Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

upravo sam imao pudga koji je 20 min kupovao chick kad god je na cd i ubijao ga odmah potom tako da nas ostalih 4 nemamo chick a sve zato jer mu je riki jelte uzeo runu,sta takvom liku pozeleti osim smrti cele i uze familije a i ako decu pozeli da ima,crkla odmah istog trenutka,degen smrdljivi bezobrazni nevaspitani,game nije mogao biti laksi ali eto izgubismo jer moram sa svenom da trcim svuda po iteme...

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2016 at 4:31 PM, mohr said:

selectujem mid,1 russtard uzme safe lane miranu,1 retard uzme axe off,preostala dvojica uzmu furion cliff farming i LC jungle,odem runu,LC ceka da pridjem do rune,uzme mi runu,napisem,i promise u -25 this game,nemam chick,nemam ward,odlucim da se poserem po njihovom midu i dobijamo game iako su nam lejnovi 1-1-1 i 2 retarda afk farming,taman kad smo poceli da ih silujemo,napisem da sam obecao da ce izgubiti i da cu ispasti lazov i lepo isfidam on purpose i afkujem iako je preostalo samo da ih zavrsimo,jebem li im mamicu rusku smrdljivu,kad valve boli kurac da odvoji govna od eu-a,mora se ovako.

 

26 minutes ago, mohr said:

upravo sam imao pudga koji je 20 min kupovao chick kad god je na cd i ubijao ga odmah potom tako da nas ostalih 4 nemamo chick a sve zato jer mu je riki jelte uzeo runu,sta takvom liku pozeleti osim smrti cele i uze familije a i ako decu pozeli da ima,crkla odmah istog trenutka,degen smrdljivi bezobrazni nevaspitani,game nije mogao biti laksi ali eto izgubismo jer moram sa svenom da trcim svuda po iteme...

:D

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio mid tada,ovo je support pudge(koji nije kupio ni wards ni chick),to nije bila runa na pocetku cini mi se,fora je sto je lik kupovao chick i ubijao ga pre nego da ga otvori,i sto svaki put dodje sa cd,on ga o5 kupi i unisti pre nego je otvoren,ne znam celu pricu tacno jer sam bio safe ali game nije mogao biti laksi,on je afk farmao,hukovao svoje i tako 4 vs 6 umalo dobismo...dobio je reporte od obe ekipe ali cisto sumnjam da ce zavrsiti low prio koliko retardiran valveov sistem je,ali igrati svena koji non stop mora do baze je katastrofa,hod i pt i dagger sam kupio u shopu sa strane :D

Link to comment
Share on other sites

zato sam ja dobio 5 low prio zato sto imam srbistanski net a povrh svega su mi nalepili jos 24hrs ban zato sto mi je net pukao i u jednom LP game-u xD

samo da vidite kakav tamo shit fest moze da ispadne... mada je bilo i gameova koji su bolji nego vecina 4-5k partija[roflmao]i vratim se sad u "normalane" int mm vode i dobijem puck-a mid (1-7) vs vipera za nekih 15 min?! PL koji ima aegis i koji umesto da uzme mid racks sa nama portuje se da brani t2 kulu na offlane-u?!?!? na kraju smo pobedili kada sam im iscrtao kako da odradimo teamfight... bio sam offlane voker sa bot,ags,midas,octarine,eul,refresher ali to mom PL-u izgleda nije dovoljno a ni njegova manta , difusal, bf, HoT aegis.... tragicno sta sve igra ovu dotu :/

Link to comment
Share on other sites

ovaj retard sto ne zna da deso i hod ne rade zajedno mi se padne upravo u protivnickom timu i jos krene da jurca moje po mapi sa slarkom -.-,jedva dobismo game posle 60 min stresa...i dok sam ja bio 6 slotted naix kog su manijacili po mapi,taj retard je imao cela 3 slota na slarku uz kompletan free farm i map control,eto takvog sam imbecila supportao juce

Link to comment
Share on other sites

Upao neki brat sa mnom i izabrao Venge-a, kao da igra supporta, provalio da ne zna nista, pokusava da stiluje kripove pa mu ne ide, i onda su poceli da ga napusavaju svi.. Na kraju lik skupljao ceo gejm pare da kupi divine, kupi ga i ode kod lycana da bi ga ovaj ubio i uzeo mu divine... 

Muko moja!!!

Link to comment
Share on other sites

meni juce lik livovao u 50om minutu jer nem push nije uspeo, iako smo ih jedne barake srusili i dobijali smo partiju lagano

sledeci game invoker babyrage-uje jer je retard i gubi invo vs wr, kupuje 92 dusta i odlazi afk

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mohr said:

prestao ponovo da se trudim jer je previse imbecilnih govana u ovoj igri,vidim pickove i bukvalno si upisem poraz i trolujem po mapi,pao ponovo na 4.5 k mmr :D

Juce upalih Tobija, otisao na lejn sa lionom lvl 1 i uzeo mana drain na -40 sekundi pre pocetka gejma, nova taktika zoniranja timbera, Izasao na lejn, zamahnuo mu heroj jednom autoattack na timbera i poceo da drejnuje, i izgubio 400 hpa zbog toga jer su ga timber i necro izudarali kao majmuna, -salve posle 10 sec lejninga, Useless autoattacker heroj sa 64 dmg svakih 1.3 sec, i 295 movspeed, i ne moze sebi ni svom keriju da garantuje ni siguran lvl 2 dok im tower to ne obezbedi. 4600 international ranked game. Sad znamo kog si kalibra igrac mohr /trololololol

(jk ja sam ispod toga hahahahah)

...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, shpanac said:

Juce upalih Tobija, otisao na lejn sa lionom lvl 1 i uzeo mana drain na -40 sekundi pre pocetka gejma, nova taktika zoniranja timbera, Izasao na lejn, zamahnuo mu heroj jednom autoattack na timbera i poceo da drejnuje, i izgubio 400 hpa zbog toga jer su ga timber i necro izudarali kao majmuna, -salve posle 10 sec lejninga, Useless autoattacker heroj sa 64 dmg svakih 1.3 sec, i 295 movspeed, i ne moze sebi ni svom keriju da garantuje ni siguran lvl 2 dok im tower to ne obezbedi. 4600 international ranked game. Sad znamo kog si kalibra igrac mohr /trololololol

(jk ja sam ispod toga hahahahah)

dobro taj int ranked nema nikakvu validnost,  tobi je ja msm sub4k igrac:D

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

gledam ovaj starladder i ovaj ex virtus pro,koliko su rusi zapravo prirodno glupa nacija,nemam reci,ko je gledao game 2,video je kako "profesionalci" igraju kao 2 k mmr no clue igraci,cak i G kog sam smatrao za izuzetak u toj regiji se utopio...

Link to comment
Share on other sites

dzaba i sto prijatelji igraju bez kompasa kad NA doto nema ruke sa sve stat guy Nahaz-om :)

@mladenq ja nemam komentar na te slike, ili ja ne igram cesto dotu ili nisam imao to zadovoljstvo da takav skill build vidim u ~5k bracketu. provuce se tu neka budala sa timberom max chains offlane samo 1 lvl u reactive ali to je  bog igre u poredjenju sa ovim sk i linom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...