Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

5 minutes ago, Lucky said:

mislim da je sutra onaj Fruškogorski pa možeš tamo ako nećeš prekosutra na ovaj u bgdu 🙂

POLU maraton? Stano, pa kako sad to! Zbog težine i betona? Šta ću još sve da pročitam ovde!

Fruškogorski je jedan od najtežih trka, koliko su mi rekli. Pošto sad prvi put trčim, ne bi baš da se zalećem.

 

Osim toga, nisam bio nikad na Durmitoru (sem proputovanja), pa ću sad 4 dana tamo da iskuliram malo, van same trke.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, absolute said:

Fruškogorski je jedan od najtežih trka, koliko su mi rekli. Pošto sad prvi put trčim, ne bi baš da se zalećem.

 

mislim da i tamo ima 4-5 različitih staza različitih dužina, ali ne znam detalje, to već moraš da ispitaš.

6 minutes ago, absolute said:

Osim toga, nisam bio nikad na Durmitoru (sem proputovanja), pa ću sad 4 dana tamo da iskuliram malo, van same trke.

ma dobro, naravno, super je durmitor svašta ima da se vidi ali četiri dana je mislim i optimum i maksimum 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

mislim da i tamo ima 4-5 različitih staza različitih dužina, ali ne znam detalje, to već moraš da ispitaš.

ma dobro, naravno, super je durmitor svašta ima da se vidi ali četiri dana je mislim i optimum i maksimum 🙂

Ma bre, idem sa ženom bez dece. Bukvalno mi je kraći odmor, a i plus interesantno malo da istrčim.

U ok sam formi, 10+ km trčim po Košutnjaku i okolini bez problema, vežbice isto idu ok.

Jbm li ga, valjda je to ok.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SATAN said:

Да те питам, да ли си икада трчао те дистанце, по којој подлози и са којом килажом?

@Lucky

ma pusti ti mene, nisam ja taj što pravi spiskove! očekujem od spiskopravljača najmanje full maraton ili ništa!

Link to comment
Share on other sites

Кул да знам и ја за патике. Жена моја оће да трчи овде полу маратон.

Најгори сам гастрос. Попио 2 пива и слушам Др. Игија 🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, overkind said:

Кул да знам и ја за патике. Жена моја оће да трчи овде полу маратон.

Најгори сам гастрос. Попио 2 пива и слушам Др. Игија 🙂

Sećam se ja prvi put u Stokholmu pre X godina, izlazim iz hotela idem nešto levo desno i skrećem u ulicu i nalećem na tonu trkača koji idu pored mene, kao u filmu. Na koji fazon ja nisam do tad provalio da je maraton i kako se to sve desilo i dalje mi nije najjasnije. 

Posle sam gledao nešto po netu, baš je dobra ruta bila kojom su išli, nekako dobro osmišljena.

Link to comment
Share on other sites

Toliko ima Rusa da su drugi Rusi krenuli da gostuju kod nas kao deo "turneje" 🙂 Sve zajedno sa posterima skroz na ruskom i ruskim prodavcem karata :))

IMG_9957.jpg

Baš me zanima dal' mts dvorana ima neko obaveštenje u fazonu "Ova predstava je totalno na ruskom, ne kupujte karte" ili ih možda ni ne prodaju nego moraš preko nashbilet da ih kupiš samo :))

Kao i dal' će da dođu Ukrajinci ispred da protestuju jer je ovo jedino mesto gde će zasigurno biti 100% rusa 🙂

Link to comment
Share on other sites

Odavno je krenulo to sa Rusima i koncertima. Ruski izvodjaci i Rusima popularni cesto gostuju i neretko se solidno prodaju ti kocerti. U poslednje vreme vise je Rusa po koncertima nego ovih nasih, bez obzira ko gostuje.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, daniiL said:

Odavno je krenulo to sa Rusima i koncertima. Ruski izvodjaci i Rusima popularni cesto gostuju i neretko se solidno prodaju ti kocerti. U poslednje vreme vise je Rusa po koncertima nego ovih nasih, bez obzira ko gostuje.

ja sam do sad znao ono u ruskom domu pa kao ima nešto, ali ovo stvarno prvi put vidim 🙂

8 minutes ago, Zwerko said:

Ja mislim, osim u slučaju da je neki izvođač sa neki baš jakim političkim i ratnim stavovima, da na te koncerte idu i Ukrajinci koji su ovde 🙂 

koja je razlika zapravo između UKR i RUS što se jezika tiče, ja pojma nemam. Jel nešto tipa Srpski i Hrvatski (da, znam da je to sve srpski!) ili možda više kao Srpski i Makedonski?

