Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

8 hours ago, f4ts0 said:

bas sam nei dan klincu objasnjavao zasto ne mogu da gledam smesne csgo klipove gde se deru i vriste i kao ozbiljno igraju - imam ozbiljne flesbeke na retarde sa srpske cs scene, bukvalno mi se stomak prevrne kad se setim kakvih je otpadaka tu bilo

ništa se to nije promenilo ni danas 🙂

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2023 at 7:13 PM, f4ts0 said:

oce kurac fata da da 80 centi bogatasima kapitallistickim!

Tako je Igi! U to ime zickam 80c ili da mi neko udeli ili igru na stimu! 

Inace kad si pomenuo drekavce daj neki primer? Bio sam i ja u CS prici neko vreme i ne secam se da je bilo teskih indijanaca u koji su igrali aktivno. Ne racunam random retarded koji dodju da pikaju celu noc ili slicno nego bas klan koji se koliko toliko takmicio. 

Inace kako polako krece lepo vreme i sezona hocu da napravim dobar rostilj. Jel ima neko ideju koji materijal bih mogao da koristim za grejnu povrsinu? Neko mi je predlozio ?firiket? Koji uzeh danas, 6m za 700rsd pa cu da se zezam sa tim i napravim probni. Medjutik kako se ne razumem rekoh da pitam stare kuke! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, FATA said:

Inace kad si pomenuo drekavce daj neki primer? Bio sam i ja u CS prici neko vreme i ne secam se da je bilo teskih indijanaca u koji su igrali aktivno. Ne racunam random retarded koji dodju da pikaju celu noc ili slicno nego bas klan koji se koliko toliko takmicio. 

ne znam dal' se šališ ali CS komuna je oduvek bila najgora od svih :))

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lucky said:

ne znam dal' se šališ ali CS komuna je oduvek bila najgora od svih :))

Ne sumnjam u to da su najgori ali me zanima koji drekavac mu je najvise skakao po zivcima!
Od nekih 10ak klanova sa kojima smo mi redovno pikali bukvalno mi ne pada na pamet niko ko se drao/vristao i ozbiljno pikao, a nije da nije bilo posebnih slucajeva 🙂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Zato i pitam, cisto da mogu da povucem paralelu! Od ovih kao poznatijih secam se da mi je hejven bio iritantan i u tom fazonu, ali mozda je samo do mene. Ovi ostali manje vise normala, cak je i Kili bio tih a fazon 5g mladji od nase generacije! 🙂

Velika je razlika i kad slusas zenu po ceo dan pa dodjes da radis, a onda gomila klinaca koji ako pogodi istu ili slicnu frekvenciju glasa i pistanja bukvalno napravi kurslus u glavi 😄 To nisam znao tada, ali sad razumem bolje!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro nisi ni ti mogao znati celu "scenu" sad i ti 🙂 Ono, išao si u svaku igraonicu? U zenitu tamo ih je bilo koliko hoćeš, samo Forum je imao 200 kompova, ceo Vuk imao 300 i još gomila sličnih lokacija. Pa onaj kako se zvao što je bio u Industriji pa posle i u starom Merkatoru isti takav tri slova zaboravih - bilo ih milion, samo po BG-u.

 

Link to comment
Share on other sites

Znao sam manje vise vecinu ekipe koja je igrala takmicarski u tom nekom period do 2005, mozda koju godinu posle. U industriji i forumu smo ziveli u tom zlatnom poriodu, sto na CS sto na TFT. U industriji smo drzali i svojevrsni rekord od 36h na kompovima kad je zablokirao sistem. drustvo je bilo tu da nas odmeni kad smo isli do wc i da jedemo i bukvalno smo spavali za stolovima. U oktopusu na vracaru smo igrali CW cesto, kod igora u Deusu uglavnom TFT i SC... Kod vuka smo svracali u Mojo i AVP, a u KGB nerado jer ga nismo nesto gotivili. Obisli smo manje vise sve udarne igraonice po BG gde se pikala kanteriska jer nista pametnije nismo radili u zivotu u to vreme. E sad igor je pomenuo scenu a onda se izbor suzava drasticno jer ne ukljucuje radnom indijance koji dodju da se izvriste. Primer je Kojot koji ispusta emotivne krike dok je fidovao, ali Kojot nije igrao takmicarski pa ne ulazi u izbor 🙂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, FATA said:

Znao sam manje vise vecinu ekipe koja je igrala takmicarski u tom nekom period do 2005, mozda koju godinu posle. U industriji i forumu smo ziveli u tom zlatnom poriodu, sto na CS sto na TFT. U industriji smo drzali i svojevrsni rekord od 36h na kompovima kad je zablokirao sistem. drustvo je bilo tu da nas odmeni kad smo isli do wc i da jedemo i bukvalno smo spavali za stolovima. U oktopusu na vracaru smo igrali CW cesto, kod igora u Deusu uglavnom TFT i SC... Kod vuka smo svracali u Mojo i AVP, a u KGB nerado jer ga nismo nesto gotivili. Obisli smo manje vise sve udarne igraonice po BG gde se pikala kanteriska jer nista pametnije nismo radili u zivotu u to vreme. E sad igor je pomenuo scenu a onda se izbor suzava drasticno jer ne ukljucuje radnom indijance koji dodju da se izvriste. Primer je Kojot koji ispusta emotivne krike dok je fidovao, ali Kojot nije igrao takmicarski pa ne ulazi u izbor 🙂

e jbg, onda moramo da sačekamo igora da nam definiše šta je mislio pod scena.

pošto na primer kojot ma kolika rupa bio, oduvek je bio deo te ekipe, ja bih rekao "scene" 🙂 na kraju krajeva svojim novinarskim delovanjem kroz SK i Gmae Over doprineo i dodatnoj popularizaciji iste.

