Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Istraživanje jednog američkog instituta iz masačusetsa! Ili još bolje, "naučnici su utvrdili".

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brzo obrišite ove postove iznad dok daki nije pročitao, vrlo dobro znate da se izlečio od crnačkih kara, sad je rehabilitovan, oženjen, stalan posao itd... ne bih voleo da dođe u iskušenje i da jedna crna kara upropasti godine odvikavanja :c

Link to comment
Share on other sites

Popio sam 7 kafa danas, ovom prilikom želim da pozdravim Rekija.

Doktor Dule, jel u redu piti brda kafa dnevno? Pitam, jer i sam popijem bar 4.

sto mene pitas kad imas zenu doktora:)

s obzirom da je tema delikatna, moram da cujem vise misljenja na temu

dok ne cujem ono koje mi se svidja, hee

Link to comment
Share on other sites

pa jel vam treba doktor da biste znali da preterivanje s kafom sigurno nije ok :)

Vi's da treba. Sta je to sto sigurno nije ok?  

Ako je nesto beznacajno, tipa, gastroezofagijalni refluks onda bmk, ali ako mi srce tandrce onda onda to moze biti problem! 

nemoj se zezati sa GERDom, ume on da napravi ozbiljne probleme. ali sumnjam da kafa moze da ti napravi nesto ozbiljno po tom pitanju

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Popio sam jutros dve kafe i posle jedan espreso. Posle sam se usrao i više nisam pio kafu danas.

  • Upvote (+1) 2

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...