Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

selectujem mid,1 russtard uzme safe lane miranu,1 retard uzme axe off,preostala dvojica uzmu furion cliff farming i LC jungle,odem runu,LC ceka da pridjem do rune,uzme mi runu,napisem,i promise u -25 this game,nemam chick,nemam ward,odlucim da se poserem po njihovom midu i dobijamo game iako su nam lejnovi 1-1-1 i 2 retarda afk farming,taman kad smo poceli da ih silujemo,napisem da sam obecao da ce izgubiti i da cu ispasti lazov i lepo isfidam on purpose i afkujem iako je preostalo samo da ih zavrsimo,jebem li im mamicu rusku smrdljivu,kad valve boli kurac da odvoji govna od eu-a,mora se ovako.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja ne radim tako, ja tako uvek kad nafiduju na pocetku,i onda se maksimalno potrudim da ih motivisem i napravimo nekako comeback i taman kad treba da prelomimo do kraja ja pocnem da trolujem, fidujem i odem afk

merak mi kad vidim da pene retardi i da dobijem tonu reportova, sladje mi nego pobeda
 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

STA

JE

SA

OFFLEJNOM

DANAS

KOJI

KURAC

VISE

od tb/fl party majmuna do srpskog krobelusa na offlejnu koji nije izgubio svoj lejn sa 0-3 skorom i 5 armora protiv trax comboa sa milijardu dmg, do axea koji toksinima otruje citav tim koji pobedjuje gejm jer nije navikao da dobije malo po usima gore, i divnog od komunikacije operisanog partija elder+kunnka, gde nemaju ward, obojca se trude da budu core, kunnka ima na lvl 13 lvl 1 X i armlet protiv acid/radiance/robots protivnika

EJEJ EJEEEEJ

...

Link to comment
Share on other sites

Haha, ali ne ozb:D, ne razumem koncept te kalibracije ako ja nakon 5.2k average partije gdje imam skor 22:7(sa rikijem) i pobjedim, spadnem u 4.1k :D, je l' se to samo gleda sta lasthitovanje? gpm? skk... Sta bi onda bilo da sam igrao supporta, spao bih u 3k... Kontao sam da se na prevaru neku brzinski :d sa ovim international rankedom vratim na +5.5k ali ako ce da mi izracuna jebeno oko 5k dodje mi na isti kurac ili cak gore...

Link to comment
Share on other sites

Dobijem gejm, ne ucita ga odma', ae kontam nema veze desilo se milion puta, ucitace ga kasnije.
Udjem nakon par sati, vidim jos ga nije ucitalo, ae kontam opet spori su sad ko kurac, zajebancije oko compendiuma ovo ono, odigram drugi gejm ucita ga iz prve kad sam zavrsio a ovaj pre sto sam dobio kao da se nikad nije desio. volvo at its best

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...