Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Ma ne komentarisem konkretno samo tu ribu, nego generalno... evo Futoga na ovoj strani kako koemntarise Nultu Teoremu, recimo.

 

A sto se konkretno te tvoje Sofije tice, ona je etablirana kao i sto pedeset hiljada slicnih picki za koje nikad nisam cuo, a dobre su. Bogu hvala, rodjen sam u ovoj drzavi i ovom gradu, svaki dan na putu do posla vidim bar dve-tri takve, i to ono, da ne zveram nesto posebno. Mislim, boze moj, utegnuta riba.. :)

Link to comment
Share on other sites

madmoazel Tijeri je i meni u "Nultoj teoremi" zaslužila svoj pasus u opisu, Tigfu mi je savršeno jasan po tom pitanju. e sad što on osim pomenute lepotice ništa drugo nije našao u tom filmu, to je druga tema.

 

primetićeš da u svakom opisu napomenem lepoticu koju su producenti ugurali u film da bi se o njoj pisalo, da bi se zbog nje film gledao. mislim da je to njihov legitiman cilj, i da je takođe legitimno pisati o njima, kao i o bilo kom drugom tehničkom aspektu filma.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jeste to njihov legitiman cilj i jeste to normalno, ali mislim da se to na ovom topiku preuvelicava van svakih okvira koji imaju veze sa filmom kao umetnoscu. Naidje, povremeno, i takav film i takva uloga i takva glumica, vredna posebnog pomena. Ali gubi smisao ako se u svakom! flimu hvatamo koja je i najbolja riba tu bila i dal se neko lozi na nju. A na ovom topiku to dolazi do apsurda, pa tako opis nekog filma moze imati 4 recenice, od koje su tri posvecene nekoj ribi iz filma. A taj apsurd onda ide do krajnjih granica posto je postalo kul znati sve te ribe i njihva imena, iako je vecina apsolutno nepoznata i nepriznata u struci kojom se bavi (sem fotomodela, mislim, priznati fotomodel, gde ces veceg priznanja:).

 

Ukazao sam na to, a vi dalje mozete po svome, nisam ja serijatska policija.. :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 inače, provalio sam da skandinavci u poslednje vreme imaju masu tih filmova/serija koji su crni da ne mogu biti crnji, i da su svi odlično urađeni

pa loše žive, nemaju sunce i sin ne zna za roditelje

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Rami, mome srcu godi to to si otkrio neokonzervativizam, samo i dalje mislim da je klisko na temi eksploatacije ženske seksualnosti u savremenoj konfekcijskoj umetnosti.


ja te inače 100% podržavam.


a ovo je forum zagorelih gejmera, a ne filmskih kritičara, pa je prenaglašavanje pičke u filmovima opet sasvim normalno.

 

;)

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Rami, što se srdiš što nisi čuo za neku osobu?

Da li ti je frka što je Drale oslovljava 1st name only pa kao to nešto treba da znači? 

 

Ne znam šta da ti kažem, ona je bila kolumbijska tv glumica/foto model 100 godina pre nego što je sredinom prošle decenije prešla u usa i krenula da se pojavljuje u tipičnim eye-candy ulogama svuda...i onda kao hot chick je bila po svim listama na netu...jednostavno prisutna je u javnosti već neko vreme

 

ono što joj je donelo worldwide slavu je ipak tv serija Modern Family (koja traje evo šestu sezonu) i live pojavljivanja nakon što je ta serija postala popularna

i tu se ispostavilo da nije isprazna glupača nego veliki zajebant na sopstveni račun (pre svega na racun izgleda i teskog latino akcenta kad prica engleski) čime joj je charm value probio plafon

 

uglavnom, čak i što ona nije straight komičar u tom filmu, činjenica je da nečiji prethodni utisak datom osobom zna da oboji gledanje filma - većina ljudi na forumu mrzi bena stilera na prvu, ja sam prestao pre nekoliko godina da gledam andama sandlera (pa sam bio pripremljen da ga mrzim u ovom novom Men, Women & Children, a film je načelno ok)) - i eto Drale nju gleda kao na sex simbol, prijao mu je njen izgled i to je podelio sa razredom, to ne bi trebalo da te toliko lično pogađa =o)

 

