Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

nisam gledao partiju, pretpostavljam da je bio safelane 1vs1 ili mozda offlane 1vs1, samo i tada je prepreretardirano maxati caustic, bio ti general ne bio, to je teski idiotizam, ti dominiras lejn sa 2 pointa u caustic bez ikakvih problema. ovaj moj je bio offlane 1vs3, umro 3-4 puta prvih 5 min kasnije bio afk kod offlane campa udarao kripove

edit: odgledao sam sad summary partije, nije maksao isao je 3 poenta u caustic:D, a imao je chena smecara sa kripovima u lejnu, u svakom slucaju klasicna prica monkey see monkey do, vidio je mukica na twitchu nesto novo, next game insta pick taj heroj, kopira item/ability build, goes 0:8 in 15 mins:D

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

problem je sto ce ludi puberi da se zalepe za SK build a ne da nauce chena da igraju xD iako je taj lane dobio chen , sk je mogao i burrowstrike + stats da leveluje isto bi bilo. jedino sto 3. nenormalno ubrzava farm i lane push. ali opet da vs vide sand storm naterao bi  supporte da trose gold na sentry/dust sto je dodatni udarac na ionako siromasne trilanere :) sad kad krenu rusi da rokaju 4 0 4 SK hahaha

Link to comment
Share on other sites

safelane silencer, partija je 5.6k average, znci nije on nego average, tipa jedan lik u partiji je 6.1, itembuild ovog silencera je brown boots, zatim rush 2 oblivion staffa, A ZATIM midas, znaci brown boots, 2x oblivion staff, then midas, you can't make this shit up

you_cant_make_this_shit_up.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

hahahaha,mene sad izludeo lik randomom iako je mogao da bira core i stavlja mi slicku pored mene,obecao sam im da gubimo 100 %,prefarmao AM-a iako mi enche bila lane,imao 0 smrti i onda otisao afk i pustio da nas zavrse,ipak ne bih da ispadnem lazov kako ono svarceneger kaze :D

Link to comment
Share on other sites

izgubih naravno ovaj gejm, sto je najgrdje ne zbog ovog morona silencera kasnije je kol'ko tol'ko i imao neki impact nego jer je njihova mirana posrala naseg tinkera po faci i imala jedno double njegov networth, sad posle partije gledam dotabuff taj tinker onaj h4nn1 mucenik

Link to comment
Share on other sites

Spadnem sa 5.4 na 5.1 za bukvalno 2 dana:D, a nijedan gejm nisam tiltovo niti namjerno throw, igram fazon svaku do kraja i svaki pick mi je bio counter bar za jednog ako ne i 2 protivnicka heroja, ali bukvalno nikakvu sansu nemam nijednu partiju:D

Link to comment
Share on other sites

drugar mi kazi,budi djubre ako zelis mmr,svaku partiju selektuj prvi mid ili carry i to je jedini nacin da budes uspesan na pubu kad je mmr u pitanju,ja jednostavno nisam takav lik i volim da igram raznovrsno i sve heroje ali prestani da biras supporte mladene :)

Link to comment
Share on other sites

a sta cu brate kad degeni instant 3 corea svaku markiraju:D, msm znas i sam kako ide, a ja ne mogu da cekam svaki put loading screen pa da odma markiram, a i kad uradim to opet dodje markira posle mene i uzme safelane/mida, i mislis sad da mu puca kurac ako ja uzmem i idemo double mid double safelane? boli mentolcinu incestuoznu kurac, i onda moras da popustis ako hoces da imas ikakve sanse da dobijes gejm, i uzmes supportas degena das mu free farm a on naravno mongoloid uzece zaletice se sam na t2 u 10om min pa ce waste sav free farm itd itd... a ni da uspijes da uzmes to carrya nije nikakva garancija, sinoc igram 2x zaredom bukvalno me ostave samog moroni sa juggom u safelane ja narafarmam boga oca, obe partije tipa 18 min bfury yasha dagger i dzaba:d znas kad nikakvu sansu nemam ni u ejdnoj od tih partija:D

jos sam se bio naprzio sad opet kao da malo nabijem mmr, ma kakvi :D ovo su demoralisanja opasna:D

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

lik napravio aghs na LC-a i nas 4 naravno ne mozemo da bijemo tog u duelu a on je najbedniji heroj kod nas sa dagger,blademail i aghs,iz istog momenta sam lose game on purpose iako sam bio prefarman morph,crko majci na ruke dement mrtvi iz makedonije,tower je izgleda izuzetak tezak :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...