaki put kad podignem slusalicu i onda moram da izvadim i vratim kabl da bi proradio...pre je sve bilo normalno, imao sam onaj prvi, thompson modem, a sada sam dobio Huawei HG520c, i zamenio sam jer ne znam da li bi radilo sa starim (mozda lupetam ali nije ni bitno)...kada sam prikacio ovaj modem nisam nista podesavao, internet je odmah radio i kapirao sam da je sve ok, mozda je u tome problem? ili da ih zovem prvom prilikom?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

citao sam da ovo moze da se desava ako je lose povezano, sto je moguce jer imam 2 telefona pa postoji mogucnost da to nisam odradio kako treba, ali najvise me zbunjuje to sto je sve povezano identicno kao pre, a par godina je radilo bez ikakvih problema.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

posto mi nikako ne ide u glavu kako je pre sa normalnim adslom sve radilo perfektno, a sada ne, i posto me mnogo mrzi da se cimam oko svega toga jednostavno cu iskljuciti jedan telefon koji ionako ne sluzi nicemu, i ovo cu povezati normalno i kraj

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...