Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

iliti pogodnosti po srpski :)

sry, ali nemoj i ti. po ceo dan slusam o benefitima i dodatim vrednostima naših rešenja :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa ono tipa prolazis lakse granice, ne drkaju te na carini i sl, nije neki bas mega benefit prednost :) Meni je u celoj prici veci problem sto tih diplomatskih pasosa imamo tipa dvocifren neki broj a mi smo zakljucili da je medju tako malim brojem bitnih Srba i predsednikova tasta :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

stalno se ponistavaju presude, zastarevaju, sirotinja pljacka za leba, bogatasi gaze. mucno

 

Kao [to je na nekoliko tema već rečeno - više primećujemo bogataše koje gaze, jer su veći naslovi u novinama, "ekskluzivnije" vesti itd...Meni je puna ona stvar kad čujemo doživljaje likova iz nekog šireg društva kako su vozili mrtvi pijani, kako su zajebali pandure, kako su prevrtali automobile (čitaj: jugiće, golfove) i slično

  • Upvote (+1) 1

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

iako rizikujem napušavanje, što ste toliko uvereni da se nije desilo upravo ovo što su zaključili veštaci?

ono, iz jednog ekstrema odlazite u potpuno drugi i zaključujete da je mali bahati vozač samo zato što je sin željka mitrovića. mada to ne opravdava činjenicu da je pobegao sa mesta nesreće, za to mu treba jebati mater.

 

Mozda zato sto tatini sinovi uvek prolaze tako kako prolaze - na kraju kapiram da nece dobiti zatvorsku kaznu, nego mozda ono kao ceca godinu dana zatvora u sopstvenoj kuci, ili dve godine uslovno (da mu bude zabranjeno da zgazi jos nekog dve godine, a posle moze opusteno)....

  • Upvote (+1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Operisala sam saku i to mi nije uopste strasno. jeste da puno boli ali uz trodoncice i bromazepam i to bude izdrzivo. a i ovo mi je peta operacija, pa sam se navikla. ali mi anestezija pravi problem svaki put. ako opet budem morala na operaciju ima da trazim hipnozu umesto anestezije :D

Link to comment
Share on other sites

iako rizikujem napušavanje, što ste toliko uvereni da se nije desilo upravo ovo što su zaključili veštaci?

ono, iz jednog ekstrema odlazite u potpuno drugi i zaključujete da je mali bahati vozač samo zato što je sin željka mitrovića. mada to ne opravdava činjenicu da je pobegao sa mesta nesreće, za to mu treba jebati mater.

Zato sto su vestaci toliko jeftini da je to cudo jedno. Ja ti mogu iz licnog iskustva potvrditi da smo tri puta prosli kroz procese vestacenja jer je svaki put platila vestaka ona druga strana pa onda advokat trazio ponovno vestacenje da bi njegov vestak za pare to resavao. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...