Jump to content

Stranger Things - Netflix serija


Recommended Posts

13 minutes ago, Dule_smor said:

😄

A Robin mi je nekako bila bolja riba u prethodnim sezonama...mozda jer je sad omatorela :tf:

ostale mi jos dve epizode, super je za sada, svi su dobri, pa cak i Djuricko 😄

Ista ti je Robin manje-više, a i nema množine prethodnih sezona, ona je ubačena u trećoj, i to je samo deo onoga jedinog što mi malo smeta u seriji, i što nisu popravili ni u četvrtoj sezoni naročito, a to je - sa originalnom postavom (klincima), kao i postavom iz prethodne sezone kao da ne znaju šta će u sledećoj sezoni, pa ih glupo "sajdlajnuju", a natrpaju novih likova i podzapleta. Da ne razglabam previše na koje sve likove mislim, držaću se Robin, i toga kako je veoma bitan lik iz prve sezone, i sa obećavajućim razvojem - Stiv - sveden na ulogu bejbisitera i šmokljana kad mu je prikačena Robin. Ali sve u svemu, pozitivne stvari u četvrtoj sezoni dalekom nadjačavaju negativne, i ovo sve mu dođe više kao nepotrebno sitničarenje.

Robin je, inače, ćerka Itana Houka i Ume Turman, mada je slabo nešto povukla pozitivnog od njih dvoje, genetika sedi dole, jedan :)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

@milance

pa cek, onda ispade da ako je Vil bio "bitan" u drugoj sezoni, onda treba da bude bitan i u cetvrtoj sezoni? i petoj? ne znam, postalo bi to dosta dosadno vrlo brzo. ovako svaki klinac ima svojih pet minuta slave i svakoga muce situacije na svoj nacin, vidis kako stoje sa strahovima, slabostima, gde su njihovi likovi jaki, itd. npr, vidis da je Vil dosta mekaniji kad je u frci od Maksin kad se nadju u istoj/slicnoj situaciji, da ne spojlujem sad. "glavni" lik je u stvari cela ekipica, barem sad ja to tako shvatio.

Steva je dosledan otkako je izgubio status antagoniste iz prve sezone, zajebava se, nema srece u ljubavi otkako ga Nensi razjebala, ali je uvek tu da se iscima i ispadne heroj kad je frka (npr, sa Bilijem u prosloj sezoni, ili kad je Nensi blizu, pa se pred njom kurci, kao sad ovo kad prvi skoci u jezero). ne bih rekao da je iko skrajnut, jebemliga.

kida serija inace, mozda mi je ovo najbolja sezona do sad \o/

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Stevan je car, pa sjajno su ga isrpojektovali inace bi bio dosadan maksimalno 🙂 Meni su svi likovi odlicno izbalansirani i zabavni u isto vreme . Sta vise za mene su dobro izonglirali sve likove, , i ima ih dovoljno i svi imaju dovoljno prilike da se pokazu, Robin tj glumica kako god da se zove  je maestralno odglumila onu scenu kada ubedjuje glavnog psihijatra, kao sto rekoh svi su se menjali i dovoljno ostali isti. Sta vise sama El mi je mozda bila i najblaza, ali eto taj njen zaplet je ispao ipak skroz dobar 

Koja im je fora sa ove dve epizode koje izlaze mesec dana kasnije ?

 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2022 at 12:52 PM, digrejzo said:

@milance

pa cek, onda ispade da ako je Vil bio "bitan" u drugoj sezoni, onda treba da bude bitan i u cetvrtoj sezoni? i petoj? ne znam, postalo bi to dosta dosadno vrlo brzo. ovako svaki klinac ima svojih pet minuta slave i svakoga muce situacije na svoj nacin, vidis kako stoje sa strahovima, slabostima, gde su njihovi likovi jaki, itd. npr, vidis da je Vil dosta mekaniji kad je u frci od Maksin kad se nadju u istoj/slicnoj situaciji, da ne spojlujem sad. "glavni" lik je u stvari cela ekipica, barem sad ja to tako shvatio.

Steva je dosledan otkako je izgubio status antagoniste iz prve sezone, zajebava se, nema srece u ljubavi otkako ga Nensi razjebala, ali je uvek tu da se iscima i ispadne heroj kad je frka (npr, sa Bilijem u prosloj sezoni, ili kad je Nensi blizu, pa se pred njom kurci, kao sad ovo kad prvi skoci u jezero). ne bih rekao da je iko skrajnut, jebemliga.

kida serija inace, mozda mi je ovo najbolja sezona do sad \o/

Nisam iz te perspektive posmatrao, u principu sve je to ok, a Vil je gej :)

  • Haha (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, millanče said:

Nisam iz te perspektive posmatrao, u principu sve je to ok, a Vil je gej 🙂

Haha isto sam i ja pomislio za Vila, bas su ga isfeminizirali 😄

Odlicna sezona, Steve i Dustin i dalje carevi. Plasio sam se kako ce "klinci" da iznesu ovo kad vise nisu klinci, ali skroz su dobri.

Kraj prvog dela bas dobar, i objasnjenje kako je Vecna nastao, i sve ono oko Eleven.

Sto rece neko gore, mozda mi je ona i najslabija u ovoj sezoni, ali osecam da se ceka njenih 5 minuta u finalu da pokida.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mladenq said:

pa ovo za vila nije fora, nego kao valjda ocigledno treba da bude da je gej? :d

 

10 minutes ago, millanče said:

Yup, i to je gej sporadi Majka odavna 😄 

Secam se ovoga, ali sam vise mislio da tu idu na foru - necu da odrastem, hocu da imam samo drugare, i devojke me ne zanimaju (u prevodu jos nije poceo da ga silji 😄 )

Ali mislim da je vec od prvih scena u ovoj sezoni prilicno jasno da je ipak gej, samo sto to nisu bas direktno iskomunicirali sa publikom. 🙂

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja sve, kul je stvarno ova sezona, super su iskombinovali pricu i sve. Sad samo da se nadamo da nece da useru kraj kao GoT :tf: Btw, jel ce ovo biti poslednja sezona, zna li se sta? Bila bi fora da odu u 90te, klinci na koledzu itd:D

Ah da, Kejt Bush i Running up that Hill ponovo u top 10 Usa liste posle 30+ god

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dule_smor said:

Odgledah i ja sve, kul je stvarno ova sezona, super su iskombinovali pricu i sve. Sad samo da se nadamo da nece da useru kraj kao GoT :tf: Btw, jel ce ovo biti poslednja sezona, zna li se sta? Bila bi fora da odu u 90te, klinci na koledzu itd:D

Ah da, Kejt Bush i Running up that Hill ponovo u top 10 Usa liste posle 30+ god emoji1.png

 

 

Odavno u planu samo tačno pet sezona, ali i spinoff o kome nema trenutno mnogo više detalja. 

Ta scena sa tom pesmom i ceo buildup oko toga mi se generalno mnogo dopao.

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...