Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

1 hour ago, mohr said:

ma nije problem da se ispula ali neka stakuju prvo,sam sebe ili protivnicka ekipa ne moze nikad da me istiltuje ali saigraci,au,buknem u sekundi

moraš da skapiraš da postoji velika količina casual igrača (čak i dominantna) koja nema pojma bilo kakve napredne mehanike i igra "for the lulz". Isto kao kad u HotSu neko napiše "kerigen nije uradila nijedan kombo" - prosto, ljude to ne zanima. Dokle god i za gubitak meča možeš pomalo da napreduješ to će biti tako :)

Link to comment
Share on other sites

dobio 8 gejmova za redom i u 9-tom,vidim da je russtard team,iako smo uzeli lvl 1 rosh gde mi wk uzima aegis,iako smo imali 4 rosha pre 30-tog minuta i imali 2 strane srusene,u svakom trenutku sam znao da gubimo game i to se upravo i desilo,jednostavno se ne stackujem sa istocnim djubretarima i nisam hteo ni 1 % da se potrudim da pobedim za govna koja su definitivno uz turke najgluplja nacija sa kojom sam se ikada susreo,ofc nisam predict tako da streak jos zivi :)

Link to comment
Share on other sites

igram qop mid,ubio miranu xyz puta iako joj i bh pomaze,12 min orchid,10 + killova u 15-20 min,moja 4 retarda dajvuju i fidaju vs tracks,odem lepo afk i pustim pobednickoj ekipi pobedu jer za 4 totalna dementa ne bih pobedio ni da mi zivot zavisi od toga,sto je najjace,otislo se u late i likovi zamalo da okrenu 4 vs 5 :D

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Mladenq said:

jedina gora stvar od throwanja tvog tima jeste throwanje tvog tima kad si ti skoro sam stekao svu prednost:D

ma koja prednost kad je istopise u sekundi sa track killovima,dementi maloumni,mirana se samo pojavila sa istim farmom ko ja,pa sta sam ja radio prvih 15 minuta,da je vidim kako me prelazi u itemima ? offlane jugger farma bf,zavrsio ga izmedju 30-35 min,sven imao kompletan free farm,ne moz izvuce 3 itema za 30 min,lich i pudge kao nesto pokusavaju,prso sam bio jako :D

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan sam na 4k igrao sa enigmom woods, imali smo i voida. krenuli su da nas 5 manuju posle 10 minuta, enigmi nije palo na pamet da pomogne iako je imao i dagger i jos 3 itema fazon. kad smo bili u debelom zaostatku dobili smo teamfight lagano, a onda je ovaj nastavio da farma i do kraja partije fejlovao svaki bh, a imao je i refresher. pogodio je ukupno 0 black holova do za ceo gejm


Sent from my iPhone using Tapatalk

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2016 at 11:24 PM, mladenq said:

mene dva mjeseca mrzi da odradim lp, danas odradio, prvi gejm kad sam izasao trojica najgore ruscine one, a cetvrti neki prica eng a uzeo supporta, sanse nisam imao:D

šta znači ovo "priča eng a uzeo supporta" jel to kao trenutna diskvalifikacija, ako rus priča engleski, ne zna da igra sa supportom? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...