Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sve je to marketing i isto sranje dulo!

  

Spoiler

IMG_20240522_223055.thumb.jpg.d055574986618099974d85b9c0111768.jpg

stize u subotu polica,  nego ostaje maleni problem sto nemam 15 godina da vadim dusu konzoli po ceo dan =c

al' ce zato jednom nedeljno da se odgleda neki film za sve pare, prvo Lawrence of Arabia \o/

Edited by evgeniy
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

@evgeniy

Matori bolje da si uzeo Pizzu za te pare!

Inace ok pavijancine svuda, saobracaj usran itd.. Al meni ne ide u glavu da si se ti svojevoljno odlucio da krenes kroz centar ka NBG u sred spica kad su najavili provalu oblaka? Ne znam koji si drugaciji ishod ocekivao?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

A što nisi išao preko Borče i Zemuna nego na Pančevac i kroz centar u sred radnog dana po kiši? Mislim jeste duže u kilometrima, ali u satima provedenim u putu je sigurno bilo kraće. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, FATA said:

Vratio se u nedelju sa puta i kako je bas lepo vreme uvek drzim otvorene terase, i ka ulici i ka dvoristu, i nisam mogao da ne primetim celodnevno cvrkutanje i povecan broj pticica. Do ove godine su svrake vladale ulicom i jebeno su iritirale i nervirale krestanjem pa sam trosio gomilu stipaljki da ih rasteram pa se bas obradovah kao malo dete. Uzeo odmah da trazim hranilicu i kucice pre nego sto krenu velike vrucine,

hm ... kod mene u kraju svake godine cvrkuću, kreće oko pola pet ujutru pa traje do 7 pola 8 🙂 ne mogu da kažem da sam primetio da ih je nešto veći broj, ali moguće da si u pravu, obično me ne bude ili ih konstatujem ali iskuliram, ali sad su me par puta probudile ujutru pa ih možda stvarno ima u većem broju.

ali da budem iskren, ne smeta mi, bolje da čujem ptice nego autobuse i kola, tako da sam kul. ili lude vlasnike pasa što u šest ujutru šetaju kučiće pa se još deru na njih kao nenormalni 🙂

20 hours ago, evgeniy said:

tl;dr - kupio sam prvi TV u zivotu, skok sa prastarog 32" na 65" i neku ~srednje-visoku klasu. vredi svaki dinar, HDR me odusevio, would bang!

 

e pa nek ti je sa srećom!

20 hours ago, evgeniy said:

guzila jedno 25 minuta lagano. ista prica, svuda pavijani, jos krece pljusak pa se valjda svima pomuti u glavi dodatno i ne znaju gde biju

haha, ovo je skoro ona raskrsnica gde sam se ja onomad zaglavio kad je svako svakome blokirao auto tako da nije mogla da se raspetlja :)))

19 hours ago, evgeniy said:

stize u subotu polica,  nego ostaje maleni problem sto nemam 15 godina da vadim dusu konzoli po ceo dan =c

 

ja i dalje ne razumem što ne staviš tv na zid, pa paše top 🙂

Link to comment
Share on other sites

I ja sam primetio da su počele neke ptičice da pevaju, osim odvratnih vrana i gavrana koje su preplavile Miljakovac. Meni ne smetaju.

 

Imam jednog komšiju koji svako veče šeta kera, lepog, velikog, belog, ali isto krene da laje bez veze. Srećom pa to traje do 12, kad ionako zaspim, tako da smo kul.

 

Inače, poslala mi (meni i komšijama sa prvog) komšinica inspekciju gradskog zelenila jer smo sadili cvece oko zgrade 😄

Žena se izvinila, kaže mora po službenoj dužnosti da izađe na teren, samo nas je zamolila da sklonimo dascice koje smo pribili da se ne slome stabljke od vetra. 

 

Ahaha, pa jbt, kakvih budala sve ima na svetu, ja ne verujem. Sreća pa nam upravnik reko ko je poslao prijavu, da znam.

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

hm ... kod mene u kraju svake godine cvrkuću, kreće oko pola pet ujutru pa traje do 7 pola 8 🙂 ne mogu da kažem da sam primetio da ih je nešto veći broj, ali moguće da si u pravu, obično me ne bude ili ih konstatujem ali iskuliram, ali sad su me par puta probudile ujutru pa ih možda stvarno ima u većem broju.

ali da budem iskren, ne smeta mi, bolje da čujem ptice nego autobuse i kola, tako da sam kul. ili lude vlasnike pasa što u šest ujutru šetaju kučiće pa se još deru na njih kao nenormalni 🙂

Svakako da je bolje ali ne kad je pod prozorom! Mozda dvadeset automobila prodje po satu izmedju 3-6 ujutru i cujes ga nekih 5 sekundi pa je posle mirno nekoliko minuta... Ne bi mi bio problem da je oko 7 jer se tada budim, ali ovi robini su bez prestanka orali nekoliko sati, medjutim izgleda da je to bilo samo tu noc tako da se mozda i predomislim!

26 minutes ago, absolute said:

Sreća pa nam upravnik reko ko je poslao prijavu, da znam.

Jesi izbusio gume i zasto nisi?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, FATA said:

 

Jesi izbusio gume i zasto nisi?

Nema kola 😄

  • Haha (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Imam jednog komšiju koji svako veče šeta kera, lepog, velikog, belog, ali isto krene da laje bez veze. Srećom pa to traje do 12, kad ionako zaspim, tako da smo kul.

 

mi imamo nekog lika, mlađi malo, ima dva neka kučeta tipa maltezeri ali dodž 🙂 deluju i malo matorije, i oni izađu i laju sve vreme - bukvalno bez razloga laju "u vazduh" :))

1 hour ago, absolute said:

Inače, poslala mi (meni i komšijama sa prvog) komšinica inspekciju gradskog zelenila jer smo sadili cvece oko zgrade 😄

 

hahahaha :))

ako ništa drugo makar vam nije počupala sve i pogazila, deluje mi da je kapacitet za to.

 

Link to comment
Share on other sites

na konto ptica, imam srecu pa je armija retardiranih vrana sa druge strane zgrade, i praktično ih i ne čujem kada izadjem na balkon, medjutim odnedavno se pojavio neki novi zvuk, gde se čuje kao neko 'cičanje' na svake 3-4 sekunde, prvo sam mislio da je neko mače u pitanju, ali pošto vec par nedelja traje, definitivno mi se čini kao da je neka ptica, samo mi nije jasno kako je moguće da se oglašava neprestano jedno 16h dnevno

ako ima neki ptica-ekspert da rastumači!

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Mi smo tako našli jednu, ali su krenuli psi da je napadaju pa sam je nekako uhvatio i paljba.

Obrnuli sve moguće brojeve dok nismo došli do azila za sove kod Pionira. Tu se Miša oporavio, ojačao i odleteo 🙂

IMG_20230527_114630.jpg

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...