Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Pa stream serveri se nalaze iza asa uredjaja da zastite telekom od mogucih upada od strane njihovih iptv korisnika! Kako to ne znas DOH!

Place mi se ... i dodje covek i kaze kako svoj posao obavlja odlicno ... koji to posao? Kafe kuvarica?

Ma aj to, menadzment su svuda govna. Ja sam bio na sastancima sa tehnickim licima, u direkciji za mrezu, koja nisu znala sta je quagga. Verovatno ni za juniper nisu culi jer telekom koristi samo cisco opremu, a oni su posle faksa dobili crash course za doticnu. Sirina znanja nula.

ne rise da ih hakuju, pa moraju onda ljudi da se zaštite!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"e super uplatio sam adsl kod ptt, wtf nema porta, e zvali iz telekoma ima porta :tf: "

Da, to je isto stara pricha... A sto se PORTOVA tiche, Telekom je zbog tih gluposti i zbog propusta

tipa "jao nestalo nam modema/IPTV boxova" izgubio MNOGO korisnika, sto je u nekoj random evil-EU

kompaniji NEDOPUSTIVO. Kapiram da ce od leta ovde raditi Lugeri... :tf:

Sto se JUNIPER opreme tiche, nasi core ruteri (IGW) su upravo juniper, eto cisto mali info, kad vas vec interesuje... :tf:

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ne rise da ih hakuju, pa moraju onda ljudi da se zaštite!

Da bre to je novi fazon sad, diudos! distributed iptv users denial of service!

Mislim sigurno je da u telekomu ima ljudi koji posteno rade posao, nemojmo sad ni Crnju smarati bas za svaku tehnicku sitnicu,

Ne bi ga ja smarao ni za kakvu tehnicku sitnicu da nije od mene trazio da mu objasnim kako da podesi kucni lan, a ovde se busa u grudi kako postavlja wifi hotspotove i kako strucno i savesno radi svoj posao.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne bi ga ja smarao ni za kakvu tehnicku sitnicu da nije od mene trazio da mu objasnim kako da

podesi kucni lan, a ovde se busa u grudi kako postavlja wifi hotspotove i kako strucno i savesno radi svoj posao.

Hvala matori sto si mi pomogao onomad, koliko beshe, 3 godine od onda ili vishe? I sta sam te to tacno pitao,

bese imao sam neki problem da nateran neki TP Link ruter da sljaka sa IKOM cable modemom...? Ako je to uzrok

tvoje srdzbe, onda oprosti sto sam se busao u grudi po pitanju svojih recent aktivnosti u Telekomu.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

A i vi ste grozni prema ovom crnji, kao da je on glavni krivac što ja nisam imao digitalnu centralu do pre tri godine i što sam imao dvojnika i što mi je jednom stigao račun za struju 5000 dinara (dok je standard bio oko 400) jer se neko nakačio na moju telefonsku kutiju :)

Link to comment
Share on other sites

Evo, iz nekog maila na koji sam naleteo juche...

NOVI PAKETI ADSL Telekom Srbija:

(Ovo vazhi od 01. Februara 2011. - PDV uracunat, u pitanju su paketi sa dinamickom IP adresom, da ne bude zabune...)

paket Start - 256 / 64 Kb/s - nepoznato

paket Click 1 - 1536 / 256 Kb/s - 1.300,00 din

paket Click 2 - 2048 / 192 Kb/s - 1.550,00 din

paket Click 4 - 4096 / 512 Kb/s - 1.800,00 din

paket Click 6 - 6144 / 1024 Kb/s - 3.230,00 din

paket Click 8 - 8192 / 1024 Kb/s - 3.530,00 din

paket Click 16 - 16384 / 1024 Kb/s - 3.825,00 din

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Evo, iz nekog maila na koji sam naleteo juche...

NOVI PAKETI ADSL Telekom Srbija:

(Ovo vazhi od 01. Februara 2011. - PDV uracunat, u pitanju su paketi sa dinamickom IP adresom, da ne bude zabune...)

paket Start - 256 / 64 Kb/s - nepoznato

paket Click 1 - 1536 / 256 Kb/s - 1.300,00 din

paket Click 2 - 2048 / 192 Kb/s - 1.550,00 din

paket Click 4 - 4096 / 512 Kb/s - 1.800,00 din

paket Click 6 - 6144 / 1024 Kb/s - 3.230,00 din

paket Click 8 - 8192 / 1024 Kb/s - 3.530,00 din

paket Click 16 - 16384 / 1024 Kb/s - 3.825,00 din

cene su bez pdv-a :) samo u clik 1 pdv je uracunat :) makar tako pise na sajtu :) tj sada pise i da u clik 1 nije uracunat porez...a na proslom obavestenju na sajtu je pisalo 1300sa porezom :) dogovorite se tamo u telekomu....

mislim tako pise na sajtu :)

http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=5&cid=43883

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Jel se zna da li ce SBB odgovoriti na ovo? Mislim, do sada uvek jesu, a sad cemo da vidimo :)

na sta to da odgovori kad opet ima bolje ponude ?!:) na kablu je net od 4mb za 1500din ako potpises ugovor na godinu dana ili nesto vise :) http://www.sbb.rs/Paketi/327/FlatHome.shtml a za 2000din imas 8 mega :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

cene su bez pdv-a :) samo u clik 1 pdv je uracunat :) makar tako pise na sajtu :) tj sada pise i da u clik 1 nije uracunat porez...a na proslom obavestenju na sajtu je pisalo 1300sa porezom :) dogovorite se tamo u telekomu....

mislim tako pise na sajtu :)

http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=5&cid=43883

Ja sam napisao gore da ovo vazi OD 1. FEBRUARA, mail je interni, nisam gledao sa Telekom sajta,

koji btw treba da updateuju valjda sa novim cenama, pa ce tada biti otklonjene nedoumice i oko PDV-a...

PS. sad gledam ovo kod SBB-a, FLAT HOME "M" paket:

Uz vezivanje na 12 meseci:

8Mb/s (8192/384)

Postpaid: 4Mb/s (4096/384)

...znaci ako uplatite unapred godinu dana imate 8mb, a ako vam svaki mesec stize

racun uz kablovsku (to je taj postpaid) onda je 4mb...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao gore da ovo vazi OD 1. FEBRUARA, mail je interni, nisam gledao sa Telekom sajta,

koji btw treba da updateuju valjda sa novim cenama, pa ce tada biti otklonjene nedoumice i oko PDV-a...

PS. sad gledam ovo kod SBB-a, FLAT HOME "M" paket:

Uz vezivanje na 12 meseci:

8Mb/s (8192/384)

Postpaid: 4Mb/s (4096/384)

...znaci ako uplatite unapred godinu dana imate 8mb, a ako vam svaki mesec stize

racun uz kablovsku (to je taj postpaid) onda je 4mb...

ne nije tako :) kada se obavezes na 12 meseci ti placas mesecno racun svakog meseca :) znaci svaki mesec moras da placas :)narednih 12 meseci :) a post paid placas mesec za mesec ali mozes da prekines :)i uzmes recimo adsl i wirles :) ne placas neke penale ako raskines tu vrstu ugovora :)i mozes da preskocis mesec valjda :) platis januar u februaru pauza pa nastavis u martu :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...