Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Koja priča da pokaže da ima lovu za avion.....

 

 

čd

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, shw. said:

Koja priča da pokaže da ima lovu za avion.....

 

 

čd

čd je zapravo da je sad nešto malo skuplje da avionom odletiš u neki drugi EU grad nego da uzmeš povratnu bus kartu iz Beograda do Niša, da ne pričamo o benzin + putarina ako ideš kolima.

Link to comment
Share on other sites

Pa ko još ide do Niša avionom čd

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, tortky said:

Kako "malo", do Niša i nazad ima oko 500 km, što mu dođe oko 30l goriva (?), tj ~4500din, plus putarine 1600, što mu dođe oko €50, a povratne karte su (makar ono što sam video) oko €180.

Sad je jasno kako je Stijinih 3000 postova tebi zapravo ništa, a o anketi da ni ne počinjem!

Zavisi gde letis. Do Memingena, Basela, Zeneve, Ajndhovena, itd, mozes Wizzairom da letis nekada i za 35-40e(povratna). 
 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tortky said:

Kako "malo", do Niša i nazad ima oko 500 km, što mu dođe oko 30l goriva (?), tj ~4500din, plus putarine 1600, što mu dođe oko €50, a povratne karte su (makar ono što sam video) oko €180.

Sad je jasno kako je Stijinih 3000 postova tebi zapravo ništa, a o anketi da ni ne počinjem!

"hehe" šalu na stranu, imaš i povratne karte za 300 evra, ali ne mislim na njih, već na jeftine varijante koje pominje i stevan a koje inače neretko koristim. Evo primera radi sad gledam nešto za Malme u septembru, povratna karta je 40e po osobi Wizzom. Naravno, određenih datuma i određenog trajanja putovanja. Sve to podrazumeva izvesna žongliranja datumima ali ako nemaš fiksne datume za odmor/vikend već si fleksibilan, može da se dosta uštedi. RyanAirom može da bude i povoljnije, ali to se ne isplati jer moraš ići do Niša sa već pomenutim troškovima.

Na primer, prošle godine me do Krita "normalna" karta (znači ne low cost) koštala 90e povratna preko Atine - ali opet, uz "nabadanje" datuma putovanja.

Link to comment
Share on other sites

kad vec pricate o tome, cale se nalozio da ode kod bivseg kolege u Role (pored Zeneve), pa me pitao da se raspitam za cene avionskih karata i sta bi bila najpovoljnija opcija. a posto nikad nisam putovao avionom, ne znam sta/gde da gledam, pa bi svaka pomoc bila dobrodosla. idealna bi bila linija Skoplje - Zeneva (ali je i BGD okej). EasyJet npr. u tom terminu (17. - 24. avgust) ima polazak iz Beograda i kosta 250e. WizzAir je dosta jeftiniji (oko 15 hiljada dinara), ali ne ide do Zeneve, vec do Basel-Mulhouse-Freiburg, pa bi onda morao da se cima za prevoz i putuje tih ~180km, pa bih trazio neku bezbolniju varijantu. video sam da WizzAir ima let Sofija - Zeneva (19. - 25. avgust) za 166e, pa bi mozda to bila najbolja opcija. dajte neke savete! =)

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, digrejzo said:

kad vec pricate o tome, cale se nalozio da ode kod bivseg kolege u Role (pored Zeneve), pa me pitao da se raspitam za cene avionskih karata i sta bi bila najpovoljnija opcija. a posto nikad nisam putovao avionom, ne znam sta/gde da gledam, pa bi svaka pomoc bila dobrodosla. idealna bi bila linija Skoplje - Zeneva (ali je i BGD okej). EasyJet npr. u tom terminu (17. - 24. avgust) ima polazak iz Beograda i kosta 250e. WizzAir je dosta jeftiniji (oko 15 hiljada dinara), ali ne ide do Zeneve, vec do Basel-Mulhouse-Freiburg, pa bi onda morao da se cima za prevoz i putuje tih ~180km, pa bih trazio neku bezbolniju varijantu. video sam da WizzAir ima let Sofija - Zeneva (19. - 25. avgust) za 166e, pa bi mozda to bila najbolja opcija. dajte neke savete! =)

Plus cene voza u Švajcarskoj su pakao (kao i cene generalno) tako da neka zaboravi na to da ide negde što nije ženeva pa onda vozom do ženeve.

Pored tih low cost bacaj pogled i na Swiss, može da se nađe povoljno direkt do Ženeve iz bgd ili preko Ciriha za korektne pare (100-150e).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, digrejzo said:

kad vec pricate o tome, cale se nalozio da ode kod bivseg kolege u Role (pored Zeneve), pa me pitao da se raspitam za cene avionskih karata i sta bi bila najpovoljnija opcija. a posto nikad nisam putovao avionom, ne znam sta/gde da gledam, pa bi svaka pomoc bila dobrodosla. idealna bi bila linija Skoplje - Zeneva (ali je i BGD okej). EasyJet npr. u tom terminu (17. - 24. avgust) ima polazak iz Beograda i kosta 250e. WizzAir je dosta jeftiniji (oko 15 hiljada dinara), ali ne ide do Zeneve, vec do Basel-Mulhouse-Freiburg, pa bi onda morao da se cima za prevoz i putuje tih ~180km, pa bih trazio neku bezbolniju varijantu. video sam da WizzAir ima let Sofija - Zeneva (19. - 25. avgust) za 166e, pa bi mozda to bila najbolja opcija. dajte neke savete! =)

http://www.azair.eu/

Nema na cemu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Obrati obavezno paznju na stavku zvana prtljag. Na svim low cost letovima rucni prtljag x

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Izjeo mi post, pu! Uglavnom, bukiras online 10-30€, banes sa koferom €100 po presedanju.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Debeli said:

to što smrdi je PKB. pri određenom pritisku i vetru, dolaze nam mirisi sa ogromnih PKBovih pogona oko Beograda.

u Novostima piše da je to samo jedan od potencijalnih uzročnika ali da nije 100% sigurno. Može biti i nizak vodostaj, može biti i kanalizacija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...