Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

slard nije hteo off pa sam ja morao nazalost prvih 4-5 levela,on je kao trebao da izvadi brzi dagger u shumi a trebalo mu pola sata :D,inace sam igrao game odma posle svadbe i xyz vinjaka :D,a naixa sam overio ponovo,prva stranica,20 gejmova,2 pobede,sve farming heroji...

Link to comment
Share on other sites

pa to, kojom on logikom se vodi, sta on razmislja degenerik i kako on koji kurac sa ovakvim nemanjem mozga moze da bude u ovom bracketu pojma nemam... rubick mu je ukrao jedno 4-5x bh i overall trajanje njegovih je bilo bar 50% duze od enigminih

inace first-pickovo je enigmu i kada su oni uzeli rikija i rubicka ja ga pitam sta planiras sad da radis dijabolo, odgovara mi 'i baited rubick and riki pick, this is a won game'... kao sto gore rekoh offlane otisao 0:6 imao.
kad sad razmislim cudno mi malo kako me i dalje ove stvari iznenadjuju, valjda se covjek nikad' ne navikne

Link to comment
Share on other sites

Kakva dva gejma, offlane huskar i omni, firstpick cak huskar offlane, posle 57 minuta gejma NW8500, zajedno sa urnom i teleportom i jednim praznim slotom.

Pre toga gejm u kom nisam pogledao ko igra sa mnom, udjem unutra, 2 pre-mjutovana lika, jedan na PA #1 protiv praznog lejna, imao je ispod 20 cs u prvih 5 minuta.

...

Link to comment
Share on other sites

5.8 k mmr,nemamo chick,4 russtarda u timu,riki i pudge roamuju,nyx je off,pugna je mid ! kad je game loadovo,svi su stavili mid na mapi odma,tako ja farmao jugga safe vs DS-a,vrteo se,izvuko farm nekako,imamo midas na pudgu i nyx-u i izvukli su svi iteme i sanse da nam probiju HG je 0.00000001 %,medjutim retardi oce da push sa svim tim retard herojima i poginu sva 4,kupe i poginu o5,ne da nisam hteo da dodjem u fajt nego sam lepo afk farmovao i pitao se zasto ih hitler ne istrebi pre 70 godina...crkli majci svi redom,istocna govna komunisticka zaostala

i da,ja sam kupovao dust sa juggom kad smo ih usrali par fajtova i okrenuli game jer su bila 5 papir heroja sa sve drowkom,miranom,rubickom,rastom i jedino ds kao tanky...fajtove koje smo gubili je zato sto niko nije imao dust :D

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

da se obezbedi covek za pl-a :DDDDDDDDDD,shvatio sam da ako hoces da nabijas mmr,nemoj nikad supporta birati,eo ceo dan pobedjivao,uzeo sad supporta,iskidao i izgubio u late late jer imam 3 core debila od kojih cak dvojica nemaju bkb,dakle,safe lane,mid i eventualno roaming 4 koji ce da pravi razliku early/mid a o5 ima neke iteme u late...na off te uglavnom previse zatvore pogotovo ako su trilane...

Link to comment
Share on other sites

pa u teoriji da, ali sta znam ja u zadnje vrijeme dobijam poprilican broj partija sa pametnim support pickom, naravno ako ti dopuste da bar treci-cetvrti biras

od mid-a sam se skroz odvikao, cak izbjegavam i da ga idem ako imam priliku jer ne pamtim kad sam zadnji put imao cist 1na1 mid ili bar ujednacenu pomoc supporta/roama, protivnik 80% vremena ima svoju safe runu secured a ovu drugu mu offlane uzme za sebe

a jednu stvar sam ustanovio jos davno koju i dan danas radim a uvijek izgubim kada je uradim, a ona je da poslusam u pick fazi mocne saigrace sta da igram, ja msm da imam u najbolju ruku 95% lose rate kad god sam poslusao i uzeo sta oni misle da je ispravno

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...