Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Meni je The Witch bas dobar film. Možda ste razočarani jer ste očekivali klasičan horor film, a ovaj film ja više posmatram kao dramu, poimanje stvari ljudi iz tog doba, opis međuljudskih odnosa, ljubavi i (ne)poverenja i super mi je sto sam slusala Old English :)

  • Upvote (+1) 1

oO

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • Upvote (+1) 1

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt3065204/

conjuring 2,jos bolji od prvog dela,prava hororcina,koliko god da su retardirane klinke svojim vristanjem na svaku drugu scenu i kikotanjem u pauzama pokusavale da mi uniste film,nisu uspele,ocena ne da je merodavna vec moze biti jos jaca,kad se uzme u obzir jos da je film radjen po istinitim dogadjajima,pun uzitak,preporucio bih i tebi lucky iako traje x2 od tvog uobicajenog vremena :D

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Видео синоћ да је изашао наставак, једва чекам да погледам \0/ 
Иначе не гледам хороре, и кец ме је истресао, много добар филм.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

је ли могуће да је јачи од кеца. кец је најбољи хорор који сам погледао у последњих 20 година...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Sunshine. said:

Eye in the sky

http://www.imdb.com/title/tt2057392/

Dobar, napet...nije za ostrascene

Kad vidim Helen Miren, znam da je MI X iza toga, najverovatnije drzavna propaganda, i ili zaobilazim u sirokom luku, ili gledam sa tim u vidu pa filtriram sve propagandne tacke koje uocim... u poslednje vreme su takvi filmovi gotovo od uvodne spice do kreditsa na kraju propagandno djubre, da nema svrhe vise ne bacati vreme na to i kao filtrirati bilo sta..

Link to comment
Share on other sites

Хелен Мирен је последњу добру КАРАКТЕРНУ (хехехе) улогу дала у "Калигули". како се удаљила од својих талената, све је блеђа и блеђа. додуше, успела је 50 година да се одржи на филму, што јој не би било могуће да се држала својих глумачких талената. и зато, драги Рами, немој јој судити, морала је да начини непопуларне компромисе.

хехехе...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Deadpool - http://www.imdb.com/title/tt1431045/

Konačno sam odgledao ovaj film, i to u avionu ... verovatno ga ovako ne bih ni pogledao. I šta ga znam, dobar je, ali sećam se komentara ovde kako je "najbolji film ikada" pa sam valjda više očekivao. Zabavan je, može čovek i da se nasmeje, ali radnja mi je malo debilna čak i za superherojski film, nekako kao da je napravljena za kratku epizodu serije od 20 minuta pa onda razvučena.

Zootopia - http://www.imdb.com/title/tt2948356/

MV5BOTMyMjEyNzIzMV5BMl5BanBnXkFtZTgwNzIyNjU0NzE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Simpatičan crtani, ali uopšte ne mogu da se otmem utisku neke čudne atmosfere koja se proteže kroz čitav film i tu ne mislim samo na jasan prvi sloj "inkluzije" i "prihvatanja različitosti". Ne znam tačno šta je u pitanju, ne mogu najbolje da objasnim.

10 Cloverfield Lane - http://www.imdb.com/title/tt1179933/?ref_=nv_sr_1

MV5BMjEzMjczOTIxMV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTUwMjI3NzE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ja inače gotivim ove filmove, tipa to "zatvoreni smo u bunkeru je se gore nešto događa" i generalno mi je taj film uvek "neobavezan" za gledanje jer jednostavno ne mogu da ga posmatram ozbiljno. U tom smislu mi je i ovaj bio zanimljiv i nemam problem sa svim evidentnim rupama u filmu (lik uloži godine vremena i truda a napravi sistem za dovod vazduha tako da ne može da mu priđe ako se pokvari? itd). Tek kad sam pogledao kraj tu sam lolovao.

ručno napravljeno zaštitno odelo i gas maska koja štiti od vanzemaljskog gasa, ova koja se seti da napravi molotovljev u sekundi ... pa i uopšte čitav alien setting

 

Link to comment
Share on other sites

nije valjda toliko loše?
Ja sam fan prvog dela, zbog toga što sam tad bio klinac, i tad mi je bio omg wow do jaja zanimljiv film. Dvoju moram da pogledam, ali se nadam da nije baš toliko katastrofalno

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Highl1 said:

nije valjda toliko loše?
Ja sam fan prvog dela, zbog toga što sam tad bio klinac, i tad mi je bio omg wow do jaja zanimljiv film. Dvoju moram da pogledam, ali se nadam da nije baš toliko katastrofalno

kapiram da je isto kao kec, samo što smo keca gledali sa 10 godina a ovo sa 3x pa ugođaj nije identičan.

Link to comment
Share on other sites

Kec je meni i dalje zabavan film, za neke druge filmove koje sad gledam, a gotivio sam ih kao klinac, i kažem često da su sranje, ali npr Independance Day, Jurassic Park, Fifth Element, True Lies, Last Action Hero, Die Hard prva 3 dela itd mogu svaki put da odgledam kad uhvatim na TVu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Highl1 said:

Kec je meni i dalje zabavan film, za neke druge filmove koje sad gledam, a gotivio sam ih kao klinac, i kažem često da su sranje, ali npr Independance Day, Jurassic Park, Fifth Element, True Lies, Last Action Hero, Die Hard prva 3 dela itd mogu svaki put da odgledam kad uhvatim na TVu

И имали су тај ок шмек. И мени се Дан независности тад екстра свидео (иако нисам имао 10 год), могу и данас да га гледам, и веруј ми, нисам имао никаква очекивања за овај нови. Чак сам био припремљен на говна која ће да сруче. Али било ми је лошије чак и од тог замишљеног брда гована.

Мислим, гледај га, и ја бих да је обратна ситуација и да ти ово све кажеш, али се припреми за баш баш... баш лош наставак. Стварно ме запањује идиотизам сценариста данашњице. Да ли то продуценти све преправе, али опет немогуће. Толико срања и у детаљима и у генералним целинама немогуће је створити успут, већ је вероватно надоградња већ усране почетне верзије.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

gledaću ga ja sigurno, pa makar i svi rekli da je sranje, za filmove sam tvrdoglav do jaja, ali šteta, i ja imam neki utisak da se filmovi u poslednjih par godina neverovatno ugovnjavaju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali

5 hours ago, Highl1 said:

Kec je meni i dalje zabavan film, za neke druge filmove koje sad gledam, a gotivio sam ih kao klinac, i kažem često da su sranje, ali npr Independance Day, Jurassic Park, Fifth Element, True Lies, Last Action Hero, Die Hard prva 3 dela itd mogu svaki put da odgledam kad uhvatim na TVu

koliko je to meni dobar film, ja ne mogu verujem.. prosto ono, film nase generacije :)))

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

odgledao TVRDOKORNOG HENRIJA večeras... onako, meni je ok, verovatno zato što sam malo očekivao, ali svakako može da prođe.

Kada se odgleda trejler verovatno ste i vi bili u fazonu "lol ovo kao video igra". Jeste, ali ne zbog POV-a, već mi je priča bukvalno kao iz neke video igre, takvi su nekako i likovi, što mi je i ok, verovatno jer odavno nisam odlegao ništa na ovaj fazon. a POV me je prijatno iznenadio zapravo, ima i parkura, a plus mi je i to što se sve dešava u Rusiji, što se baš i ne može zaključiti iz trejlera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...