Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ovog u sredini zna dosta forumaša :)

 

Meni je najsmešniji ovaj lik

 

team-08.png

 

koji izgleda kao da je izašao iz nekog francuskog stripa :)

 

Inače ja mislim (na prvu loptu) da je to užas koncept i da bi ga trebalo izbegavati, ali znam da ima onih koji su kao zadovoljni (kao i za sve drugo). U suštini oni ti kao prave finansijski plan i kojekakve opcije za životno osiguranje u skladu sa tvojim primanjima etc. Na papiru deluje ok, ali u praksi verovatno služi samo kao firma za uvaljivanje osiguranja jer onaj fazon da te Delta Generali zove telefonom da "zakaže sastanak" očigledno ljudi nisu najbolje primili.

Link to comment
Share on other sites

Ovog u sredini zna dosta forumaša :)

 

Meni je najsmešniji ovaj lik

 

team-08.png

 

koji izgleda kao da je izašao iz nekog francuskog stripa :)

 

Inače ja mislim (na prvu loptu) da je to užas koncept i da bi ga trebalo izbegavati, ali znam da ima onih koji su kao zadovoljni (kao i za sve drugo). U suštini oni ti kao prave finansijski plan i kojekakve opcije za životno osiguranje u skladu sa tvojim primanjima etc. Na papiru deluje ok, ali u praksi verovatno služi samo kao firma za uvaljivanje osiguranja jer onaj fazon da te Delta Generali zove telefonom da "zakaže sastanak" očigledno ljudi nisu najbolje primili.

 

 

da, cela ekipa izgleda kao iz Sin Sitija...

Kažu mi da ministarstvo finansija i NBS (drooly pls) stoje iza njih,

ali da, kapiram da je klasično telesales bombardovanje ljudi sa "DRŽAVNO ZDRAVSTVO, PIO I SOCIJALNO SU UNIŠTENI... ALI NE BRINITE, MI IMAMO REŠENJE!!!111oneone"

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

стоје иза њих и Витези Темплари, Масони, ванземаљци-гуштери-из-подземља, Путин, ЦИА, Вучић, Шарић, ММФ...

 

коме овакви успеју да продају причу и треба да се усрећи по заслузи...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Продавци магле, Ђоле и Змо. :)

коме овакви успеју да продају причу и треба да се усрећи по заслузи...

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Ovog u sredini zna dosta forumaša :)

 

Meni je najsmešniji ovaj lik

 

team-08.png

 

koji izgleda kao da je izašao iz nekog francuskog stripa :)

 

Inače ja mislim (na prvu loptu) da je to užas koncept i da bi ga trebalo izbegavati, ali znam da ima onih koji su kao zadovoljni (kao i za sve drugo). U suštini oni ti kao prave finansijski plan i kojekakve opcije za životno osiguranje u skladu sa tvojim primanjima etc. Na papiru deluje ok, ali u praksi verovatno služi samo kao firma za uvaljivanje osiguranja jer onaj fazon da te Delta Generali zove telefonom da "zakaže sastanak" očigledno ljudi nisu najbolje primili.

 

Ajde Laki ko je taj u sredini za nas sa jeftinim ulaznicama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...