Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

evo ide 4ti dan u indiji, gore je nego sto sam zamisljao :D

Jos sam u Bangaloru, koji je kao bogat gradi, it centar. Pokusao sam da prepesacim krug od 10-15 km, da obidjem neki muzej aviona, jezero i tako, ali ne vredi, nema trotoara, nema pesacke zone, jezero je jedna deponija korova i smeca, pesacio sam nekih 5 km i ukapirao da realno nije bezbedno (a ja sam se u pekingu provlacio kroz najgore hutonge a na bezaniji zivim izmedju dve ciganmale, shisham se u molenbeku za 5 eura pa vi vidite) i nekako se vratio.

Jos cu dodati da ne bih jeo u njihovom "fast fudu" pa makar crkavao od gladi, mislim da je lakse umreti od gladi nego lupusa.

A najcrnje od svega sto se meni svidja, osecam se kao da opet zivim medju ljudima (pa makar i gancijima, nasi smo) nego medju odvratnim flamanskim robotima

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mali dodatak na "odvratne flamanske robote"

Na letu od brisela do abudabija, neko dvoje dece (indijci) su punih 6 i kusur sati leta urlali ko da ih kolju. Da, nervira, da, busi nerve, ali svi smo imali super sluske, TV, izbor muzike (ODLICAN) i 30-ak filmova za gledati.

Naravno niko se nije drao na decu (mislim jebote, roditelji su dali sve od sebe da ih smire, ljudi prilazili davalai igrackice/dzidzabidze) osim odvratne ocerupane haske kokoske random flamanke (eko-sandale, eko-sorc, eko-ranac, krtka plava kosa, mrsava, nijedan zenski atribut i sasuseno zlo lice). Sve vreme se drala "shut up! Stop! STOP!", zvala stjuardese, i coktala i dizala tenziju. Od-vra-tni su. Ne znam dal je samo moj trip ili spet okolnosti, ali nisam video hladnije ljude i vece cicije od holandjana.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

odlično primećeno

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...