Jump to content

Netflix da ili ne?


FATA

Recommended Posts

18 minutes ago, manson said:

reci bedak em plaćaš pretplatu em ti serviraju reklame :))

mislim, toga već ima na tvu jelda, plaćaš kablovsku i dodatne kanale a i oni imaju reklame, ali netflix je trebalo da ne bude to :))

Link to comment
Share on other sites

Kad izadje nesto sto me zanima, resub, pogledam i iskljucim pretplatu. 😄 Koristim HBO MAX preko Telenor-a tj sad Yettel-a kao dodatak. I naravno torrent-i kao i uvek, dok ne budu zabranjeni a onda VPN za iste.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dule_smor said:

Evo bukvalno pola sata gledam sta bih pogledao na netflixu od filmova da ne traju predugo i nista pametno ne nadjoh...prezasicenje i hiperprodukcija, sve na isti kalup

pirat i dalje najbolja opcija, iako je znatno manji izbor ofc makar imaš ono što je najpopularnije u tom trenutku 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

https://telesrbija.com/novi-striming-servis-skyshowtime-stize-u-srbiju-ekskluzivno-na-eon-u

Quote

U Srbiju ovaj servis stiže za sve korisnike EON platforme, bilo da li su SBB korisnici u mreži ili usluge koriste van mreže preko EON Smart TV aplikacije i/ili EON Smart Box STB uređaja.

Osim preko EON-a, korisnici će biti u mogućnosti da se pretplate na sadržaje platnom karticom, direktno na sajtu SkyShowtime.

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2022 at 8:49 PM, manson said:

opa, nisam ni znao da su krenuli da se ukrupnjavaju što se tiče ponude, i pametno im je, a ne da ima milion servisa.

vidim i da je EON zapravo krenuo najozbiljnije da se promoviše kao odvojeni servis od SBB-a u smislu mi smo tamo neka platforma, platite nam da gledate kojekakve stvari - ofc nema ništa od telekom kanala:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
13 hours ago, manson said:

Jbg, kada je HBO mogao, jedini za sada čini mi se, zašto ne mogu i ovi ostali pederaši? Ništa nisu jeftiniji, pa da kažeš da je kao OK 🙂 

šta, da sinhronizuje sve na srpski?!

svaka im čast ako su to radili.

čak i za deo portfolija pošto sigurno nisu za sve.

Link to comment
Share on other sites

nema dizni nista na srpskom, ni titl ni sinhr, a netflix i ono sto je imao na srpskom je izgleda izbacio

tako da ispada HBO najbolje resenje plus piraterija za ostalo

a zasto je tako nikada necu shvatiti, obzirom da se rade sinhronizacije za bioskope, i  obzirom da ima srba solidan broj  u srbiji i u svetu sto da ne

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2022 at 7:32 PM, Lucky said:

ma čekaj, vi stvarno mislite da će dizni da sinhronizuje kod nas? možda eventualno ako napravi dil da njihovi crtani u domaćim bioskopima koje sinhronizuju prosto imaju pravo da ih takve puste i kroz dizni+.

Vujke i ekipa jako dugo sarađuju sa Diznijem na sinhronizaciji na srpski. Dizni tu ima daleko aktivniju ulogu, npr. ima striktne smernice, zahteva da se profesionalno prepevaju pesme, i svašta moraju da odobre pre nego što sinhronizovani film završi u bioskopu.

Znači Dizni ima sinhronizacije, ali je izabrao da ih ne pusti za naše tržište. Da li je stvar autoskih prava ili nešto drugo, ne znam.

Ja kao roditelj male dece bih na keca platio pretplatu da imaju pristup sinhronizovanim filmovima. Ovako na engleskom mi nije interesantno.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

1005143847_Screenshot2022-06-18at09_18_04.thumb.png.4b8b1e79387eb563496cb71d95ff9d69.png

ja stvarno ne znam zasto ja ovo placam...

Mislim da cu moprati da lupim sakom o sto:

netflix 13.5
home net+ tv = 75 eura mesecno (!!!)
wow = 12 eur
prime = 6 eur
tidal family = 6 eur (ovo ostavljam!)

 

Znaci ja bukvalno ako se resim gluposti, i ostavim prime i tidal i uzmem home net za 35 sve me izadje 47, umesto 110. E pa dosta je bilo.

*Uplacuje dizni jer eto svi imaju, moramo i mi"

  • Haha (+1) 1
  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 6/16/2022 at 9:32 AM, manson said:
On 6/16/2022 at 8:47 AM, Lucky said:
šta, da sinhronizuje sve na srpski?!
svaka im čast ako su to radili.
čak i za deo portfolija pošto sigurno nisu za sve.

A ne, titlovano je sve 🙂 a sinhronizacija je bila za nekoliko crtaća

aha, ajd' dobro, titl i razumem, rek'o radili su sinhronizaciju.

8 hours ago, Jose Jimenez said:

Vujke i ekipa jako dugo sarađuju sa Diznijem na sinhronizaciji na srpski. Dizni tu ima daleko aktivniju ulogu, npr. ima striktne smernice, zahteva da se profesionalno prepevaju pesme, i svašta moraju da odobre pre nego što sinhronizovani film završi u bioskopu.

Znači Dizni ima sinhronizacije, ali je izabrao da ih ne pusti za naše tržište. Da li je stvar autoskih prava ili nešto drugo, ne znam.

Ja kao roditelj male dece bih na keca platio pretplatu da imaju pristup sinhronizovanim filmovima. Ovako na engleskom mi nije interesantno.

trebalo bi da je to sve uređeno slično kao i za tv emitovanja itd. na kraju krajeva i pitanje toga šta će vujke i ekipa zaraditi i verovatno i dizni smara da se time bavi.

ovako kažu - ok, film ide u bioskope, imamo XY bioskopa u Srb, film se standardno emituje XY dana, to je toliko i toliko emitovanja, procena gledanosti ta i ta, trošak sinhronizacije taj i to je to. Posle ako nekad ode na TV to je već "nebitno". Za stream bi verovatno morali dugoročnije dilove da prave sa ovima i što rade sinhronizaciju u najmanjem slučaju, poput strimovanja pesama itd, verovatno im se trenutno ne isplati da to rade tj. time da se bave. Možda bih mogao da smislim još neki razlog 🙂

7 hours ago, Junkie said:

Sličnu stvar sam nedavno odradio, gomilu nekih mesečnih paketa i usluga sve po malo, i gledam šta ja plaćam jebote, kad jednom mesečno neko ne upali...

ja sam skoro otkrio da sam neki servis za posao zaboravio da otkažem a prestao sam da ga koristim pre šest meseci 😞 srećom nije velika pretplata, ali opet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 minutes ago, manson said:

https://www.techradar.com/news/confirmed-adverts-are-coming-to-netflix

Navodno trebalo bi do kraja godine.

E sad, zašto imam osećaj da će taj lower tier with ads paket da bude cena nekog od sadašnjih paketa, a za ove pakete koje imamo ide cena na gore? 🙂

 

samo će da uz ovaj veći ubace i nešto kao dodatno da bi opravdali povećanje cene i to je to.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, manson said:

E sad, zašto imam osećaj da će taj lower tier with ads paket da bude cena nekog od sadašnjih paketa, a za ove pakete koje imamo ide cena na gore? 🙂

pa onda outright laze u ovo clanku, ako tako bude, posto kolko ovde vidim prica je nista ne diramo oko postojecih paketa, ali bice novi, jeftiniji paket sa reklamama

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...