Kao kada gledaš analogiju sa tipa muzičkom "scenom" ili "klupskom scenom" - ne važe se samo ovi što pevaju ili su DJ-evi, imaš i menadžere, vlasnike, najveće fanove koji dolaze na sve nastupe itd.

 

Link to comment
Share on other sites

fata je igrao sc i wc3, i bio je jedan od najfinijih ljudi u deusu. Uopste ekipa sc/warcraft/quake/UT su bii mahom carevi.
Pod retardima ne podrazumevam narkomane iz kraja, propalice koji vise na cs i slicno - mada da extra su retardi ali bilo je i careva

Mislim na debile iz poznatih klanova. U posebnom secanju mi je ostao neki mali debeljko (dal je iz G-a) koji je udarao komp u deusu i vikao da ne moze da igra na sporetu. A mali debeo, bas onako tupav. I da, ona ekipa iz metroa/okoline, uzas koliko propale omladine

Mislim verovatno mi je posebno smetalo sto je meni igraonica bila usputna dok ne dodje dobar posao (malo se oduzilo jer iskreno bilo je fenomenalne dece i ljudi i zabav u deusu), ali ono onakve retarde retko covek sretne.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Добио сам и овај гел (пун шећера). 

 

IMG_20230421_095116.jpg

IMG_20230421_095200.jpg

 

Чуо сам да има око 10к пријављених, ако је истина то ће бити права журка!

Edited by SATAN
спојлер

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SATAN said:

Јуче сам се исцимао онако фино, и успут узео пакет за Београдски Маратон. Спреман сам!
2044658078_WhatsAppImage2023-04-20at22_20_56.thumb.jpg.16449859e6d80a92e1830a5b5ded0928.jpg

Svaka čast!

Trčiš polumaraton ili ceo?

Meni je Kozurik nudio umesto njega da idem, al meni se ne mili da trčim po betonu :c

 

Sledeći vikend zato idem na Durmitor na 16,5km uzivanja u blatu, snegu i znoju 🙂

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

On 4/20/2023 at 9:23 AM, FATA said:

Zato i pitam, cisto da mogu da povucem paralelu! Od ovih kao poznatijih secam se da mi je hejven bio iritantan i u tom fazonu, ali mozda je samo do mene. Ovi ostali manje vise normala, cak je i Kili bio tih a fazon 5g mladji od nase generacije! 🙂

Velika je razlika i kad slusas zenu po ceo dan pa dodjes da radis, a onda gomila klinaca koji ako pogodi istu ili slicnu frekvenciju glasa i pistanja bukvalno napravi kurslus u glavi 😄 To nisam znao tada, ali sad razumem bolje!

ma Dejan je takva carina, nevidjena, istripovao si

2 hours ago, killYg0r said:

image.png.a473478201c5e0f7a3ea9cba01267c2a.png

Realno niko od ovih nije bio mali i debeo

to je bio Igor, nick playboy, Goranov (Predatorov) brat od tetke, strine, ujne, ne znam sta vec, i jeste lik za samar uvek bio :tf: I ajs je bio debeo, i negde u tom periodu igraonica sam i ja krenuo da se gojim maks (ne vratio se nikada pu pu :tf: ), tako da smo imali debeljane

2 hours ago, Jose Jimenez said:

Bio je tu i Hajli, Stojke, i možda još neko.

pa da, u eri CSa ja mislim da sam do maks 5 turnira odigrao za "prvu ekipu", imali smo i Ajsa, Dragana (Likua), bacusku, u neko vreme kad smo hteli da imamo drugu ekipu, ali dzabe.
Ali dovoljno je npr sto smo na onom Panzer turniru olupali kojotovu zK2 ekipu, a on se lozio kao da smo mi eto skupljeni cisto da bi G imao drugu ekipu, a oni kao igraju, e pa kurac :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Svaka čast!

Trčiš polumaraton ili ceo?

Meni je Kozurik nudio umesto njega da idem, al meni se ne mili da trčim po betonu :c

 

Sledeći vikend zato idem na Durmitor na 16,5km uzivanja u blatu, snegu i znoju 🙂

Полу, због тежине и бетона, мада узео сам добре патике за исти и имају позитивног ефекта (Asics Gel Kayano 29). 

Уживај тамо, ја прескачем овај пут, али идем на Ивањица трејл у мају и још пар комада х)

  • Like +1 2

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SATAN said:
Spoiler

Чуо сам да има око 10к пријављених, ако је истина то ће бити права журка!

mislim da je ovo prva godina maratona otkad je full u privatnom vlasništvu i otkad su promenili i kalendar i sve, rekao bih da se sve to vidi i po promociji i konceptu itd tako da me ne čudi da ima više takmičara nego što je bilo do sad.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, absolute said:

Sledeći vikend zato idem na Durmitor na 16,5km uzivanja u blatu, snegu i znoju 🙂

mislim da je sutra onaj Fruškogorski pa možeš tamo ako nećeš prekosutra na ovaj u bgdu 🙂

1 hour ago, SATAN said:

Полу, због тежине и бетона, мада узео сам добре патике за исти и имају позитивног ефекта (Asics Gel Kayano 29). 

POLU maraton? Stano, pa kako sad to! Zbog težine i betona? Šta ću još sve da pročitam ovde!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...