Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mene su u školi učili da se na pitanja koja počinju sa "da li" odgovara sa da ili ne :) Ko ih tera da staviljaju "ili" [:D]

Dobija se devizni račun uračunat u cenu paketa, mislim da je odmah i aktivan ali je bolje proveriti prilikom otvaranja računa. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Proveri ipak. Kad sam ja otvarala taj racun pre par god nisam dobila I devizni. Nemam pojma da li je uracunat ali mi nisu automatski otvorili. Sad, mozda se nesto promenilo od tada, mada mislim da je moj decko koji isto ima HIT morao posebno da otvara devizni racun da bi primao platu.

U prevodu, ne veruj 100% Zverku, bolje proveri :p

 

edit:

@Santa

a oni ti sami otvore, bez da trazis?

Edited by mncu
Link to comment
Share on other sites

Interesantno pitanje - ja sam otvorio devizni i dobio karticu istog tog dana kada sam otišao da otvorim račun, ali predstavu nemam tj. ne mogu da se setim da li sam im specifično tražio da mi otvore i devizni račun ili ne - rekao bih ne, jer nisam imao potrebe za njim.

Link to comment
Share on other sites

Sta mi se desi juce... Pre mesec dana radio mali servis uoci puta i uzeo sve purflux delove. Prekljuce mi stane auto u povratku na mostu kod beske i iscimam buraza da me doslepa. Juce mi burazer nakaci dijagnostiku da proverimo sta nije u redu i izbaci da je greska na erg ventilu. Uzeo da baci oko kako da pridje kad bude popravljao i pita me koje sam delove kupio za mali servis. Ispostavilo se da mi majstor nije ni zamenio filter goriva, a normalno da se rodila sumnja da li je uopste zamenio i ostale...

Ne znam da li da odem u diplomatsku posetu i ispregovaram delove ili da odem sa stanglom i da krivim ledja.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Sta mi se desi juce... Pre mesec dana radio mali servis uoci puta i uzeo sve purflux delove. Prekljuce mi stane auto u povratku na mostu kod beske i iscimam buraza da me doslepa. Juce mi burazer nakaci dijagnostiku da proverimo sta nije u redu i izbaci da je greska na erg ventilu. Uzeo da baci oko kako da pridje kad bude popravljao i pita me koje sam delove kupio za mali servis. Ispostavilo se da mi majstor nije ni zamenio filter goriva, a normalno da se rodila sumnja da li je uopste zamenio i ostale...

Ne znam da li da odem u diplomatsku posetu i ispregovaram delove ili da odem sa stanglom i da krivim ledja.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 

pa idi prvo u diplomatsku, jasno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Zato i treba usrana motka pa preko ledja... Laki, niko se od diplomatije nije usrecio :-)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 

možda, ali ništa te ne košta da kreneš sa tim, pa ako ovaj krene da nešto zakera, onda imaš motiv više :)

Link to comment
Share on other sites

u bugarskoj mesari, naravno :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...