Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

21 hours ago, cali said:

Kladim se da je tip sutradan bio u fazonu: "Kako sam se provukao između kamiona i auta kao fantom. Trebalo bi da mi daju formulu jedan da vozim koliko sam jebeno dobar."

i još sejvovao snimak da ima da se pohvali!

22 hours ago, absolute said:

Ovo bi trebalo da se podvede kao pokušaj ubistva.

zapravo bi zanimljivo bilo ispratiti da li će ga panduri dalje sa'vatati ili je to to.

Link to comment
Share on other sites

On 2/24/2024 at 1:37 PM, Lucky said:

zapravo bi zanimljivo bilo ispratiti da li će ga panduri dalje sa'vatati ili je to to.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/prekrsajna-prijava-za-bahatog-vozaca-sa-ibarske-magistrale-preticao-dok-su-mu-u/lepbgnj

Reseno. Negde pise da ima 62 negde 69 godina, ali to je svakako manje bitna informacija😄 

Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2024 at 11:13 AM, Lucky said:

možda ti je slučajno uleteo na raskrsnici oštro i skapirao da si ti i onda krenuo u šturku!

Nije da moze jer mesec dana nisam bio tu, ha! Pre ce da je ovo moje! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, FATA said:

Nije da moze jer mesec dana nisam bio tu, ha! Pre ce da je ovo moje! 

onda si u pravu, tvoje je!

On 2/29/2024 at 2:26 PM, cali said:

Da li je ovo rešenje za 3 kružna toka oko Ušća konačno?

 

koliko sam ja pročitao - jeste. nisam siguran da kontam čemu će da doprinese, ali ajde.

a onaj tamo deo oko sava centra uveliko su pretvorili u kružne tokove, tako da rade to.

Link to comment
Share on other sites

heh https://n1info.rs/vesti/prvo-ojt-nikola-petrovic-imao-dozvoljen-nivo-alkohola-u-krvi-kokain-samo-u-urinu/

Quote

Prvo osnovno javno tužilaštvo navelo je, povodom saobraćajne nesreće koju je 6. marta prošle godine izazvao kum predsednika Srbije Aleksandra Vučića Nikola Petrović, da iz nalaza i mišljenja i dopune nalaza i mišljenja veštaka psihijatra proizilazi da je Petrović u krvi imao najverovatnije od 0,1 do 0,2 promila alkohola, što je, kako kažu, ispod dozvoljenog nivoa alkohola u krvi, kao i da je u tom momentu alkohol bio u fazi resorpcije, a da se ne može sa sigurnošću utvrditi da li je osumnjičeni upravljao svojim vozilom i pod dejstvom opojnih droga, "s obzirom na to da postojanje metabolita kokaina u urinu ne određuje vreme kada je kokain konzumiran, već samo pokazuje da je kokain prisutan u urinu, ali ne i u krvi". Takođe, navedeno je da kokain ima dejstvo samo dok se nalazi u krvi, tj. pre razgradnje.

Jel stvarno ovo za kokain i urin, da nema dejstvo?

I da li bi ovako bilo i za nas koji nismo kumovi da imamo kokain samo u urinu? 🙂 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam sudski vestak, ali sigurno da na osnovu koncetracije u urinu moze da se odredi i priblizno vreme konzumacije. Drugo moze i u krvi da se odredjuje kokain, ne mora samo iz urina. A ovo za 0.2 alkohola, how convinient heh

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

I da li bi ovako bilo i za nas koji nismo kumovi da imamo kokain samo u urinu? 🙂 

naravno da ne bi, da niste kumovi ali imate kokain u urinu dobili biste najmanje 10 godina preventivno jer si vozio a nekad si imao kokain u krvi!

Link to comment
Share on other sites

A čekaj, što nisu proveravali i koku u krvi 😄

Mislim, kakvo je ovo saopštenje uopšte 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Plaši se čovek igle pa da ga ne deranžiraju :)

Problem je što je ona neka pandurka bila objavila izveštaj gde je bio i pijan i na koksu pa su zato morali da se na to osvrnu, ali kao "hehe, kul, sve je bila šala".

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

To i ja htedoh da kažem, ne možeš baš ni živeti tako da ti je auto stalno u garaži sve i da je imaš. Ono što je meni čudno jeste zašto na tako skupim kolima ne stave one sigurnosne šrafove? Naravno i njih je moguće sjebati, ali cenim da je tu potrebno dosta više rada, duže zadržavanje i više buke, pa samim tim ne verujem da bi se ove ekipe i cimale oko toga... 

Edit: A glede da je parkirao na ulaz zgrade pošto znam taj blok tu se prosto svi parkiraju, nije ovaj neki specijalno veliki majmun u tom kontekstu. Niti su mu felne skinuli zato što je bio loše parkiran 🙂 

  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...