Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 5/24/2016 at 9:00 PM, mncu said:

Ubudjah se od dosade, ne radim vec mesec dana a nemam vise zivaca ni da citam/gledam nesto. plus imam grizu savesti sto ne radim. i pozovem ribu iz HRa da vidim sta ima i kazem dolazim sutra na posao i ona kao a sto se ne odmoris jos malo, nemoj da se zezas. ja insistiram da dodjem i ona me zove, pricala sa direktorom, da zatvorim bolovanje da mi ide ful plata a da radim od kuce. bas su carevi, a bila sam ubedjena da lude sto me nema toliko dugo. 

 

1 hour ago, mncu said:

topiks - nazad na posao, tesko je :c

Žene :tf:

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

haha pa prsla sam od dosade. dosla sam na posao da napravim epidemiju :)) ali mi je jako tesko sto sam ustala u 6 i sad mi treba vremena i zivaca da se pohvatam posto nisam radila mesec dana. a i zena sam

Edited by mncu
Link to comment
Share on other sites

Keva već jedno dobrih 8 meseci čuva dve male devojčice bliznakinje (~oko godinu i po imaju sad) svaki radni dan od 17h do 20h, jednoj ženi koja je zapatila rak nakon porođaja (od napora valjda, jebem li ga), i baš sam nekako dobio taj očinski instinkt, uvek sam srećan kad dođu kod mojih na gajbu i kad sam ja tu, da ih čuvamo i da se igram sa njima, male su super lude, jedna od retkih stvari koja me uvek oraspoloži poslednjih meseci. Uopšte cela porodica njihova je skup dobrih ljudi, imaju i stariju devojčicu od desetak godina, neverovatno lepo vaspitano i veselo dete, a ćale im je jedan fin veroučitelj koga svi gotive u Jagodini. I jutros nam jave da je ta žena umrla sinoć, nije moglo ništa da se uradi, jebem ti nepravdu.

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...