Link to comment
Share on other sites

Kako je krenuo rat, koncertna scena u Bg i NS procvetala. Sve organizuju ruski/ukrajinski promoteri, sa sve google translate komunikacijom, jer nit znaju engleski niti imaju nekog naseg da im pomogne oko jezika.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, daniiL said:

Kako je krenuo rat, koncertna scena u Bg i NS procvetala. Sve organizuju ruski/ukrajinski promoteri, sa sve google translate komunikacijom, jer nit znaju engleski niti imaju nekog naseg da im pomogne oko jezika.

nisam to primetio - jesam gomilu kafića i restorana i uslužnih radnji koje uredno imaju komunikaciju na engleskom svgude po internetu, a kad dođeš na lice mesta sve je na ruskom 🙂

ima kod mene ovde blizu i novootvoreni frizerski salon za ruse :))

bukvalno se osećam kao ono kad si u npr Koreji pa zađeš u deo za ruse i onda sve na ruskom :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

koja je razlika zapravo između UKR i RUS što se jezika tiče, ja pojma nemam. Jel nešto tipa Srpski i Hrvatski (da, znam da je to sve srpski!) ili možda više kao Srpski i Makedonski?

Ovo prvo, bukvalno se sve razumeju, mi i Makedonci se ne razumemo baš potpuno, tj oni razumeju nas mi ne razumemo njih. Ovi osim par različitih slova, tipa kao što su Crnogorci uveli Ś - u smislu glupost ali da se nešto razlikuje... I do pre 10ak godina je bilo najnormalnije da ljudi iz Kijeva idu u Moskvu na koncert i obratno. U smislu i kulturološki su (bili) vrlo bliski. 

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 3

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Long shot, jel možda neko zna garažu oko tašmajdana koja ima varijantu na par nedelja da se uzme parking, a da je preko 2.1m? Gledao kod vuka, bb, skupštine, al su 1.9m, 2.0m itd. Treba sa familja da banem preko leta na par nedelja a ne bih baš svaki dan da plaćam kaznu jer je dosta skuplja varijanta nego čak mesečna karta kot većine ovih.

Link to comment
Share on other sites

Ima parking ispod Palilulske pijace koji ti ne izlazi zato što gledaš JKP Parking servis, a ovo je JKP Gradkse pijace, i on ti ispunjava uslov da je 2.6m visine prema ovoj slici i jeste dosta visoka garaža. Problem je što prošle godine kada sam se ja nešto raspitivao oni nisu nudili mogućnost zakupa parking mesta, nego ono kad dođeš parkiraš, možda se to promenilo, probaj da im pošalješ neki mail ili nešto. Drugi problem je što ti sve te Parking servis garaže što vidiš to apsolutno ne znači da tu zapravo ima mesta da ti možeš da dođeš i da zakupiš, koliko ja znam za većinu mora da se prijaviš pa da čekaš kad neko otkaže. E sad možda je leti bolja situacija to ne znam. 

  • Downvote (-1) 3

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Junkie said:

Za tu na pijaci sam gledao i koliko kontam je za posetioce pijace, tj uveče zatvaraju i ko ostane ide na pauk 🙂

ne znam da li ide na pauk ali svakako je zatvaraju što sam i ja video par puta kad sam hteo da se parkiram nešto predveče.

možda možeš da ostaneš preko noći pa do sutra! :))

kad smo već kod te teme, imaš odmah prekoputa parking hotela Constantin koji mogu da koriste i ostali, predlažem da se i tu raspitaš. https://www.google.com/maps/place/Hotel+Constantine+The+Great/@44.8123034,20.4726245,19.88z/data=!4m9!3m8!1s0x475a7abb4e8fc085:0xf1cbe419315a77ac!5m2!4m1!1i2!8m2!3d44.8123395!4d20.4726891!16s%2Fg%2F11b6jcd3tm ne znam za mesečne karte ali ja sam tu parkirao preko dana.

a u najgorem slučaju jbg gledaj oglase ko rentira garažu pa rentiraj na mesec dana šta da radiš.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...