Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Vi niste ni svesni da je potrebna hrabrost reci tako nesto  [:D] 

Takav problem ja imam sa Tarantinom, meni jednostavno ne prijaju njegovi filmovi (osim Kill Billa, on mi je top10) i eventualno RG.
Pogotovo mi se nije dopao Pulp Fiction, uzivao sam dok je bio Travolta a onda mi je bio sve dosadniji. Osetio sam koliko se ortak razocarao u mene kad sam mu rekao utisak [:D] Ja sam svestan da su njegovi filmovi kvalitetni, i nije mi bas zao sto sam ih sve odgledao, ali nisu ostavili veliki utisak na mene (osim sto PF vazi za najbolji film svih vremena a meni nije legao iako sam shvatao da gledam kvalitet film).
I onda ne smem u RL-u ni da kazem da mi se ne dopada PF npr. Jer budem oznacen, kao wtf gledaj Americku Pitu 

Zato je Hijavata rekao "film mi nije nesto", i ne zasluzuje toliki hejt.  A opet, mozda ce mu se svideti ako ga odgleda opet nekim slucajem u buducnosti. Jednom sam gledao American Psycho i ugasio na pola, a skoro nikada ne gasim filmove,  dao sam mu posle nekog vremena novu sansu i toliko mi se dopao da nisam mogao da razumem sta se desilo prvi puta, osim da nisam bio raspolozen za takav film. 




 

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

потпуно је тачно да је за такве изјаве потребна изузетна храброст.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Znaci nikad neces pogledati Dobar, Los, Zao, ili bilo sta od Tarkovskog... :(

 

Ja sam probao sa par ljudi "filmofila" i solaris su gasili na pola a stalker na trecini :(

Rubljev moze da prodje samo kod verskih fanatika da odgledaju ceo :)

lepota ove muzike 

 

 i ovakvih slikatdsub-andrei-rublev.jpg

hopefuly BlueRay a ne DVD  ;o)

 

inače po mom mišljenju Alien*>Aliens*>>> srednjih 40 minuta AvP> Alien 3>>>> Alien 4>govna>>prvih i poslednjih 20 min AvP 1>>>AvP2

 

*želja da se film gleda više od jednom

 

inače ja sam skinuo dvd rip obe sezone Sledge Hammera sa bespotrebnim special featuresima pa ceifim epizodu-dve dnevno...ono je tako predivno loše i genijalno, s  obzirom da je staro tipa 25-30 godina, nostalgija overload, jedino fale loši drečavo žuti titlovi noćnog programa rts-a

Meni je Alien Resurection super :)

Objektivno bolji od trojke i AvPa. 

Edited by StormScion
  • Upvote (+1) 1

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nope, ti si samo matori troll ;o*

Zapravo ove njegove izjave mene teraju da jos jednom odgledam Prometheusa...cisto da potvrdim da nesto nisam propustio...

mada, iako se ne secam vecine stvari, i dalje je živo secanje na razocaranje posle odgledanog filma...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Zapravo ove njegove izjave mene teraju da jos jednom odgledam Prometheusa...cisto da potvrdim da nesto nisam propustio...

mada, iako se ne secam vecine stvari, i dalje je živo secanje na razocaranje posle odgledanog filma...

Ne bih ti preporucio. Zbog njega sam i ja odgledao drugi put Prometheusa i opet sam imao isto misljenje ^^

Link to comment
Share on other sites

Успео сам да се натерам да одгледам овај L'il Quinquin и могуће да једноставно не разумем ову врсту /француског/ хумора.

 

Филм не да ми није био смешан, већ и подоста иритантан. Једини плус су фаце које су нашли да глуме (и овде не мислим на ретардираног капетана, који или има тикове и у стварном животу или је ретардиран ако је пристао да онако глуми/смислио ту "фору" за свој лик).

 

Да, можда је то "европски" филм, који тражи неку "дубину", али ме је ипак сморио за десет и то због тог покушаја да буде комичан.

 

Болету хипстерчини се мора свидети! [;)][:D]

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

WHILE WE'RE YOUNG

 

jj3vKPV.jpg

 

Dobar, osim početka uopšte nije o onome što se činilo da će biti (ocvale hipster drtine koje ne mogu da prežale činjenicu da matore), jer druge tematike i važnije poruke kreću paralelno od sredine pa do kraja filma.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ali fiim ne da polarizuje mase na samo dva tabora, retko vidjeno do sad. Znaci imas masu ljudi kojima je to najgori Terminator do sada a imas masu koja ga stavlja odmah posle dvojke ako ne i u rangu sa kecom. Ko pomene trojku celava mu keva.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Prvo, Arnold je sabio. To je valjda jasno i da znate od sada više to neću ponavljati. Dakle, Arnold, Vilis i Ford uvek sabiju u kakvom god sranju da se nalaze.

 

Drugo, nije poenta da li je Terminator loš, scenario filma je katastrofalan. Dijalozi su najlošiji koje sam u životu video i čuo (osim Arnijevih koje je očigledno neko drugi pisao). I Deneris i ovaj Vilisov sin (!) su najpromašeniji kast u istoriji filma. Sve ovo mi ne bi smetalo da je budžet filma bio, recimo 20 miliona i manje, ali je 155 miliona i to ne može da se zaobiđe.

 

Ne sećam se kada sam poslednji put hteo da izađem iz bioskopa. Da sam bio sam, sigurno bih izašao.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

THE AGE OF ADALINE

 

Ph1hgai.jpg

 

Simpa za pogledati sa ženom/devojkom, ali zaostaje za tim modernim trendom romantičnih drama/komedija koje počivaju na elementima fantastike, naročito zbog tupavog i predvidivog finala. Harison Ford odličan u ulozi, kao i glavna cura, fino sve odglumljeno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...