Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

Jebote ovaj spot, Bajaga i Cukić u istom spotu, još samo Balašević fali i imamo kriptonit za moj mozak

a za ovo

Dobar je onaj pravac pred Adu Huju, mozes 150km/h da se zaletis bez problema i to sa nekim osrednjim kolima

ne znam što ste ga napali, nije napisao da on to radi, nego da MOŽE DA SE ZALETI... e sad jedino ako je ovo onaj isti lik koji je pričao kako ide preko mosta 200km/h, onda se izvinjavam :D

Link to comment
Share on other sites

Jebote ovaj spot, Bajaga i Cukić u istom spotu, još samo Balašević fali i imamo kriptonit za moj mozak

a za ovo

ne znam što ste ga napali, nije napisao da on to radi, nego da MOŽE DA SE ZALETI... e sad jedino ako je ovo onaj isti lik koji je pričao kako ide preko mosta 200km/h, onda se izvinjavam :D

Mozda nisi lepo pročitao šta je napisao, konkretno onaj deo "lep je to pravac" i " možeš da se želetis 150 bez problema" koji govori drugima da je ok tj. da nije problem ići 150 bilo gde u gradu. Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=11&dd=25&nav_category=12&nav_id=928238

 

Ne znam zašto me još fascinira sposobnost ove vlasti da svaki aktuelni događaj ili pojavu brže bolje iskoristi za neku otimačinu u najavi.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ovi ispaljuju u javnost takve stvari uglavnom napamet, boli ih tačno kara za Ustav, zakone, bilo kakav poredak, ovlašćenja ili bilo šta drugo, uključujući i da se malo raspitaju kod struke oko nečega.

 

Mislim, oni baš ne znaju ništa, niti ih išta zanima - predsednik u intervjuima javno priznaje da vrši pritisak na pravosuđe (a mediji ne reaguju), ministar unutrašnjih poslova kaže da policijom i policajcima upravlja on, a ne direktor policije, ministar za rad kenja o spoljnoj politici, a još malo fali da ministar vojni zaduži tenk i parkira ispred gajbe. Da ne pričamo o pretpostavkama nevinosti, zadiranjima u tuđe nadležnosti, iznošenju zaštićenih podataka, podataka o ličnosti, izjavama o jasnom kršenju Ustava...

 

Pa da ne pričam o ministarskim izjavama od "To je zločin za smrtnu kaznu i tražiću od suda najstrožu kaznu za njega", do "Meni je interesantno ko je zatvorio taj gepek? Ko ga je stavio u taj gepek i spustio rukom poklopac".

 

Rantujem, jer sam izgoreo od svega što su danas isprosipali.

 

Pretpostavljam da se vode time što Ustav predviđa ograničenje prava imovine u "slučaju da je to od javnog interesa" (uz naknadu koja ne može biti niža od tržišne), kao i to što mali Perica planira da tumači to što se "zakonom može ograničiti način korišćenja imovine".

Edited by shw.
  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...