Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

Meni je najporaznije u ovom klipu što oni uspeju da ga zaustave i onda on nešto kaže panduru i onda se svi sklone i on nastavi svojim putem. Očigledno lepa reč i gvozdena vrata otvara!

Posle su ga kao nešto privodili, on je nekakav ginekolog, šta li, ali svakako ništa od kazne za njega iz razloga gornjeg paragrafa 😄 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pandur danas kod Ade "reguliše saobraćaj" i kao tera ljude da stanu oni nešto neće on kao izađe na ulicu i prodere se liku STANI i ovaj u traci pored zapravo zakoči i iza se zakucaju u njega dvojica :)))

kao brate, iovako ničemu ne služite kad je regulacija saobraćaja, sad još i pravite saobraćajke.

ja se ne sećam dal' sam ikada bio na nekom mestu, tipa slavija, auto komanda itd da sam bio u MANJOJ gužvi kad pandur reguliše saobraćaj. Uvek je VEĆA gužva.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Ahaha to je moj pokojni cale uvek govorio, cim vidis da je neka velika guzva ispred znaci da pandur regulise saobracaj:D

ali kad pogledaš logično je - pandur nema nikakvu predstavu nad tim koja je količina saobraćaja osim ako vizuelno ne vidi gužvu, što na primer na Slaviji može iz bulevar JNA do neke tačke, ali iz Nemanjine ne može (na primer). I sad on reguliše po nekom svom "ključu" da pušta neke neko vreme ove druge drugo vreme, iako je možda red iz Nemanjine deset puta veći. On cepa svoju priču, iako bi trebalo da ima neki info da je red iz Nemanjine tri put duži pa da tri puta duže i pušta te odatle da idu. npr. Slično i sa autokomandom.

Pisao sam ovde, nije isto ali slično, kad sam išao u CG prošle godine i pred samu granicu neki radovi na putu (naravno radnika nigde) i reguliše semafor. I pušta jednako vreme vozila iz oba smera. Kvaka je u tome što iz smera Srbije ka Crnoj gori ima bukvalno 5 automobila po semaforu dok iz kontra smera kolona dugačka 2 kilometra do same granice. I naravno da nisu sredili to ni kad sam se vraćao nazad 5-6 dana kasnije, jer sam bio u toj koloni od 2km iako iz kontra smera nije bilo nijednog automobila na semaforu.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Junkie said:

Zanimljivo.. ja sam više puta naleteo na te privremene semafore, al većina ima pored tablu da moraš da priđeš blizu, da te skapira, pa tako pušta jedan smer više, ako nema kola iz drugog.

tako je, ima toga viđao sam i ja takve, ali ovaj kada vidiš kako je konstruisan jasno ti je da nema takvu opciju 🙂 a čak i da ima, nije baš primenjiv ovde jer iz kontra smera ti "uvek" imaš 2-3-5 automobila, tako da je ređe da nema baš nijednog. a verovatno i pored toga ima svoj neki interni sistem da ne može svako malo da zatvara-otvara saobraćaj, mora da ima neki "cooldown" period 🙂 naravno, može se rešiti kada bi bilo volje i želje, ovako je lakše stavi dva semafora, rokni 2 minuta svaki i nek se snalazi narod.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovaj klip video i sad ne znam pošto nisam skoro prošao tuda - da nije slučajno postojala neka mogućnost da je nešto bilo loše obeleženo pa da je slučajno skrenuo u pogrešnu traku? Mislim to mi deluje kao neka realna mogućnost da se čovek zajebe, pogotovu ako se skoro otvoreno, bili neki radovi i dalje i sl. Sad to što je nastavio da vozi tom trakom je bukvalno za streljanje, ko god da je bio u kolima... 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Jose Jimenez said:

Pižon umalo da zavije neku porodicu u crno

 

baš ne razumem šta se ovde desilo - ako je već skrenuo u pogrešnu traku nema 2 dana vozačkog staža lik vozi dosta brzo - ovi iz suprotnog smera ne deluje da mu signaliziraju, možda ne vidim najbolje, dal' se on tripuje da je to stvarno za njega jer kao "radovi na putu" ali onda imaš jasno odvojene delove... kapiram da ćemo saznati uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Ili je pod dejstvom nečeg teškog, ili je izlapeo.

Stvarno ne znam kako drugačije ignorišeš kompletnu signalizaciju, silne red flagove (hm, zaustavna traka sa leve strane), i 100 automobila koji ti blicaju i trube.

Što je najgore, stop svetla su mu se upalila tek trenutak pred sudar.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jose Jimenez said:

Ili je pod dejstvom nečeg teškog, ili je izlapeo.

Stvarno ne znam kako drugačije ignorišeš kompletnu signalizaciju, silne red flagove (hm, zaustavna traka sa leve strane), i 100 automobila koji ti blicaju i trube.

Što je najgore, stop svetla su mu se upalila tek trenutak pred sudar.

kapiram objaviće mediji neku rekonstrukciju ili izjave pa ćemo da vidimo.

4 hours ago, Jose Jimenez said:

Pižon umalo da zavije neku porodicu u crno

 

btw, ljupko petrović je u pitanju ne pižon.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2023 at 3:07 PM, Lucky said:

baš ne razumem šta se ovde desilo - ako je već skrenuo u pogrešnu traku nema 2 dana vozačkog staža lik vozi dosta brzo - ovi iz suprotnog smera ne deluje da mu signaliziraju, možda ne vidim najbolje, dal' se on tripuje da je to stvarno za njega jer kao "radovi na putu" ali onda imaš jasno odvojene delove... kapiram da ćemo saznati uskoro.

https://nova.rs/sport/fudbal/ljupko-petrovic-izneo-odbranu-nakon-stravicne-nesrece-ovako-se-pravdao-u-policiji/

Prema prvim informacijama, očekuje ga blaga prekršajna prijava.

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Tja, moguce i da je imao, moguce i da je "imao" pa da me popije bas krivicnu. Ipak je covek zasluzan za najbeci trofej u fudbalu.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, absolute said:

Tja, moguce i da je imao, moguce i da je "imao" pa da me popije bas krivicnu. Ipak je covek zasluzan za najbeci trofej u fudbalu.

vrlo verovatno je ovo moguć scenario, ali opet računam, sad je u bolnici u komi, pa ono nisu valjda toliko nenormalni da sve to izmisle, den agen, sve je moguće :))

Link to comment
Share on other sites

Fata i ja, ponosni vlasnici Pezo karavana 15plus godina starosti smo u najvecem problemu, jer su na meti skupoceni automobili...

  • Haha (+1) 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...