Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

7 hours ago, LESkOpoz said:

Aj opet procitaj sta sam napisao za Attax. :)

A za SK si u sustini u pravu, Brazilci su hteli da naplate to sto su napravili, jedino sto znam da je SK prisao direktno igracima (sto je navodno "zabranjeno"), a ne organizaciji.
Sad ne znam da li tu ima elemenata za tuzbu od strane Luminositija, nisam siguran kako to tacno funkcionise, ali cim se to vise ne pominje previse, znaci da ce proci bez vece prasine.

A ne bih se slozio za Nuke i Inferno. Mislim da su malo izbalansirali Nuke, sto im je bio i cilj. Inferno mora da se doradjuje, jer postoje 3 strane za napad (banana, mid i kuca). Cim dorade to, mislim da je sledeca Cobble. Generalno je sjajno to sto rade, jer stalno ubacuju nesto novo, igra se menja, to doprinosi dinamici i konstantnom potrebom za vezbanjem, taktiziranjem, itd.

@Fata koja firma je u pitanju? :)

ne mogu sad da trazim al' ako sam se prosr'o sorry :D

a za nuke se ne slazem definitivno :D izbalansirali su ga, al' u T stranu komplet :D retardirana je mapa i nikome od proova se ne dopada.. obaska sto su sjebali fps opako :D

a SK vs Lumi je settled, verovatno im SK dao solidan kesh :))

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, FATA said:

poslao sam im tako nesto... obzirom da mi treba i radna dozvola, kontam da nema nista od pocetka pre septembra, mozda cak i oktobra... mada opet ne znam koji je najkraci rok u kom mogu da dobijem radnu dozvolu?

min 2 meseca

Izvinjavam se, preracunao sam se, min 6 nedelja ako ides sve odma i bez cekanja.

da dodam : licno iskustvo, meni je tako trebalo (a imao sam firmu koja mi je sve radila, ja sam samo trebalo kao patrik da idem od saltera do saltera)

Ugalvnom : pocetna dokumenta -> slao agenciji; vratili sve ok -> novi spisak dokumenata -> izvadi i legalizuj (ovo ukljucuje i lekarski)-> posalji -> cekas 3-4  nedelje -> radna dozvola. 2 meseca mi je trebalo, a nisam jurcao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rejven said:

kruko, jesi popio kafu?

verovao ili ne, upravo je pijem. ali nešto ne uživam u njoj, reki moj dragi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ја сам попио већ једну кафу, али сад ћу да идем на другу, јер сам неуобичајено нервозан, иако је понедељак.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2016 at 8:06 PM, ch1zra said:

hajli, feco, rejven, kurwa mac polak banda :D

evo me u Kovinu (ne u ludari, al naginjem), radim u Smederevu, jos sutra posao pa na more sa zemskom 2 nedelje, ehej zivot je lep.

osim toga, smorih se za kickass danas ko kanta, doduse furam ovde peasant usb net, (dok mi kabl stoji u (skoro) prazno u zrenjaninu, pa moram da se kontrolisem po pitanju protoka.

u medjuvremenu pao update djavol tetovaze  ovoono, treba posle mora da odem da se cepne fotofinish neki sa sencenjem.

osim toga same old same old, radim, spavam, igram se. 

znate vi mene :)

Ja sam bio ubeđen da ti radiš sad negde u inostranstvu :)

Link to comment
Share on other sites

btw, stiglo mi ovo od tapatalka za vas koji koristite, mada mora biti bez aktivnosti protekla 3 meseca ako sam skapirao:

Quote

Get VIP for Free
If you haven't been active in Tapatalk in past 3 months now it's the best time to return, we'll grant you 6 months of VIP access for free as soon as you open or log in to any forum. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kruko said:

verovao ili ne, upravo je pijem. ali nešto ne uživam u njoj, reki moj dragi.

:( tvrda priča

ja na poslu pijem kafu iz pekare aca, jaka je i nije kisela, ali su otišli na kolektivni odmor mesec dana, nek mi je sa srećom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...