Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

majkemi sam se trudila da pisem lepo sve vreme, evo i pisem, ali uvek se nadje neko ko ce da zeza

 

 

još se nisi udala? 

 

razmisljam sad o ovom pitanju, i na keca bih se udala za nekog seljaka iz sicilijanskog ili nekog drugog italijanskog sela na moru, da zivimo u brdu, gajimo bademe i pistace, okopavamo bastu, susimo paradajz na krovu, pijemo vino od badema i blejimo na plazi. eh zivote :)

Link to comment
Share on other sites

dešava se.

ja sam hteo da budem taj seljak u tvojim godinama, ali u Srbiji, samo nije bilo nikakve žene u tim planovima. i ne bih pio vino od badema nego prepečenicu i gajio bih svinje i šljive i oraje.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne verujem, i tu si bio muceni nebitan lik kojeg niko ne poznaje zeljan paznje van cs podforuma, nesto drugo si radio sigurno, mozda kacio klinke na topik, to je magnet za pluseve

  • Upvote (+1) 2

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Imas problema slazem se. Kako da se projektujem na tebe,pa ti ni nemas svoju licnost, nemas ime niko te ne poznaje, ti si nebitan mucenik koji pokusava da postane nesto vise od bota sa cs podforuma, i to tako sto si se zalepio za mene, I na tom mucenom cs podforumu si bio najgori, ti si zapravo otpad cs podforuma decko, nemoj da pises vise nista nigde nikad.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

da li bi u nekom paralelnom univerzumu bio san snova neke sicilijanke, ili to ne funkcionise tako? 

Ma jok, to je samo trip ovih nasih. I dalje su seljanke, samo sto tu funkciju obavljaju u Italiji.

kapiram da je tesko ukapirati o cemu se prica ali onda bar ne lupas reply

Link to comment
Share on other sites

Meni je vrh sto na kraju teksta stoji "Pogledajte šta NE SMETE da radite dok vozite “bajs”:" i onda ide video klip nekog klinca od fazon 12 godina kako pokazuje da ume da vozi bajs bez da rukama drzi volan otprilike na nekoj ulici u nekom selu gde nema bukvalno nikoga na snimku osim njega :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

videla sam juce zmiju na ulici :O

inace, ima neka devojka s posla s kojom sam radila neko vreme dok nije presla u drugi deo firme i malo je bila napadna i da kazem "primoravala" me da se druzim s njom na poslu. onda kad je presla nastavila da me zove telefonom i da tako po sat vremena ne mogu da se otkacim i slicno. i onda je nije bilo neko vreme i sad kako okacim sliku na fejs, salje mi poruke tipa "ti si jedno prelepo stvorenje" itd. i sad se budim, tj budi me ona porukama "ti si jedna preslatka devojcica. divna si, mi MORAMO da se vidimo...". ljudi jel ova luda ili ja? jel lezbaca ili nema prijatelje ili o cemu se radi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...