 

edit @ topik

pogledao sam dokumentarac Harmontown, o turneji dena harmona dok je bio otpusten godinu dana sa Communityja...zabavno, na momente mračno...efektivno nisam video da je autor hteo ista vishe da kaže sem "svi su ljudi i svi imaju probleme" =o)

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

U redu je Kole, molim te mi objasni i ti cije strine tetka je ta riba bila pre nego sto je postala holivud fejmous. Ja znam da ima ljudi koji znaju te trivije kao poledjinu sake svoje, sto ne znaci da su sve te trivije paznje i pamcenja vredne, sto dalje implicira da mi se ne moraju citirati ti nebitni detalji kako bih ja shvatio da ste u pravu. U mojim ocima niste, ma koliko detalja iz rane mladosti ili paznje nezavredjujuce karijere nekog seks modela znali napamet.. :)

 

Dalje, ne pogadja me licno, najlakse je da me proglasite za frika koi dobija grudobolju svaki put kad neko u opisu filma pomene kako je neka glumica i dobra riba. Ja to gledam i citam na ovom forumu godinama, nista novo se nije desilo, ali eto, danas sam nesto napisao na tu temu, za razliku od ostalih 1800 dana. A najmanje me licno pogadja to sto je Drasko napisao, jer bih njemu kao ortaku prevideo i "gore" stvari. Nego ono, uzmite da citate stranu po stranu pa cete videti koliko ima takvih rivjuova - "film je sranje ali je tri scene sa onom pickom neprevazidjeno mrnjau", sto je meni na nivou bilo kog marmenskog posta. Pobogu, pa imamo i nekoliko topika za gole zene, gole babe, gole tinejdzerke iz kanti, sa krova, iz baste, mislim brate sestro znas...

 

 

Drale, sto se tice neokozervativizma, dobro je kad si me provalio i sto me podrzavas. Vraticu istom merom.

Ovaj forum ima sto topika za lascivnost i divljenje boginjama pop kulture, nemam ja problem sa tim.

Zenska seksualnost ce i dalje nastaviti da bude medijum opijanja sirokih muskih (i nesto manje sirih lezbo) masa, niko to ne spori, ali ako je kvalitetno odradjeno, poslednju kritiku koju zaluzuje je - u al je dobra ona picka bila, mislio sam da nece moci da bude jebozovnija od one svoje prosle uloge od 3 ipo minuta. A ako nije kvalitetno, film je sranje, i taj omaz lepoti i seksualnosti kroz neki zenski lik je besmislen tu, nego je samo dobra picka, onda masite topik.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Рами, да бих те 100% подржавао, подразумева се да те 100% и разумем.

 

него, да ја снимам филм о матором жиголоу, госпође Стоун и Вергара у "тројки" бих сматрао потпуним поготком у контексту свог филма. зар не?

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ne... i hvala na ovom slagvortu na kraju. :)

 

U tome i jeste bio moj skriveni motiv da se javim u ovom slucaju a u ostalih 1000 pre ovog ne. Meni je gospodja Stoun bezveze, a za gospodju Vergaru nisam cuo do danas, sto samo po sebi i ne bi bil odovoljno da izmami moj hejtic ka njima i tom filmu, vise sam isprovociran tvojim laskanjem i divljenjem sa druge strane. A tu dolazimo do ukusa, jelte, pa cu se ipak povuci.. :d

Link to comment
Share on other sites

Ne

Adult-Male-Surprised-Face-LinkedIn-Faceb

 

 

fadinggigolo-trailer-blog630-jpg_194053.

 

знам да се теби свиђа она матора дебела, што је мени секси колико и слоновска нога, но већ смо причали о томе... ја ћу ове две, а ти удри даље...

 

:))))))

Ne... i hvala na ovom slagvortu na kraju. :)

 

U tome i jeste bio moj skriveni motiv da se javim u ovom slucaju a u ostalih 1000 pre ovog ne. Meni je gospodja Stoun bezveze, a za gospodju Vergaru nisam cuo do danas, sto samo po sebi i ne bi bil odovoljno da izmami moj hejtic ka njima i tom filmu, vise sam isprovociran tvojim laskanjem i divljenjem sa druge strane. A tu dolazimo do ukusa, jelte, pa cu se ipak povuci.. :d

ох, али би ДЕФИНИТИВНО ставио неке сисуље са јаким дупетима и прштећим сексипилом у тај кадар?!?! и још да имају ИМЕ које се повезује са пичком, сисама, дупетима, сексипилом пенис ин ваџајна...

