Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Igram sf mid i unistavam slarka mislim da je imao threads only u 10 min. Idem jasem svom safe DKu timbera 2 puta sa eul ult. Medjutim moj vrsni lc jungler gubi duele vs njihovog lifestealera sa midas/radiance buildom. Iako smo ih jurcali prvih 30 min cak smo srusili i t3 u 25. Od tad su krenuli moji imbecili da feeduju comeback gold malom right click degeneriku koji se zavlaci u kripove u tom picvajzu slark pravi sb pa se degenerik zavlaci i u njega i na kraju popusimo iako sam imao skor tipa 10-2 i 6 slot... ali posto je moj ludi DK imao sange i yashu i hyperstone sve vam je jasno. Lc je imao blink i desolator u 30.min i osim sto je skakao na dule medju 4 lika bez bkba nije nista pametno na mapi uradio. I eto toliko o nasem voljenom MMR  sistemu ako hoces progress moras da budes mali pogani degenerik i spamujes 2-3 meta heroja koji su cesto i rightclickeri sto bolidima olaksava stvar. Valve je uspeo da napravi ranked MM u kome je presudno da nadjes svetinju kojoj da se molis kako bi vs tim dobio vece idiote od tvojih. Seems legit to me. Bolje da oznacis role pre game-a pa neka meri kako je neko odigrao svoju uogu al ofc lakse je staviti win/lose sto bi se zamarali kad ih debilni komjuniti i dalje pumpa parama...

Edited by zyllion
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

udjem posle vise od mesec dana.... sve isto, svako pikuje sta hoce, neki lik bio afk i nije nista markovo, i sad debil ostao zadnji da pikuje i poceo da rejdzuje  kako nece on nas sve da supp i randomuje
retard randomuje suporta i onda  repickuje i dobije disruptora

i mi sve lolnemo, kul, bar imamo jednog suporta kad baja ni koku da kupi, ni ward nista, ode da smeta coveku na mid i negde oko 10og min kod skora 1:3 livuje game

ez -25 nedostaje mi dota

Link to comment
Share on other sites

http://www.dotabuff.com/matches/2438691652
 

party, jedan uzima rikija, drugi randoma gyrocoptera kao last pick, obojica ne rade nista osim sto feedaju citav gejm, riki ide prvi item desolator, gyro drums force staff hex, u lejtu ode kupi rapier i da ga protivniku namjerno, i pored toga se drzimo jos 20ak min ali na kraju izgubimo. bukvalno da gledam kako mu neki zlocinci kolju i siluju citavu porodicu navijao bih iz sve snage sa kokicama da sto traumaticnije bude

Link to comment
Share on other sites

ja i 2 drugara pokusali da odigramo 3 man ranked,prvi game 2 retardirana poljaka koji su uzeli safe i mid,16 smrti mider,sledeci game,5 minut,2 retardirana nemca cini mi se imaju po 0-5 duo off...ova dota je postala ili igraj 5 man stack ili obrisi igru

Link to comment
Share on other sites

igramo game 5 vs 4,lik im izasao na pocetku gejma i game se vazi,dobijamo game medjutim 2 lika se svadjaju 90 % gejma,nafarman sam jugg,bacim sve iteme na zemlju,unistim ih i izadjem i ostavim jebene balave retadirane demetne majmune da igraju 4 vs 4 i izgube ofc

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mohr said:

4k gejmovi > 5k gejmovi,bar kod mene je tako poslednjih par dana na solo mmr-u,cega sam se sve nagledao...

niposto, kleo sam 5k pa do 6k bracket prije godinu i mislio da su stvarno uzasne partije, ali cega sam se nagledao u 4k bracketu otkako me intentional throwing tu bacio, to je bez svakog komentara da covjek ostane, preko 5k su mozda ljudi veci degeni u glavu ali bar znaju neku mehaniku igre, ovo ispod bukvalno ti imas 4-5 od 10 igraca u svakoj partiji da ne zna osnovne itembuildove, ne zna nista, ubiti creep wave prilikom pulla poznat koncept kol'ko i Emersonov transcedentalizam, nema predstavu kad je jaci kad nije, kad moze da krene kad ne, kad treba da splita kad ne, malo je reci deprimirajuce...

p.s. jes da je topic mrznje ali sam juce imao tako dobrog supporta, sto se kaze once in a 1000 games, lik uzeo SD-a izdrko Slardaru po faci, otjero ga iz lejna nije mu dao njegov jebeni camp da farma na oflejnu, drzao ga na 2om levelu pa bar do jedno 10og min, mali tracak nade definitivno da nisu sve kompletni retardi ostali da igraju igru
http://www.dotabuff.com/matches/2482325393

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

na to sam i mislio,ne na mehaniku vec na dementizam u njihovim glavama,igrao par gejmova preko 5 k avg i nisam mogao da verujem sta se desava,onda par gejmova ispod 5 k avg i partije su bile normalnije,pricam u poslednjih par dana naravno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...