Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

17 hours ago, Čamuga said:

jedno pitanje za ove sto znaju saobracajne propise!

 

i jos jedno...pretekao sam neki krs kombi na punoj liniji posle grocke, pred nosom saobracajcima, ali tako da sam ih video tek kad sam zavrsavao preticanje jer su bili zavuceni...kapiram da ni oni mene nisu lepo videli od samog kombija koji sam preticao, a i delovali su zaladjeno...kapiram da je minimalna verovatnoca da su mi snimili tablice i da mi stigne neka kazna posto me nisu ni zaustavili, al rekoh da vidim dal je neko imao slicnih iskustava...ps, prebacite u speed forum ako treba:)

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Udo Tvrdi said:

Ja koristim 10ku na poslu od samog pocetka iste i nemam zamerke. Mnogo bolji i brzi od svih Windowsa ikad. 

meni redovno puca win10 drajver za grafičku na dva različita laptopa - za intel hd integrušu. izuzetno mi ide na onu stvar, jer se zablokira sve na par sec, pa onda sec-dve crn ekran pa prijavi da su drajveri pukli.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Dule_smor said:

i jos jedno...pretekao sam neki krs kombi na punoj liniji posle grocke, pred nosom saobracajcima, ali tako da sam ih video tek kad sam zavrsavao preticanje jer su bili zavuceni...kapiram da ni oni mene nisu lepo videli od samog kombija koji sam preticao, a i delovali su zaladjeno...kapiram da je minimalna verovatnoca da su mi snimili tablice i da mi stigne neka kazna posto me nisu ni zaustavili, al rekoh da vidim dal je neko imao slicnih iskustava...ps, prebacite u speed forum ako treba:)

mozes mirno da spavas 100%... 

pre neki dan covek obidje autobus preko pune na mirijevu i to tacno ispred policije. sta su oni uradili? pa hvala bogu, obisli isto kao i on, sto da cekaju :))

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

meni redovno puca win10 drajver za grafičku na dva različita laptopa - za intel hd integrušu. izuzetno mi ide na onu stvar, jer se zablokira sve na par sec, pa onda sec-dve crn ekran pa prijavi da su drajveri pukli.

 

Meni isto se to deshava zadnjih par dana na Windows 7, ne znam zashto ali isti su simptomi kao i tebi.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Zr.ninja said:

 

Meni isto se to deshava zadnjih par dana na Windows 7, ne znam zashto ali isti su simptomi kao i tebi.

hm, mislim da nemam win7 na laptop sa intelom tako da ne mogu da potvrdim nazalost. ali ono sto je budjavo je sto to traje vec x meseci a ne pada napamet intelu ni msu da srede.

Link to comment
Share on other sites

gledam neki recept pa se pitam dal' NASA moze da me pusti kad lansiraju raketu u svemir da ispečem ovo seme golice:

recept.JPG

Što je najcrnje od svega, ne znam uopšte kako su napravili tajpo - na 400 stepeni isto nije, na 40 nije takodje, ne može da bude ni 300 niti 30 ... :)

Link to comment
Share on other sites

pre će biti da je kombinacija gluposti

najverovatnije je preveden tekst u kome piše 400 degrees, misli se naravno na F, a ne na C (400 je oko 200)

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shw. said:

pre će biti da je kombinacija gluposti

najverovatnije je preveden tekst u kome piše 400 degrees, misli se naravno na F, a ne na C (400 je oko 200)

da, ima smisla ... realno, i met'o sam na 200, nije da je neka nauka, ali 4000 :) inače je super ispalo ovo.

a pravio sam odvojeno i kao pastu od golice, belog luka, bibera i maslinovog ulja, odličan namaz je ispao, sve preporuke.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro svima, a posebno Rekiju i Stanku. Poklonite sebi nešto lepo ovog dana, odspavajte duže, uzmite slobodan dan i prošetajte po kiši, popijte kafu u omiljenom kafiću, kupite taj dormeo jastuk koji već neko vreme merkate. Život je kratak, udovoljite sebi makar malo.

Svako dobro.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...