Jump to content

Ko je zapravo Kanye West?


Recommended Posts

Која хипстерчина, ово нисам видео никада : ) не пратим га шта ради, али видео сам ону његову "модну" линију, и сада овај кавер, укус и стил НУЛА у оба случаја

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ukus i stil? kod Kanjea? pa jedini Crnja sa stilom je Morgan Frimen, i pokušava da ga sledi Denzel Vošington. ostalo je za polja pamuka (pardon my french).

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Gledam pre neki dan nekog lika na youtubu koji se inače manje više normalno oblači, ali taj dan navukao neki iscepani džemper. I nije kao da je na jednom ili dva mesta popustilo predivo, nego ono baš momački uništen džemper kao sa prosjaka da ga je skinuo. 

Nije mi bilo mrsko, pogledam u komentare - i vidim svi manje više zbunjeni oko džempera sve dok se nije javio jedan lik koji ih je sve ispravio - ne nosi on iscepan džemper, nego poslednju Kanje Vest kreaciju od tipa $500!!!
 

Link to comment
Share on other sites

možeš, pogledaj gospodina Freimena, on sa "crnjom u crnji" nema ništa.

stvarno, ispada da hejtujem Kanjea. štaviše, ispada sad da hejtujemo Crnce. ja nemam ništa protiv Crnaca, oni su mi, štaviše, gotiva (verovatno zato što ih viđam samo na četvrtastim ekranima). ni protiv Kanjea nemam ništa. on mi onako deluje kao generički slepac. ja smatram samo, da je Kanje običan seljanski kompleksaš, ali ako me ubediš da je Kanje crnački Rambo Amadeus Genije, Svjetski Mega Car, spreman sam da promenim mišljenje. mada, sa tom tv sapunicom, koju on naziva svojim životom, male su šanse da me ubediš. opet, možda je on tolika carina da nas sve troluje i piša po nama, a možda je, opet samo pronicljiv lešinar ljudske gluposti, prepredeni pokvarenjak, koji sebi na korist koristi najgore u ljudima. ili možda nešto treće.

stvarno ne znam ništa o Kanjeu, glupo mi je da guglam, da sam trošim sate da utvrđujem šta je bitno a šta ne, šta je laž, a šta ne, šta je hejt a šta ne... voleo bih da mi jedan fan napiše nadahnut kratak promo, da mi proda Kanjea. to bi mi ulepšalo dan.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Црнци имају своју естетику, која нама можда делује ружно, али они то износе јебено до јаја. Нема ништа ружније него беља, или не дај боже жутаћ, који трајхардује да буце црнац гардеробом. Ово што Кање фура ми делује као дело лоше истрипованог берлинског хипстера. 

  • Upvote (+1) 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Црнци имају своју естетику, која нама можда делује ружно, али они то износе јебено до јаја. Нема ништа ружније него беља, или не дај боже жутаћ, који трајхардује да буце црнац гардеробом. Ово што Кање фура ми делује као дело лоше истрипованог берлинског хипстера. 

Sto se oblacenja tice ja se drzim aristokratske belacke klasike, sa tim nema greske :D

socks-sandals.jpg

Link to comment
Share on other sites

Како сада ово да протумачим, сем да се теби свиђа црначки стил (иначе, нисам се изјаснио шта мислим лично о томе, тако да prejudice is on you!) па си ми ударио контру овим енглеским ужасом [xx(]
Лонгли, суштина је да је Кање позерчина тешка, и продаје црно испод ноктију за бубреге : )
А можда си се пронашао у овом "трајхардовање", знам да волиш тај фазон, али ниси ти трајхардер.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...