Jump to content

Stranger Things - Netflix serija


Recommended Posts

1 hour ago, millanče said:

To je "može biti al ne mora da znači", jer je ta frka od Rusa jedan od prepoznatljivih "memberberija" iz osamdesetih za Amere. Čak bukvalno imaš i ruskog Terminatora 😄

Odgledah prve tri  epizode četvrte sezone, i mogu reći da nije loše, i dalje forsiraju previše noih likova i podzapleta sa njima, istovremeno ne znajući kud će i šta će sa originalnim likovima, ali je bar neprijatelj pozencijalno najbolji i nazanimljiviji do sada, i sve u svemu za sada mi mnogo bolje leži nego privh par epizoda druge i treće sezone.

pošto su najavili sledeću sezonu kao poslednju, nadam se da će sve te priče i likove nove da ispeglaju na vreme i reše sve sa njima 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mladenq said:

novi stranger things skroz ok, bar za sada

odgledah 3 epizode, i utisak mnogo bolji od prethodne 2 sez, mada sam ih vec skoro skroz i zab

Shvatiš još bolje koliko grdna filerčina su druga i treća sezona 🙂

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

sto filercina ? 

svaka ima svoj fazon i zaplet i razradu likova

odgledao i ja 3 epizode, malo mi cudan taj i toliki iskorak ka horor elemetima u toj meri, to mi malo smeta vise volim misteriozne momente sa neizvesnoscu nego karakondzule same po sebi

deluje da je dobra sezona, lepo oni voze taj fazon stavicemo najveci klise od svih klisea i onda nam je lako da napravimo iznenadjenje 🙂

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam odgledao prvih 20 min prve epizode, i nekako sumnjam da je 1986 drugarica drugu pricala kako je zaljubljena u drugaricu a ovaj vikao sisseeeeee siseeee.

Mislim jedino mogu 15-godisnjeg kojota maglovito tako da zamislim, ali ne. 

Probacu ponovo da gledam samo zbog Gattaca deteta, bas je lepa.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam Igore, možda si ti odrastao u strogom internatu socijalističkog ustrojstva, ali bilo je i toga koliko se sećam.

Čak su smeliji crtali i neke slobodnije "akte", onako krišom 😄

  • Haha (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pa jeboga ti Dule, u 7, 8 razredu, ako smo o čemu pričali, to je kojoj su devojčici više sise porasle, a bogami i dupe 😄

Šta ste vi pričali?

O kometi i kraju sveta 😄

  • Haha (+1) 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ah, dovraga...nisam gledao.

Zato se sablažnjavate. 

To je tačno, gej momenti su uvek bili (i ostali) bljak, lezbo momenata se ne sećam da je uopšte bilo u svesti polovinom 80ih kod nas. Ja se barem ne sećam.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dobro mu legla ova uloga, kao da ju je on doradio malo za sebe, podseca na nase filmove lol 🙂

jedino mu taj akcenat nije ruski uopste al aj sad necemo sitnicariti

epizode su od 1 h 15 m do 1h i 20 min a onda poslednja 1 h i 38 m ! u glavnom su sve odradili sjajno jer se ne primecuje toliko trajanje, samo otežava bindžovanje u dobroj meri 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam, u moje vreme se to zvalo "omnibus".

tj. da budem precizan takav vid puštanja serije jedne za drugom epizodom na tvu se zvao omnibus, pa je onda i gledanje bilo "gledam omnibus".

vi pričate o glagolu koji se ne sećam da je bio "omnibusam seriju" moram priznati :))

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2022 at 11:34 AM, absolute said:

Pa jeboga ti Dule, u 7, 8 razredu, ako smo o čemu pričali, to je kojoj su devojčici više sise porasle, a bogami i dupe 😄

Šta ste vi pričali?

O kometi i kraju sveta 😄

koji drug ima veci kurac \o/

elem, povlacim rec, super je serija, odgledao 3 epizode (dugacke su!) i super je

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dobra je serija, zaista su izgurali da bude taman dovoljno drugacija koliko su i klinci drugaciji

18 hours ago, mladenq said:

zavrsih prvi deo sezone, generalno pozitivan utisak, verovatno sitnicarim ali pocelo je da me nervira kako su do apsurda sveli lik ove robin na comic relief, ali svaka interakcija njena sa bilo kim je neka fora

nije da nisi u pravu, mada sveopste gledano i jeste sitnicarenje

[roflmao] gledanje u cugu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...