ако ми кажеш да ове две немају сексипил, онда у реду, дефинитивно су укуси, али 90% мушке популације сматра да су сексипилне, а само се проценти броје у паковању филма. то је, опет, нека друга тема...

 

едит:

и хвала ти к'о Петронију, што ме упозораваш да попуштам са елеганцијом.

 

:*

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Joj, ispadoh ja jedan od likova koji gleda filmove zbog te i te ribe, a zapravo 80% "famous" riba koje se pominju na ovom topicu nemam pojma ko su, i slažem se sa Ramijem 100%, al eto potrefilo se da ja prvi put napišem onakav post, očigledno u pogrešnom trenutku :)

Link to comment
Share on other sites

Sa Ramijem može svako da se složi negde drugde, ali u ovom slučaju, nezavisno od ukusa, ja samo vidim najobičniju visokoparnu pseudomoralnu kvazi-intelektualnu kenjažu. Dakle, da nije kenjaža, možda bismo mogli da diskutujemo, a ovako, pošto ni ti Rami očigledno ne želiš da diskutuješ nego si došao da nas poprskaš, onda jebiga.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Gde je sada onaj we have a badass here meme... :D

 

Dosao, rekao sta imam, osim Draleta, naredjalo se par trolova, a sa Draletom sam izdiskutovao koliko je bilo razumno obzirom da pisem sa posla, podeljene paznje... sta nije jasno Bole? Ovo moje ti je primer kenjanja i bezobzirnog prskanja? Ahahahaha, sve nesigurne lezbejke sveta ujedinite se!

Link to comment
Share on other sites

Adult-Male-Surprised-Face-LinkedIn-Faceb

 

 

fadinggigolo-trailer-blog630-jpg_194053.

 

знам да се теби свиђа она матора дебела, што је мени секси колико и слоновска нога, но већ смо причали о томе... ја ћу ове две, а ти удри даље...

 

:))))))

ох, али би ДЕФИНИТИВНО ставио неке сисуље са јаким дупетима и прштећим сексипилом у тај кадар?!?! и још да имају ИМЕ које се повезује са пичком, сисама, дупетима, сексипилом пенис ин ваџајна...

ако ми кажеш да ове две немају сексипил, онда у реду, дефинитивно су укуси, али 90% мушке популације сматра да су сексипилне, а само се проценти броје у паковању филма. то је, опет, нека друга тема...

 

едит:

и хвала ти к'о Петронију, што ме упозораваш да попуштам са елеганцијом.

 

:*

Ja se sa Draletom gotovo nikada ne slazem, ali ovaj put moram da ga podrzim :)))

 

Mislim, alo, ljudi, Rami...pa kako...ja sam implodirao nekoliko puta gledajuci film...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Prvo, svi dobro znaju da sam nesigurna lezbejka, tako da si tu izgubio na oštrini.

 

Drugo, "izdiskutovao koliko je bilo razumno obzirom da pisem sa posla, podeljene paznje..." je potpuno besmislena rečenica. To treba da kažeš u sebi i onda da ne pišeš sa posla.

 

Treće, Peja je u pravu, ali nije reč o meni.

 

Četvrto, nisam te naveo kao primer, nego sam došao samo da ti kažem da to šta ti misliš da je "došao i rekao šta imam" nije to, jer da je to završilo bi se na prvom postu. Kao što vidiš, reagovao sam posle ko zna kog posta. Znači, došao si lažno da diskutuješ, a pošto ovo nije UPT gde je lažno diskutovanje pohvalno, onda mora neko da te pokudi, a to sam ja, veliki zaštitnik ovog dela foruma!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Rami car, dodje na topik o filmovima da zapocne fajt, naduva koletu jer zna trivije o glumcima i filmovima (bar da je ovo topik o filmovima), i jos pokaze kako je sofisticiran jer ne zna ko je sofija. Ofc tu je i dobely da pokrene dijalektičko marksističku raspravu. A nisu baš rekli šta su gledali.

Elem na tjubu ima jako dobar hd bilo jednom na divljem zapadu. Ako ima neki omladinac da nije gledao, odma ali odma da gleda.

Jedino mi smeta sto je glavna zenska uloga neka plava talijanka, nemam poojma ko je ona, a bila je tad sex simbol. Glupo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...