Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

izgleda da radi, i izgleda da cu da brisem dotu. pao sam sa gomilom rumuna, trojica su markovala mid, morao sam 2nd pick safe farm da mi drugi imbecil ne bi ukrao lane posto je planirao. a lik koji je treci markovao mid je first pickovao zeusa, onda je lik izabrao axe jungle. onda je kao zeus pristao da suportuje i dosao je sa zevsom i probao da harrasuje timbera koga nije otrsio, potrosio je svu manu i ispusovao mi lane skroz. leechovao mi je xp jos par minuta, ostavio me par levela slabijeg od timbera i ostavio me solo. kad nisam mogao nista da uradim, krivili su mene jer je trebalo da 'uzmem ring of regen i da skupljam xp samo'. u 12. minutu sam prodao sve uzeo dagger i fidovao. poslednjih 20 partija prosecna traje oko 22 minuta max.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

6 slotted ta sam,1 shotujem im supporte,2-3 udarca za core,vodimo ih nerealno i sve sto treba da urade je da me puste da siege i da ih porusimo,ruski retardi krecu dive par puta u bazi i ginu i krecu da se svadjaju medjusobno(na ruskom naravno),odustanem od gejma,odem poginem 2 puta namerno i pustim protivnike da nas zavrse :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...