Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

36 minutes ago, togFU said:

SUBOTA LUDI ŽUR 22.10.2010. album na Facebook, pa se ljudi tagovali itd. (Da li je to izumrlo sada ili sam samo ostario? ali to je druga tema...)

ima sve to isto, samo je sad na Instagramu :))

 

37 minutes ago, togFU said:

Možda će jednog dana neko ovde imati vezu u policiji, koja će imati face recognition software, pa da preko ove sada već čuvene fotografije pronađemo gazda Zokija!

ili da okačimo na Facebooku ono "Prepoznaje li neko ovog čoveka?" to obično urodi plodom! Čak i novine posle preuzmu!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

ili da okačimo na Facebooku ono "Prepoznaje li neko ovog čoveka?" to obično urodi plodom! Čak i novine posle preuzmu!

Pa ajde, ti imas medije u svojim rukama?

Ako smes naravno, ja ne bih smeo... jer sta ako me jednog dana gepekuju, par sati kasnije mi skidaju vrecu sa glave, ja u stolici, vezan... ispred mene njuska sa tompusom: "Cujem trazen sam a? Ko si ti i zasto me trazis?"

- GAZDA ZOKI OMG 😮

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, togFU said:

Pa ajde, ti imas medije u svojim rukama?

Ako smes naravno, ja ne bih smeo... jer sta ako me jednog dana gepekuju, par sati kasnije mi skidaju vrecu sa glave, ja u stolici, vezan... ispred mene njuska sa tompusom: "Cujem trazen sam a? Ko si ti i zasto me trazis?"

pa objasnićemo čoveku da je stekao status ikone i da je veoma poštovan među komunom, sigurno će mu biti drago!

naravno pod uslovom da do sad nije capnuo od neke srčke ili nešto daleko bilo, deluje da je u rizičnoj grupi!

12 hours ago, cali said:

Hvala @togFU!

Ja se Dakija sećam kad je bio polovina kilaže sa slike, u životu ne bih povezao da  je on.

hahaha cali, pa ispade ovo hajlajt priče o gazda zokiju :))

daki bi se uvredio da vidi da si rekao da je ovaj levo!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...