Jump to content

Poplava 2014 (split sa Pricajte)


Recommended Posts

Истина :) Стим да ја сматрам да тај лик није нормалан тако да тешко да сам ја тражио доказ да је то фотошоп :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=850376

Vidim partijski botici rade vredno na lupanju minusa mesto da se late neceg pametnog, pattern minusa na svakom komentaru gde se lupa -247 -260 -260 ... I juce je bila slicna situacija na vecini vesti na b92.

Inace problem kod Sinise Malog je sto printscreen ne moze da se koristi kao dokaz na sudu da je ta izjava data, vec moze da se brani tako sto ce reci da je to greska administracije sajta. Nama je verovatno jasno da je to izjavljeno, ali valjda ima neki novinar, koji je to zabelezio na magnetofonu, i ako on izadje u javnost taj covek ga je ugasio, a nadam se da ce izaci, inace jasi narod do mile volje...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@g: Ja još danas moram ranije sa posla i da završim izbacivanje mulja iz svoje kuće (ostala još jedna soba od 16 kvadrata), pa se vraćam u akciju :-) Drago mi je što je sad sve bolje organizovano i efikasnije nego u petak i subotu, kada sam bio deo totalnog haosa. I da, da se nije desilo to u Hrvatskoj i Bosni, otprilike bi džabe sve ovo bilo...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Vidi priupitaj amere ako je ikako moguce da mi dajemo imena njihovim ciklonima.

 


The National Hurricane Center started naming tropical cyclones in the Atlantic Ocean in 1953. At first, the list featured only women’s names, but in 1979 the list was changed to have alternating men’s and women’s names. The list is now kept and updated by a committee of the World Meteorological Organization, affiliated with the United Nations. Six lists are rotated from year to year, so 2005's list of names will reappear in 2011. The names are picked from common names of people in the areas affected by the storms, so American, Caribbean, Mexican and Central American names will appear on the lists.

 

Jako je tesko proveriti nesto na internetu. Bolje po difoltu vikati feminizam.

  • Upvote (+1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Stahp pls, taman se Drasko smirio sad vi smarate sa imenima:D

 

Btw, u Smederevu vanredno stanje, uveli su nam 24h dezurstva/pripravnost za sve lekare i med. osoblje...Dunav lagano raste, juce je porastao za 32cm, danas za 16, sad je na kvoti 678, a vanredna odbrana je na 700. Dzakovi su poredjani duz tih kilometar i po nebranjene obale u gradu, ali po meni nasip nije neke visine, svega nekoliko redova dakova, oko pola metra...ja pripravan nocas, nemam ni cizme ako me pozovu u neku vodurinu, ali nebitno, ponecu rukavice! :tf:

 

http://www.hidmet.gov.rs/ciril/hidrologija/izvestajne/opseg.php?hm_id=42055

 

edit, poredjenja radi apsolutni maksimum Dunava kod Smedereva je bio kod poplava 2006. i iznosio 845cm tako da mislim da nema mesta panici, ne moze da nadodje jos metar i po nadam se

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Generalno ne volim Lazanskog, ali ono sto je juce pricao na RTS-u stoji http://youtu.be/-sf7n1pwRqQ?t=9m30s

Лазански цар.

 

оно што је НАЈСТРАШНИЈЕ, из ове емисије, је што смо сазнали да смо ЕВРОАТЛАНТСКИМ ИНТЕГРАЦИЈАМА, "прилагођавањима" устројили законе у овој земљи да НЕМАМО правни основ да уведемо ванредно стање услед ових поплава и онемогућени смо законима ове државе да МОБИЛИШЕМО потенцијал одбране народа и државе од стихије.

 

онда је сад ваљда трезвен моменат да се на хитној седници Скупштине усвоје амандмани на законе, који би омогућили увођење ванредног стања и усвојен захтев Скупштине Влади да у датом року прикаже конкретне резултате на задатку да се ово никад више не понови.

 

како сте ми данас?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Inace problem kod Sinise Malog je sto printscreen ne moze da se koristi kao dokaz na sudu da je ta izjava data, vec moze da se brani tako sto ce reci da je to greska administracije sajta. Nama je verovatno jasno da je to izjavljeno, ali valjda ima neki novinar, koji je to zabelezio na magnetofonu, i ako on izadje u javnost taj covek ga je ugasio, a nadam se da ce izaci, inace jasi narod do mile volje...

е, зато сам призивао ванредно стање, јер у ванредном стању ради преки суд, а на њему би се за 15 минута утврдило да ли је рекао или не. тај механизам постоји (срећом, је ли) "у мрачној прошлости" да би натерало све подгојене које издржавамо да нас бране, подигну се улози, па се знојиш и питаш шта да радиш, а вероватно поднесеш оставку, па ко се прихвати твог посла у тој ситуацији је пуковник ил' покојник, па од њега на доле сви буду пуковници ил' покојници и - добијен рат (против стихије).

 

али ето, не можемо. ипак, некоме су муда мала.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Tan2014-5-19_202510539_4.jpg

Tan2014-5-19_161742543_0.jpg

ovo je okolina Šapca, mislim. ako ovo popusti, Mačva će da bude pod vodom.

 

 

05%20%281%29.jpg


 

"Tamnava - Zapadno polje" i "Veliki Crljeni" onesposobljeni za duže vreme. Da se voda nije ulila u kopove na površini od 22 kvadratna kilometra Obrenovac bi bio sravnjen

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Vidi priupitaj amere ako je ikako moguce da mi dajemo imena njihovim ciklonima.

 

 

 

Jako je tesko proveriti nesto na internetu. Bolje po difoltu vikati feminizam.

od kada kod nas daju imena prirodnim nepogodama? ne secam se da sam ranije cuo, ili nisam obracao paznju, jbm li ga

Link to comment
Share on other sites

Nije to nikakav feminizam, isto bih rekla da se nepogode zovu Marko, Petar itd. meni je idiotski u svakom slucaju da se zove kao svaka peta osoba ovde. Eto dakle videli smo od Amera.

Inace, danas su nesto intervjuisali jednog lika koji je preziveo poplavu od pre nekoliko god u Zajecaru, komentarisali kako eto on danas normalno zivi. Imam drugaricu odatle i znam da joj je prizemlje kuce usrano danas isto kao i onda posle poplave i da je rekla kako nisu dobili nikakvu pomoc za popravku, nove stvari itd do sada.

Cak i da vise niko ne pogine od danas u poplavama, ja se bojim sta ce biti tek posle kad udari glad i bolest. Mislim da cemo se srozati na nivo najgorih africkih zemalja :-(

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...