Jump to content

Ko je zapravo Kanye West?


Recommended Posts

I ja se slazem da nije trebao ni da pokusava s obzirom da je bilo ocigledno da ce ga masa docekati na noz samo zato sto je kanye. Hedlajnovao je Glastonbury (tradicionalno rok festival) i pokidao, a masa se uhvatila za bohemian rhapsody koji je izveo kao intro i odavanje poste rok fanovima... A realno nije trebao.

Link to comment
Share on other sites

Branim ga u kontekstu konkretnog dogadjaja gde je Kanye okarakterisan kao "not worthy" da peva neku pesmu. Sto je presmesna konstatacija. A ja kazem da mu nije trebalo jer ima gomilu svoje muzike koja je gomili ljudi dobra, sto je i vidjeno na Glastonbury-ju gde je masa repovala sat i pedes minuta sa Kanjeom, znala sve napamet i ostalo...

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

i jos ima super zgodnu cupi :)

 

Sad baš gledam jel znam i jednu njegovu pesmu i kao aha znam windowshopper, al ono je 50 cent :)

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Al bitno da si uskocio na kanye hejt voz, a ne znas nista o njegovom radu, osim gossip kolumna tj. ko mu je zena i to... O tome se sa devojkama prica :D

 

edit: nemoj misliti da imam nesto protiv tebe, nego meni je vise smesno, 80% ljudi vise ne zna zasto mrzi kanyea al ga mrzi, fazon to se vec podrazumeva. 

Edited by Longli
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

ja ga mrzim zato što se previše loži na sebe . a i ne radi se o tome da je on not worthy da peva merkurija nego niko nije worthy da peva merkurija. 

a jebiga longli, to što je on hteo da uradi time je bacio kroz prozor kad je uzeo da se loži da je on multitalentovani stvaratelj koji sve što dohvati rastura, pa će sad sve što uradi biti dočekano kao pretenciozno loženje jer uglavnom i jeste.

 

kad smo kod glastoberija i kanjea, fino su ga dočekali :D

 

KQffSiX.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

 

a jebiga longli, to što je on hteo da uradi time je bacio kroz prozor kad je uzeo da se loži da je on multitalentovani stvaratelj koji sve što dohvati rastura, pa će sad sve što uradi biti dočekano kao pretenciozno loženje jer uglavnom i jeste.

 

 

 

Ma brate ja imam gomilu razloga zasto hejtujem kanjea, ali to su razlozi u njegovom radu i razvojnom putu koji su meni zasmetali itd.. Ali ovo nije razlog za hejt ma sta mislio, ako ces cak, s obzirom kakav je egocentrik meni je i cudno da je hteo da oda postu nekom sem sebi.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kanye je car univerzuma, bez obzira kolko fejlovao ili pobedio, uradio je to na Kanye nacin i uvek je zanimljiv. I ima momente kad ne znam dal troluje ili je ozbiljan i to dodaje na zanimljivosti. Al kad oce da sabije kao producent, sabice 101%.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Al bitno da si uskocio na kanye hejt voz, a ne znas nista o njegovom radu, osim gossip kolumna tj. ko mu je zena i to... O tome se sa devojkama prica :D

 

edit: nemoj misliti da imam nesto protiv tebe, nego meni je vise smesno, 80% ljudi vise ne zna zasto mrzi kanyea al ga mrzi, fazon to se vec podrazumeva. 

 

A ne, meni je on smešan još od south parka, ne hejtujem ga. Boli me rac za kanje vesta, paf dedi car

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...