Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Fatboy dajes veoma pogreshne informacije ljudima ,a sve je lepo objashnjeno na oficijalnom sajtu.

Paket Click Start - mislim da ostaje nepromenjen , s obzirom da se on nigde ne spominje.

Paket Click 1 - 1024/128 postaje 1536/256kbs uz povecanje mesecne pretplate za 100 dinara

Paket Click 2 - 2048/192 postaje 4096/512kbs uz smanjenje mesecne pretplate za oko 50 dinara

Paket Click 4 - 4096/256 postaje 4096/512kbs uz mesecnu pretplatu Click 2 paketa koji ce ustvari i postati Click 4 paket :P

Paket Click 6 - 6mb/384 postaje 6mb/1024 kb/s uz odredjeno smanjenje pretplate (Nova mesečna pretplata od 3.230 dinara ,bez PDV-a . )

Paket Click 8 - 8mb/512 postaje 8mb/1024kbs uz odredjeno smanjenje pretplate (Nova mesečna pretplata je 3.530 dinara bez PDV-a)

Paket Click 16 - 16mb/768 kbs postaje 16mb/1024kbs uz odredjeno smanjenje pretplate (Nova mesečna pretplata u iznosu od 3.825 dinara bez PDV-a).

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Prema njegovom objasnjenju i ja sam skapirao da onda nece biti clik 2 :)

Inace kod orion-a(ex sezampro), ima od pre par meseci neka akcija, ko je njihov stari korisnik (vise od "neki broj godina") dobije duplo brzi net na 6 meseci. Tako da ja sad imam 4mb/512kb i tako jos ~ 4 meseci. Mozda je neko ranije to vec rekao, ali eto ko nije znao, nek se javi call centru da mu povecaju :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Fatboy dajes veoma pogreshne informacije ljudima ,a sve je lepo objashnjeno na oficijalnom sajtu.

Paket Click Start - mislim da ostaje nepromenjen , s obzirom da se on nigde ne spominje.

Paket Click 1 - 1024/128 postaje 1536/256kbs uz povecanje mesecne pretplate za 100 dinara

Paket Click 2 - 2048/192 postaje 4096/512kbs uz smanjenje mesecne pretplate za oko 50 dinara

Paket Click 4 - 4096/256 postaje 4096/512kbs uz mesecnu pretplatu Click 2 paketa koji ce ustvari i postati Click 4 paket :P

Paket Click 6 - 6mb/384 postaje 6mb/1024 kb/s uz odredjeno smanjenje pretplate (Nova mesečna pretplata od 3.230 dinara ,bez PDV-a . )

Paket Click 8 - 8mb/512 postaje 8mb/1024kbs uz odredjeno smanjenje pretplate (Nova mesečna pretplata je 3.530 dinara bez PDV-a)

Paket Click 16 - 16mb/768 kbs postaje 16mb/1024kbs uz odredjeno smanjenje pretplate (Nova mesečna pretplata u iznosu od 3.825 dinara bez PDV-a).

Jel stvarno stoji da ce lol da povecaju pretplatu za 100 dinara.

Mislim siguran sam da je click1 80 posto prodaje svih paketa.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bice Click 2 ljudi, al sacekajmo NOVI zvanicni cenovnik... Fora je da su nekim paketima povecali upload/download,

a nekima snizili cenu i SAMO povecali upload - Click 4 ako se ne varam:

paket Click 4 - 4096 / 512 Kb/s - 1.800,00 din

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Onako je kao sto sam i napisao.

Pretplata Click 1 paketa raste za ~ 100 dinara

Click 2 Paket nestaje , on postaje Click 4 paket sa uploadom 512kbs po ceni od sadasnjeg Click 2 paketa ,i jos ce biti umanjeno za ~50 dinara od 1 .februara

Ta cena sto si naveo fatboy je bez poreza na dodatu vrednost. 1800 *18 / 100 i dobicete cenu click 2 tj click 4 paketa. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da da, taj Click 2 soon to be Click 4 momenat je pravo trollovanje korisnika da se maknu sa "osnovnog" paketa jer za neke sitne novce mesečno uleti nominalnih 4 mbit, a Click 4 će da bude oko 2200 sporezi, što je bednih ~600 din više nego sada click 1 a ubrzanje je bar duplo :)

Naravno kad dođe novi vlasnik i vidi da se ovde arče megabiti po bagateli slede odma capovi u sve pakete za sve što nije telekomov content :tf: zapišite ovo negde, da znate ko vam je rekao :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kod Sezam(Orion)Pro bila na onoj duploj brzini 1 mbit > 2 mbit za 'nagradu', koja je trebala da istekne sad u januaru (valjda), ali sam pre neki dan primetila da mi download ide i do 440 kb/s. Ne znam kad su i zasto opet poduplali brzinu, niti koliko cu sada da placam. Da li uopste mogu da mi povecaju cenu / promene tarifu bez mog odobrenja? Do sada sam placala 1300 din, sad kad odem da platim i traze mi 2200 bice veselo :P

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da ti promene tarifu bez tvog odobrenja, mogu samo da ti podignu brzinu, ako se brzina tvog paketa promeni. A sad ce verovatno i orion da dize brzine paketa, da bi ispratio telekom (bar se nadam, do sad je tako bilo).

Meni juce umro ruter, danas idem da zamenim za drugi. Ceo dan sam se zivkao sa ovima iz podrske, prvo mi se javila neka riba koja je bukvalno naucila neki tekst koji treba da vergla, i u fazonu pokazali su joj kako da pinguje ruter korisnika i ako prodje, do tvog LAN-a je i dovidjenja. Posle nje se za divno cudo javio lik koji poseduje potrebno znanje za to radno mesto, tako da smo vrlo brzo nasli kvar.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Meni se jos nije spustila ona njihova promocija, sto su kao dali 2x postojeca brzina, e sad nisam ni gledao da li su oni na tu brzinu dizali opet, ili ce jednostavno ostati na toj vec podignutoj brzini, jer ja u osnovi imam onaj od 2k din, tacnije 2mb/192kb, s'tim sto mi je trenutno sa tom promocijom (koja kao traje 6 meseci) 4mb/256kb, ako mi sad bude sa ovim povecanjem+promocija 8mb, bice do jaja :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...