Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

http://www.dotabuff.com/matches/847181530

 

 

russian doto at its finest ...dzabe 5 k rejting kad su to gomila brainless majmuncina,imao sam lane vs tajda i jakira i likovi me napinju sto im nisam srusio tower...svi su pod dagger i ulete i poginu i onda mi kolektivno pinguju sto ja nisam sa njima (sve do momenta kad su me ubili 20-tak sekundi kasnije,mozete da zamislite broj pingova za to vreme),ja jbg,moram pesaka da predjem reku...i posle mi neko kaze,sto tako o braci rusima,pisam im po rusiji i po putinu zajedno...

Link to comment
Share on other sites

jel realno da neko trosi svoje vreme da troluje, tako sto igra lunu, ne budzi joj beam, kupuje 4 wraith banda i boots, i trci okolo, ne pise nista nikad, private profile. kacim ga 2 puta u 4 partije, prvu smo ih odrali toliko da nije mogla da usere, ali drugi put jeste, prvi put cak nisam ni izvalio sta radi degenerik

  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Doslo je do toga da i ja moram da iskazem svoju mrznju na ovom topiku... Igram malopre game na EU west, sabijamo, bukvalno ez win i u 15om minutu svima zalaguje, protivnici pauziraju i posle minut kao sad je dobro i igramo jos malo i onda krece meni i jos trojici iz moje ekipe pocket loss 80%, delay 3 sekunde... Bukvalno ne moze da se igra. A protivnicima sve okej i pobede nas opusteno. GG Valve retardirani.

Link to comment
Share on other sites

otisao afk u ez gejmu za dobijanje jer ne zelim da donosim free poene retardiranom boratu iz kazakstana koji insta pick invokera i onda ne postoji 30 min a pritom ide build 2007 invo sa sve scepterom i divajnitijem,najgore od svega sto takav lik ima 4.8-9 poena a igra na nivou 2k mmr igraca...

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

ja malopre imao ruskog furiona sa 3 null talismana i blademailom,nego ajd kao,trudio se retard,pa ga nisam ni h8 ni flame a necu ni ovde ali nisam mogao da to ne spomenem,lik 4.9 mmr inace sa sve 84 kripa u 30 + min i 0 dmg na towerima :D

Edited by mohr
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...