Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

2 hours ago, ImbaQQ said:

Sa 4 reporta u 25 meceva, od kojih sam pobedio jedno 85%, ja zavrsim u lp u kojem mi je trebalo 5 pobeda da izadjem. Hvala dovidjenja. Vracam se ja na singleplayer igre.

Ne bi trebalo da dobijes 5 vec 2 LP mora da si dobijao skoro nedje zato sto si izasao iz game ili slicno prvo se dobija 1lp pa 2 lp pa onda 5lp

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mladenq said:

ne pada mi na prvu ovako na pamet sto je to morph tol'ko tragican protiv spomenutog dvojca?:D

u 18. minut nam srusili tron,morphu treba mnogo vise vremena da dodje online,4 vs 5 smo igrali ceo game,jos sam napisao na pocetku gejma da kad god sam video morpha vs luna/sd combo,to je siguran poraz

Link to comment
Share on other sites

brate vi ako ste izgubili tron u 18 min, morph pick vam je najmanji prob, mislim kolko uopste kerija je spremno da brani jbni push koji zavrsi gejm u 18min lol, ne kazem da je genijalan pick protiv tog dvojca ali daleko od toga da je tragican kako si ga predstavio, pa imas ljude koji bez problema idu storma u am-a na 5k non stop, ili am-a u spectru

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mladenq said:

da je sylar igrao morpha u gejmu koji ste dobijali 4vs5 ne bi se promjenio ishod a:D

dobili smo 2 fajta early u gejmu,treba reci da smo imali mnogo srece da svi prezivimo bukvalno na udarac a da tamo padnu 4 lika,kad su se skupili i krenuli push sa 4 iluzije od lune mogli smo samo da posmatramo,ne moze morph dovoljno brzo da izvuce iteme da bude relevantan i zato tu opciju nikada ne bih uzeo vs sd/luna combo

Link to comment
Share on other sites

da ne duzimo:D ili si pretjerao oko minuta za tron da bi make a point ili ste vi kolektivno tu svi odigrali kao bogalji, morph nije najbolji pick za sd+luna svakako kao ni bilo koji drugi safelane kome treba malo duze da dodje online ali izgubiti tron u 18om, tu ima mnogo vise problema od safelane morpha:D

Link to comment
Share on other sites

pa to je onda ovo gore sta pricam, missplays, pugna ako stoji iza t3 sa podignutim lvl1 wardom i baca nether na iluzije, tiny je mora dajvati da bi je oneshottovo i uvijek ce dati zivot za taj kill a njoj je mizeran respawn time sa njenim levelima, i sta je koj k sa ovim voidom sto ima dagger samo u 18om:D

Link to comment
Share on other sites

ko zeli da se nasmeje i oraspolozi,neka pusti da gleda ruskog voida 5.5 k mmr,ja ovo za zivota nisam video,razumem da jednom promasis i ne uhvatis nikog ali da ti 5 chronoa bacis u prazno,bukvalno me je tuga hvatala gledajuci omiljenog heroja kako sa njim igra russtard mrtvi,mislim da je vise chronoa bacio na svoje saigrace nego na protivnike,uzivajte :)
 

https://www.dotabuff.com/matches/2812753812

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2016 at 4:31 PM, pisheas said:

Ne bi trebalo da dobijes 5 vec 2 LP mora da si dobijao skoro nedje zato sto si izasao iz game ili slicno prvo se dobija 1lp pa 2 lp pa onda 5lp

Nope, iz partije nisam izasao godinu dana, retko sta i kucam tokom gejma jer sam shvatio da budale mnogo vise reaguju kad im crtas po minimapi i pingujes 20x. Skoro da se ponasaju kao botovi, pingujes protivnickog heroja oni odmah dajvuju :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...