Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Prolazim danas pored Sv.Save osnovne i klinci slave maturu - i uopšte ne mogu da se setim dal' smo mi u "ono vreme" devedesetih za maturu slušali toliko narodnjake koliko oni. Jesmo Đoganija i Drigija i Funky G i to, pa može da se posmatra kao ista stvar, ali iako su i tada cepali narodnjaci, uopšte se ne sećam da je to bio glavni hit.

Ovde je svaka pesma bila narodnog miljea i to onaj hardcore.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su oni pod znatno većim pritiskom od nas tada, jer imaju nešto što se zove internet!

I drugačije je to sada. Nisam siguran da oni to slušaju kod kuće. Mislim da oni smatraju to kao jedinu moguću pravu zajebanciju.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

cela zemlja slusha sve "od silvane do nirvane" jedino je pitanje dal ce zhurka random karaktera da pocne odma sa narodnjacima (ljudi koji postuju i poznaju sebe) ili ce prvo da se ispostuje tradicija sat-dva eklektichnog programa koji pokriva metal, hip hop, tehno, rok stariji i noviji, stani pop i, naravno, yu ljiga, da bismo onda u nekom trenutku dostigli takav nivo alkohola da beskompromisno zaplovimo u vode granda i diskosa ;oD

 

inace, prosli petak iz trgovacke skole preko puta izaslo njih ne znas koliko tamo pred fontanice kod sumatovca i pevaju 3 sata mislis ima ih 50...i onda prodjes vidis da ih nema 10 al vole deca da pevaju pa makar da su narodnjaci i navijacke =oD

Link to comment
Share on other sites

jebeni sand nigeri u celom IT-u

i Juniper i Cisco support rade po principu da odgovaraju nesto svaki dan cisto da odgovore i redovno se desava to sto Coka kaze da izignorisu odgovor i postave isto pitanje.

To ne verujem da im menadzeri govore da rade nego su prosto retardirani \o

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, killYg0r said:

jebeni sand nigeri u celom IT-u

i Juniper i Cisco support rade po principu da odgovaraju nesto svaki dan cisto da odgovore i redovno se desava to sto Coka kaze da izignorisu odgovor i postave isto pitanje.

To ne verujem da im menadzeri govore da rade nego su prosto retardirani \o

pored toga što su retardirani siguran sam da imaju PROCEDURU po kojoj moraju da postavljaju pitanja da ih ne bi drkao INTERNI COMPLIANCE

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Evo bas danas na temu indijaca imao neki kejs gde se ispostavlja da je to neki njihov interni problem i da nema to veze sa nama

Napisem mu poduzi mail lepo objasnim sta kako gde i jos se potrudim da kazem njihovom networking timu sta da gleda iako opet to nije moj posao ali ajde reko nije me mrzelo

I lik mi odgovara samo:

"ok. kindly organise WEBEX asap"

 Verovatno nije ni procitao mail, samo je video da je nesto dugacko i tehnicko i kontao je da pricam o nasem uredjaju kako da podesi pa ga mrzi da cita i da se potrudi

Isto tako imaju tu foru da im je sve high priorty, za neki preglupi kejs oni stave high priority level 3, sve im je ASAP, sve je do the needfull

 

 

Link to comment
Share on other sites

nemojte imati problem da im podviknete, podviju rep i stvarno bud fini.

A sto se webexa tice, i ja pizdim kad mi napisu asap, ali na kraju lakse mi je tako nego da se beskrajno prepisujem.

50 minutes ago, Doca said:

pored toga što su retardirani siguran sam da imaju PROCEDURU po kojoj moraju da postavljaju pitanja da ih ne bi drkao INTERNI COMPLIANCE

Da, naravno da imaju (ne kazem imamo jer nama nije must) da pitaju BIZNIS IMPAKT, DA LI E NOVO OLIE RADILO i STA STE PROBALI hue.

I to je ok, ali ako stigne mail sadrzaja :

"cao ljudi, crko nam FI (ciskovo neko govance, ima ssh i gui i restapi jea) ne moze da se upali, ne radi konzola, gui, nista, serijski je taj, ugovor je taj, ajde pls narucite novi deo"
Odgovor : "zdravo dragi, ja sam presrecan sto ste na skontaktirali, presrecan sam da pomognem, mozete li mi reci <standardna pitanja>"
Odgovor :"hvala puno, ma radilo je nego jutros crklo, ajde nije hitno, ali imamo 4 hr ugovor, aj vidite da stigne"
Odgovor : "zdravo dragi, ja sam presrecan sto ste na skontaktirali, ako sam razumeo vas uredjaj je crko jelte. Jel mozete da se nakacite na GUI i sakupite logove"
Odgovor :"Ne mozemo, crko je"
Odgovor :"zdravo dragi, ja sam presrecan sto ste na skontaktirali, presrecan sam da pomognem, mozete li mi poslati ssh logove, procedura je na linku"
Odgovor :"pa ne radi :)"
Odogovr :"zdravo dragi, ja sam presrecan sto ste na skontaktirali, presrecan sam da pomognem..."

Onda je i mene blam gde radim

Smorio sam, ali ono jebote, verovatno bi bilo realno da ovde postanem neko mudo. TIpa da prodajem vreme za igranje ili zetone

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

realno je da se otvori nov topic umesto "ncr pricajte" nesto tipa "srbistanci u supportu po belom swetu" ili "webex asap"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...