Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

pobedim gomilu partija gde igram safe, i naravno, jednu me lik zamoli da igra safe i ja kao ajde da suportujem jednu da odmorim. bugarski duo na offlaneu wr i kunkka ima 0:11 vs juggera i licha posle 7 minuta fazon. obojica imaju po 6k+ sati dote. ok

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

1 vs 9 game,verovatno smo i mogli da dobijemo da poslednjih par minuta nisam razgovarao telefonom i ujedno poginuo 2 puta al sam isuvise bio besan na tinkera kom 3 puta na pocetku gejma kazem da ni pod kojim slucajem ne bira tog heroja,ima da ga ubijaju 24/7,to se i obistiilo,imao 0-6-7 oko 10-tog minuta

 

https://www.dotabuff.com/matches/2770779289

Link to comment
Share on other sites

naredni gejm, protivnicki 5.8k first pick pudge

moj degenerik 5.8 randoma beastmastera ali mu to ne valja pa onda randoma snipera
u pudge pick,,,

693adc82e8507937e95762f46e74b032.jpg

jasno je valjda kako se ta partija odigrala...

mada tako mi i treba kad hocu da igram posle 00:00

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

ja bogami sa 3.750 na 4100 za par dana, partije su bile toliko dobre i prijatne da se plasim da igram u narednom periodu :D

pomaze i insta mute ako mislim da je neko retard. sigurno bolje nego da se pickaramo pola partije.

edit: a da, samo safe igram, eventualno ponekad mid. ranije sam igrao samo mid, ali su mi omiljeni heroji manje vise ispali iz mete. 

edit: izgleda da bih pobedio da igram kotl-a mid sa satanicom trenutno

QPi8O9A.jpg

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam kakav psihopata moras da budes za takvu reakciju. ako nije klinac koji je kupio akaunt i nema gram mozga, vec je sam dosao do tog mmr-a, onda nek mu je bog u pomoci.

za takve mora onda 'we can dual if you want' i svakako izaberes kerija. bude ti lakse posle.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

bukvalno psihopata, inace bih i isao dual i to bi uzeo nekog dobrog last hittera samo da mu zivot zagorcam ali posto sam poceo da ulazim u lose streak reko ae necu namjerno da ruin bas, svejedno smo izgubili na kraju ofc tako da joke is on me:D

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Meni je fascinantno to da svaki put kada sam prepkivao rolu a retard bez ikakve reci uzeo tu rolu pre mene nije odigrao krsteno, juče gubimo 5v4 gejm jer freefarm sven nema bkb, za malo da obrisem dotu posle tog imbecil

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pa zato sto u sustini imas samo dva profila koji ce da ti otmu rolu tako, ili je sto kaze vlada neki klinac retardirani kome je dovoljno musica u susjednoj sobi da prdne kako ne treba i on ce da iztiltuje i da ide sam da pada ili ce da ode afk a drugi profil ti je tip koji je vec u lose streaku opasnom i puca mu kurac za jos jedan poraz i vec je maksimalno iztiltovan pre meca tako da su ti i tu sanse 10% da dobijes

ovaj iz mog gejma kontam da je bio ovaj drugi tip posto je odma' nakon 'fuck you' napisao 'go dual, take jugg/pa i dont give a shit'

...

Link to comment
Share on other sites

 

sto ne promenite ime topika u Topik za Zene (supported by mohrANA) i premestite u  rastibudjilizovane klejbezable

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

To ti je tabela odigranih partija kroz vreme, svaka kolona je jedna nedelja, svaka tackica jedan dan, sto crvenije losije, sto zelenije bolje, sto veca tackica vise partija u danu. Minimalna velicina tackice je 0-3 partije, ako je boja na ekstremnoj vrednosti spektra to znaci da imas 100% win/lose taj dan. Pogledaj detaljnije na dotabuffu. Ovi likovi svi imaju promenjeno ime u datom trenu i kompletni pad winrejta tj tad su kupili acc. Ovaj pusionicar sa poslednje tabele "tackica" je mozda bio i iznad 7k kad je acc kupljen, danas je ispod 4500 vec.

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...